Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.trudne.pl    
Zadania domowe
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Zadania domowe - http://www.trudne.pl
ID w katalogu 1841
Tytuł Zadania domowe
Url http://www.trudne.pl
Opis Pomagaj innym rozwiązywać zadania domowe i otrzymuj za nie nagrody. Masz problem z zadaniem? - poproś innych o pomoc Gimnazjum, liceum i studia. Matematyka, Informatyka, Język Polski, biologia, geografia, chemia, języki obce. Programowanie, Algorytmy, Sieci komputerowe, Bazy Danych, Strony Internetowe.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe Zadania domowe   Matematyka   Informatyka   Język Polski   biologia   geografia   chemia   języki obce
Data Apr 3, 2009
Imię kontaktowe Marek Nowak
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Dwujęzyczna szkoła podstawowa w Warszawie
  Centrum edukacyjne Pro Futuro zaprasza do edukacji na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nauką języków obcych. W skład naszych placówek wchodzi: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach i Dwujęzyczne Gimnazjum w Warszawie. Działamy od 1992 roku. Naszym uczniom zapewniamy dostęp do nowoczesnej edukacji. Lekcje prowadzone są w życzliwej atmosferze, a nasi słuchacze mogą w pełni polegać i ufać wykładowcom. Każdej osobie poświęcamy należytą część uwagi. Doskonałe metody nauczania w przystępnej cenie. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. MAQUILLAGE ART kursy wizażu - Rzeszów
  Prezentujemy Szkołę wizażu Maquillage Art, która kształci wizażystów-stylistów. Placówka uczy jak dobrze przygotowywać makijaż użytkowy, komercyjny i artystyczny oraz jak kompetentnie przeprowadzić usługi stylisty na potrzeby osoby prywatnej również publicznej, mediów i sektora modowego. Wspomaga swoich uczniów przy konstruowaniu portfolio i pomaga zdobyć bardzo wartościowe doświadczenie. Placówka jest dystrybutorem kosmetyków kolorowych. Pomaga swoim podopiecznym skompletować własny kuferek do pracy. Maquillage Art pracuje na fachowych kosmetykach czołowych marek, takich jak Glazel, Kryolan, Make Up, Beauty Farm oraz innych. Więcej na witrynie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Prace licencjackie
  Odwiedzając stroną internetową SzybkiePisaniePrac.pl użytkownicy znajdą rozbudowaną ofertę firmy zajmującej się pisaniem prac zaliczeniowych i dyplomowych. W okresie dwunastoletniej już działalności, firma obsłużyła aż 17 000 zadowolonych klientów, napisała również ponad 5000 prac magisterskich oraz 7000 prac licencjackich. Firma współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi specjalizującymi się często w wąskich zakresach naukowych, jest też w stanie zagwarantować stuprocentowe unikalne prace dyplomowe.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Makilen polish for foreigners
  Szkoła języków obcych Makilen posiada swoją siedzibę w Krakowie. zachęca do uczenia się mniej znanych lub nietypowych języków obcych, takich jak arabski, chiński, japoński lub esperanto. Urządza także lingwistyczne kursy specjalistyczne i skierowane do konkretnych grup zawodowych, w tym język medyczny, techniczny oraz biznesowy. Każdy, kto pragnie zacząć naukę w szkole Makilen, jest traktowany indywidualnie, w miarę możności uwzględniane są wszelkie jego sugestie dotyczące zajęć. Może skorzystać również z obfitej oferty zajęć uzupełniających, takich jak wspólne gotowanie albo wykłady tematyczne. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i propozycji znajdują się na stronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Zabawki wspomagające rozwój motoryczny.
  Istniejący od 2009 serwis i sklep Ruszglowa.pl - zabawki dla całej rodziny to specjaliści od rozrywki edukacyjnej. Doceniamy zabawki nie tylko za wzornictwo, lecz za to, co rozwijają i ćwiczą w maluchu. Wykreowaliśmy witryny o rozwoju dzieci poprzez rozrywkę. Codziennie eksplorujemy ojczysty rynek markowych gier. Ruszglowa.pl, to nie tylko oferta w internecie. Posiadamy magazyn, który systematycznie powiększamy. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i hurtowniami w Polsce. Jeśli zamówione zabawki nie znajdują się aktualnie na stanie, zobowiązujemy się do krótkiego czasu realizacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Portale komputerowe > Sklepy
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0