Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://syndyk24.com    
Restrukturyzacje firm - syndyk24.com
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Restrukturyzacje firm - syndyk24.com - http://syndyk24.com
ID w katalogu 18374
Tytuł Restrukturyzacje firm - syndyk24.com
Url http://syndyk24.com
Opis Problem z utratą płynności finansowej i możliwości regulowania swoich zobowiązań dotyka zarówno osób prywatnych jak i również przedsiębiorców. Bez względu na to, kim jest osoba, która wpadła w kłopoty jako syndyk mogę skutecznie pomóc. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich spraw jak upadłość przedsiębiorcy, upadłości firm jak i również w restrukturyzacji firm czy też upadłość konsumencka. Jako doradca restrukturyzacyjny przeprowadziłem już bardzo wiele restrukturyzacji. Więcej informacji o mnie i o moich doświadczeniach Znajdziecie na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe upadłości firm   doradca restrukturyzacyjny   układ z wierzycielami   Upadłość przedsiębiorcy   prawo upadłościowe
Data Oct 12, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Radcy Prawnego Agaty Maksjan
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i klientów indywidualnych
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Pisma prawne - Małgorzata Szatańska
  Chciałabym Państwu zaoferować usługę pisania pism procesowych i przedprocesowych, a także różnego rodzaju umów niezbędnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej, w kontaktach z kontrahentami. Mogę również napisać ogólne wzory pism, które przydają się w życiu codziennym podczas składania dokumentów w sądzie, a także wzory umów dotyczących podstawowych dziedzin naszego życia – umowy najmu, umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy użyczenia i innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Komornik - Łódź Śródmieście - komornikglowacka.pl
  Kancelaria komornicza, która przyjmuje wierzycieli w Łodzi (Śródmieście). Komornik do kontaktu to Joanna Głowacka. Komornik ustala strategię egzekucji zgodnie z wolą wierzyciela, a także doradza w kwestiach wyboru odpowiedniej metody. Komornik może również na zlecenia wierzyciela wykrywać majątek dłużnika. Do kancelarii mogą zgłaszać się nie tylko lokalni wierzyciele, ale również podmioty z innych części kraju. Na stronie kancelarii występują podstawowe kwestie formalne (dział dla dłużników i wierzycieli).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Tarnów
  Działamy na rynku prawnym na terenie Tarnowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną zarówno dla klientów indywidualnych a także firm. Posiadamy doświadczenie na rynku prawnym co pozwala nam zapewnić obsługę prawną z szerokiego zakresu dziedzin prawnych. Jednocześnie zapewniamy również obsługę prawną w ramach reprezentowania naszych klientów przed sądami przed wszystkimi instancjami sądów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Porady Prawne FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow daje gwarancję najwyższego poziomu profesjonalizmu usług prawniczych w niewygórowanych cenach.
Kancelaria zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, zamówień publicznych, energetycznego, zajmuje się również procesami reprywatyzacyjnymi.
Kancelarię tworzy zespół młodych i ambitnych prawników, współpracujących z doświadczonym radcą prawnym Piotrem Flatow.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0