Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.trudne.pl    
Zadania domowe
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Zadania domowe - http://www.trudne.pl
ID w katalogu 1841
Tytuł Zadania domowe
Url http://www.trudne.pl
Opis Pomagaj innym rozwiązywać zadania domowe i otrzymuj za nie nagrody. Masz problem z zadaniem? - poproś innych o pomoc Gimnazjum, liceum i studia. Matematyka, Informatyka, Język Polski, biologia, geografia, chemia, języki obce. Programowanie, Algorytmy, Sieci komputerowe, Bazy Danych, Strony Internetowe.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe Zadania domowe   Matematyka   Informatyka   Język Polski   biologia   geografia   chemia   języki obce
Data Apr 3, 2009
Imię kontaktowe Marek Nowak
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Strona do nauki angielskiego
  W przypadku chęci nauczenia się angielskiego - chociażby mowa o egzaminie maturalnym, chcielibyśmy zachęcić wszystkich do dokładnego zapoznania się z platformą Gettin English. Jest to fantastyczne miejsce dla każdej osoby, której marzy się szybkie, bezproblemowe i całkiem przyjemne poznanie angielskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1 czy równie dobrze biznesowym. Z nami każdy nauczy się języka angielskiego! Osoby zafrapowane przedstawioną propozycją zapraszamy całym sercem do prędkiego oglądnięcia naszej witryny www, ponieważ tam odnajdą Państwo dogłębne dane o nas i naszych usługach.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA
  Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna zaprasza do poznania się ze swoją bogatą propozycją. Oferujemy naukę na wydziałach: pedagogiki, europeistyki, zarządzania, prawa. Prowadzimy kształcenie na kierunku Prawo na poziomie studiów pierwszego stopnia. Absolwenci studiów pierwszego stopnia na kierunku Prawo będą mogli podjąć kształcenie na studiach drugiego stopnia również na innych kierunkach takich jak: Zarządzanie, Europeistyka, Administracja, Pedagogika. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości i pełną propozycję zawiera również nasza strona internetowa.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. PITWIN - Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce
  PITWIN - Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest na podstawie umowy o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, nr UDA-POKL.04.02.00-00-049/08-00 z dnia 16 kwietnia 2009 r, zawartej pomiędzy Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 1/3 a Wyższą Szkołą Handlową im. B. Markowskiego w Kielcach, ul. Peryferyjna 15, Priorytet IV - Szkolnictwo wyższe i nauka, Działanie 4.2 Rozwój kwalifikacji kadr systemu B + R i wzrost świadomości roli nauki w rozwoju gospodarczym.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Edukacja dla Polonii - Polonijka
  Polonijka to profesjonalna platforma edukacyjna dla dzieci Polonii (wiek 5 15 lat). Uwzględniamy program szkoły podstawowej w bardzo elastycznym formacie. Udostępniamy liczne materiały edukacyjne, w tym zabawy, filmy, interaktywne tablice. Proponujemy nauczanie pod opieką doświadczonych nauczycieli, spotkania w kameralnych trzyosobowych grupach. Skupiamy się ponadto na integracji uczniów. Nasza polonijna szkoła gwarantuje też telefoniczną pomoc dydaktyczną dla rodziców zainteresowanych właściwym rozwojem dziecka.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. niepubliczne przedszkole Szczecin
  TĘCZOWA KRAINA , W KTÓREJ: dziecko jest najważniejsze, wspieramy jego naturalny rozwój, profesjonalna, wykształcona i troskliwa kadra , przemyślany i sprawdzony program edukacyjny , prawdziwe pracownie: plastyczna, ruchowa, kuchnia dla dzieci, odpowiednio dobrane zabawki, diagnoza i opieka specjalistów ( logopedzi, terapeuci, psycholog), 1500 m2 powierzchni przedszkola i 650 m2 placu zabaw, świetna lokalizacja z dogodnym dojazdem, parking dla rodziców przyjazne, bezpieczne, sprawdzone miejsce pod każdym względem
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0