Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.jackbud.com.pl     Systemy dociepleń 0.00 z 5 0
Systemy dociepleń - http://www.jackbud.com.pl
ID w katalogu 195
Tytuł Systemy dociepleń
Url http://www.jackbud.com.pl
Opis Jesteśmy firmą z branży budowlanej, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Oferujemy także w bardzo konkurencyjnych cenach dociepalnie i ocieplanie a także tynki oraz inne materiały budowlane np. firmy Kreisel.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe docieplenia   ocieplenia   tynki   docieplanie   materiały budowlane   systemy dociepleń
Data Mar 13, 2008
Imię kontaktowe Krzychu
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Usługi Hydrauliczne w Białymstoku - Kalhyd.pl
  Białostockie przedsiębiorstwo Kalhyd zajmuje się wszystkimi pracami z zakresu usługi hydrauliczne. Prowadzi działalność na terenie całego województwa podlaskiego, na zlecenie innych przedsiębiorstw oraz dla odbiorców prywatnych.Wykonuje prace ziemne pod łącza i instalacje wodno-kanalizacyjne wraz z ich instalacją, montuje centralne ogrzewanie, w tym kominki i kotły, wentylację wraz z rekuperacją, odnawialne źródła energii i ciepła pod postacią paneli fotowoltaicznych. Każdy zatrudniony w firmie hydraulik jest wysokiej klasy specjalistą. Szczegóły oferty na stronie kalhyd.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Rozbiórki w Warszawie
  Profesjonalną realizacją wszelkiego rodzaju usług remontowych i budowlanych zajmuje się już od kilkunastu lat PRB Tadeusz Staszewski. Realizacja inwestycji dużych jak i małych z takim samym zapałem i zaangażowaniem. Solidność wykonania i współpraca z najlepszymi producentami. Usługi między innymi wykonywania obiektów w lekkich konstrukcjach stalowych, kanalizacja, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, kompleksowe wykonawstwo posadzek przemysłowych, prace ziemne, niwelacja terenu, nawierzchnie dróg czy chodników oraz wiele innych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród


3. Firma budowlana w Poznaniu
  Bud Partner jest firmą budowlaną, która wykonuje jedynie zlecenia budowlane na terenie Poznania, gdzie też ma ulokowaną swoja siedzibę. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów przemysłowych czy biurowych. W związku z długoletnim doświadczeniem zdobytym przez lata pracy nasi specjaliści zrealizują każde zlecenia, nawet te wysoce wymagające. Zrealizowaliśmy wiele wzorcowych projektów, referencje i certyfikaty jakości, które potwierdzają nasze kwalifikacje są do wglądu na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Termoizolacja, izolacja dachu w Warszawie
  Oferta Purterm (Pruszków, Warszawa) to termoizolacja i hydroizolacja pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk pianki poliuretanowej wykonywany bezpośrednio na budowie. Powłoki elastomerowe, pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja i uszczelnienie dachów w budynkach, ocieplenie poddasza, budynków, strychu i domu kanadyjskiego (konstrukcje szkieletowe). Liczne realizacje - hangar, wiata, blaszak. Kurnik i hala ocieplenie oraz izolacja cieplna ścian, przechowalni, obory, chlewni. Zapraszamy - izolacja przeciw skropleniowa, przeciw wodna i izolacja natryskowa. Renowacja powierzchni dachowych - natrysk zewnętrzny. Pianka pur w Warszawie woj. mazowieckie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Producent Tarasów Drewnianych w Łodzi
  Zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu. Posiadamy szeroką ofertę produktów drewnianych i budowli architektury drewnianej. Naszym atutem jest wielka dbałość o szczegóły konstrukcji i zapewnienie pozyskania najlepszego drewna. Oferujemy m.in. legary, deski tarasowe, ogrodzeniowe, deski elewacyjne, podbitki z drewna, boazerie a także deski podłogowe. Od wielu lat tworzymy zadowolenie naszych klientów, co jest najlepszą opinią o naszej pracy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0