Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.trudne.pl     Zadania domowe 5.00 z 5 1
Zadania domowe - http://www.trudne.pl
ID w katalogu 1841
Tytuł Zadania domowe
Url http://www.trudne.pl
Opis Pomagaj innym rozwiązywać zadania domowe i otrzymuj za nie nagrody. Masz problem z zadaniem? - poproś innych o pomoc Gimnazjum, liceum i studia. Matematyka, Informatyka, Język Polski, biologia, geografia, chemia, języki obce. Programowanie, Algorytmy, Sieci komputerowe, Bazy Danych, Strony Internetowe.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe Zadania domowe   Matematyka   Informatyka   Język Polski   biologia   geografia   chemia   języki obce
Data Apr 3, 2009
Imię kontaktowe Marek Nowak
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Gra na gitarze w Lublinie - rockdiscipline.com
  Specjalizujemy się w naszej firmie na terenie Lublina realizowaniem zarówno profesjonalnych a także indywidualnie dopasowanych do oczekiwań klientów usług przy prowadzeniu zarówno szkoleń a także kursów nauki na grania a gitarach, co dotyczy zarówno gitar akustycznych a także klasycznych. W naszej firmie możemy zapewnić prowadzenie szkoleń, które pozwalają na skuteczne zwiększenie umiejętności grania na gitarze co wynika z indywidualnego dopasowania programów do uczących się.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Prawo jazdy Częstochowa
  KTM Jazda to szkoła dla wszystkich, których interesuje prawo jazdy Częstochowa, tj. odbycie kursu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Zapewniamy najwyższą jakość zajęć, dostosowanych do indywidualnych życzeń kursantów. Na stronie zamieściliśmy cennik.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Motoryzacja


3. Studia Podyplomowe - Nawigatorzy Jutra
  Studia Podyplomowe edukatorów społecznych to jedyne w swoim rodzaju interdyscyplinarne studia społeczno-ekonomiczne w Warszawie. Ich celem jest kształcenie ludzi myślących, wątpiących, tych którzy nie boją się zadawać pytania i podważać autorytety. Absolwenci uczelni powinni w przyszłości wyznaczać nowe ścieżki rozwoju swoich społeczności, dlatego też program nauczania został skonstruowany tak aby pozwolić na zrozumienie rzeczywistych mechanizmów funkcjonowania obecnego systemu gospodarczego, poznanie alternatywnych sposobów gospodarowania, uzyskanie możliwie szerokiego, holistycznego, syntetycznego, bardziej świadomego widzenia rzeczywistości, poznanie centralnych problemów współczesnego świata wraz z przykładami proponowanych rozwiązań.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Studia biotechnologia - Białystok - wsmed.edu.pl
  Oferujemy studentom szeroki wachlarz kierunków medycznych. Na uczelni można podjąć naukę na kierunku pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, biotechnologia i innych. Sprawdź ofertę naszej uczelni. Gwarantujemy, że wysoki poziom nauczania, wykwalifikowana kadra oraz dogodne warunki studiowania spełnią oczekiwania każdego studenta. Szczegóły oferty uczelni znajdują się na witrynie internetowej gdzie znajduje się również możliwość kontaktu. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. ALIEN prawo jazdy - Szczecin
  W Szczecinie znajduje się szkoła nauki jazdy Alien. Jest to firma funkcjonująca na rynku już od 10 lat i mogąca pochwalić się dużą zdawalnością egzaminów państwowych przez swoich kursantów. Proponujemy Państwu kursy na kategorię prawa jazdy A i B, prowadzone przy użyciu sprzętu zgodnego z egzaminacyjnym. W cenie kursu otrzymają Państwo materiały edukacyjne. Wprowadziliśmy szereg zniżek, m.in. dla grup oraz honorowych krwiodawców. Nasza kadra jest wykwalifikowana, doświadczona i przeprowadzi Państwa przez kurs w miłej, bezstresowej atmosferze. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0