Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kurstanca.net    
KursTanca.NET - Kursy Tańca
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
KursTanca.NET - Kursy Tańca - http://kurstanca.net
ID w katalogu 1937
Tytuł KursTanca.NET - Kursy Tańca
Url http://kurstanca.net
Opis KursTanca.NET - kursy tańca w Warszawie. Taniec towarzyski, nowoczesny i współczesny. Ladies Latino, Taniec Brzucha, Hip Hop New Style. Tańce standardowe i latynoamerykańskie. Taniec dla narzeczonych. Nauka tańca oraz lekcje indywidualne.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Hobby i rozrywka > Sport
Słowa kluczowe kurs tańca warszawa   kurs tańca   taniec   latino   towarzyski   taniec towarzyski   ladies latino   taniec brzucha   taniec nowoczesny   taniec współczesny   hip hop new style   taniec dla narzeczonych   szkoły tańca   szkoła tańca   szkoly tanca   nauka tańca   lekcje
Data Apr 15, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Emiro.pl
  Firma Emiro.pl realizuje kompleksowe usługi z zakresu BHP. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi prowadzenie przeglądów z bezpieczeństwa i higieny oraz PPOŻ, planowanie treści przepisów wewnętrznych, sporządzania dokumentów powypadkowych, robienia warsztatów BHP. Emiro.pl cechuje głównie konkurencyjność cen jaka jest osiągana poprzez racjonalizację wydatków indywidualnych i także terminowość i najwyższy poziom oferowanych usług. Działania przedsiębiorstwa z pewnością są zawsze bezproblemowe oraz skuteczne, przez co w bardzo dobry sposób rozwiązuje kłopoty ogromnych korporacji jak i mniejszych, paru osobowych firm. Klienci firmy to podmioty prywatne, majątku państwa, fundacje, stowarzyszenia i także przedsiębiorstwa zagraniczne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Teach Me Polish: Polish for foreigners
  Wiemy jak ważne jest dla przyjeżdżających do naszego kraju zaznajomienie się z językiem polskim. Teach me Polish do kursy online i w Poznaniu dla obcokrajowców. Przedstawiamy Państwu szeroką propozycję kursów które każdemu powinny przypaść do gustu. W dydaktyce używamy wielu nowoczesnych metod nauczania, które każdą lekcje czynią interesującą. Jesteśmy na Facebooku!: https://www.facebook.com/TeachMePolish. Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja, zachęcamy do kontaktu z nami. Przekonaj samego siebie że nasz język wcale nie jest taki trudny i po niedługim czasie można z powodzeniem komunikować się z polakami w ich ojczystym języku.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. jazdy doszkalające warszawa
  Przekonaj się jak łatwo i bezstresowo można opanować umiejętności prowadzenia pojazdu.
Nauczymy Cię prawidłowo i bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym.
Prowadzone przez nas zajęcia cieszą się nieskazitelną opinią.
Mamy nadzieję, że po współpracy z nami i Ty również podzielisz zdanie naszych zadowolonych kursantów.
Uczymy na samochodach TOYOTA YARIS 1.33 VVT-i dual z 6-biegową skrzynią. Nauczymy Cię jeździć! Będziesz kierowcą! Zapraszamy na jazdy doszkalające trasami WORD na bemowie, bródnie i okęciu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. nauka jazdy Rzeszów
  OSK Navigator to dynamicznie rozwijający się ośrodek szkolenia kierowców w Rzeszowie, który zapewnia profesjonalne przygotowanie do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Cierpliwi instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego kursanta, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w mieście to atuty, których może nam pozazdrościć niejeden ośrodek. Egzamin praktyczny czy teoretyczny przestaje być problemem, gdy zdają go Państwo po naszym kursie. Posiadamy dogodne warunki do nabywania potrzebnych umiejętności, samochody takie jak na egzaminie, osobiście wykładamy teorię, zapewniamy darmowe materiały dydaktyczne, a także testy on-line na miejscu, dzięki którym mogą się Państwo sprawdzić ze swojej wiedzy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Szkolenia finanse
  Nasza firma prosperuje od 1998 roku. MASTERS Centrum zajmuje się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych. Firma zatrudnia kreatywnych, posiadających niespożyte pokłady energii, wiecznie młodych ludzi. Misia naszej firmy to stwarzanie komfortowych warunków do nauki i wymiany doświadczeń, dbać o wysoki poziom obsługi klientów, pomagać firmom rozwiązywać ich problemy i podnosić ich pozycję na rynku.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0