Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.trudne.pl     Zadania domowe 5.00 z 5 1
Zadania domowe - http://www.trudne.pl
ID w katalogu 1841
Tytuł Zadania domowe
Url http://www.trudne.pl
Opis Pomagaj innym rozwiązywać zadania domowe i otrzymuj za nie nagrody. Masz problem z zadaniem? - poproś innych o pomoc Gimnazjum, liceum i studia. Matematyka, Informatyka, Język Polski, biologia, geografia, chemia, języki obce. Programowanie, Algorytmy, Sieci komputerowe, Bazy Danych, Strony Internetowe.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe Zadania domowe   Matematyka   Informatyka   Język Polski   biologia   geografia   chemia   języki obce
Data Apr 3, 2009
Imię kontaktowe Marek Nowak
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. WSNS wyższa szkoła
  Przedstawiamy Państwu Wyższą Szkołę Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki w Mińsku Mazowieckim. Oferujemy naukę na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo wewnętrzne, mechatronika. Prowadzimy także studia podyplomowe: pedagogikę przedszkolną oraz wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną, edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną, przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli, zarządzanie oświatą oraz socjoterapię. W celu uzyskania bliższych wiadomości prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Więcej wiadomości mieści się również na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Pisanie prac
  Nasza firma specjalizuje się w pisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktorskich, jak również referatów, wypowiedzi maturalnych i innych tego typu tekstów. Oferujemy bardzo rzetelne wzory, bez plagiatów i niesprawdzonych źródeł, a przede wszystkim krótki czas realizacji każdego zlecenia, nawet na wczoraj. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - pomożemy Ci z każdą pracą. Szczegóły na naszej stronie www już teraz.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. BEST CENTRUM - Szkoła Języków Obcych BEST w Tychach, nauka j. niemieckiego
  Szkoła Językow Obcych Best to ośrodek z wieloletnim doświadczaniem, które, poza nauką języków obcych, obejmuje również w pełni profesjonalne tłumaczenia, szkolenia dla lektorów, pośrednictwo pracy oraz doskonale zorganizowane egzaminy językowe potwierdzające znajomość języka obcego w środowisku pracy (TOEiC,, WiDaF oraz TFI) oraz generalną znajomość języka obcego (TELC). Oferta tłumaczeń zawiera przede wszystkim tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe: prawnicze, ekonomiczne, reklamowe, tłumaczenie instrukcji obsługi, osobistej oraz firmowej korespondencji, tłumaczenia informatyczne i medyczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym wykładowcom i pracownikom odnaleźć się w każdej sytuacji, ich reakcje językowe cechuje celność, szybkość oraz dokładność, co zapobiega powstawaniu jakichkolwiek nieporozumień. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy znaleźć można na stronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Dzieci, impuls, aktywność, filmy
  Dzieciaki Akcja! to miejsce przeznaczone dla dzieci i przez dzieci w dużej mierze tworzone. Na specjalnej mapie możecie znaleźć rozwiązania codziennych problemów – jeśli nie, wystarczy zadać pytanie ekspertowi, a odpowiedź zamieścimy na stronie. Serwis zawiera teksty społeczne pisane dla dzieci: o dziewczynach, chłopakach, prawach dziecka, demokracji, stereotypach itp. …a także poradnik jak zostać prawdziwym filmowcem! Znajdziecie tu także filmy dzieciaków z wrocławskich świetlic oraz forum, na którym możecie pisać o tym, co się dzieje w domu, w szkole, o uczuciach i pieniądzach, o tematach trudnych, ale i przyjemnych, czyli o wszystkim, o czym macie chęć porozmawiać.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Pisanie Prac
  Pisanie prac to działalność, którą zajmujemy się od dłuższego czasu. Mamy niemałe doświadczenie ponieważ pomoc w pisaniu prac licencjackich realizujemy na wielu obszarach wiedzowych. W ofercie mamy prace magisterskie, zaliczeniowe, streszczenia, a także wszystkie inne teksty, które mogą być przydatne w pracy i w szkole. Zlecając nam pisanie prac licencjackich masz pewność, że w krótkim czasie otrzymasz naprawdę wartościową pracę. Nasza oferta pisanie referatów to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które mają niewiele wolnego czasu, a także słabo radzą sobie z pisaniem prac. W czasie gdy my zrealizujemy takie zadanie w zastępstwie ciebie, będziesz miał możliwość zająć się tym, co daje ci satysfakcję.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0