Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kazior5.com    
Domowy Zwierzyniec - królik papuga kanarek pies - królik domowy - Poradnik
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Domowy Zwierzyniec - królik papuga kanarek pies - królik domowy - Poradnik - http://www.kazior5.com
ID w katalogu 196
Tytuł Domowy Zwierzyniec - królik papuga kanarek pies - królik domowy - Poradnik
Url http://www.kazior5.com
Opis Poradnik: królik, papuga, kanarek, pies. Rasy kolików, dom, oswajanie, żywienie, choroby, leczenie, linki, galerie, lecznice dla królików, forum.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Słowa kluczowe królik   papuga   kanarek   pies   królikii   psy   owczarek niemiecki   gryzonie   forum   baza weterynarzy   dzia?ka   poradnik   zwierz?   rabbits   rabbit   canary   parrot   Kaninchen   Papagei   Kanarienvogel   Lapin   Perroquet   Canari   szkolenie   tresura   oswajan
Data Mar 14, 2008
Imię kontaktowe KazioR
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Zwierzęta
1. Lecznica weterynaryjna we Włocławku
  Naszą placówkę weterynaryjną założyliśmy w 1989 roku. W tym czasie przywróciliśmy do zdrowia wiele zwierząt. Nierzadko uratowaliśmy także ich życie. Wykonujemy zabiegi internistyczne, terapeutyczne i chirurgiczne. Nasz zespół to wyspecjalizowani i doświadczenie lekarze, którzy prace traktuję jako misję życiową. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, gdyż według nas nie można oszczędzać na zdrowiu zwierząt. W ofercie mamy również specjalną karmę wyposażoną w składniki odżywcze. Nasz cel to zapewnienie profesjonalnej opieki i przywrócenie czworonogom dawnej formy. Na życzenie właścicieli odbywa wizyty w domach.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


2. Phasmida.pl - hodowla straszyków, straszyki, patyczaki.
  Strona od hodowców straszyków dla hodowców (obecnych bądź przyszłych pasjonatów tych egzotycznych owadów, którymi są straszyki ).
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. Purina dla kota
  Nie wiesz jak żywić małe kociątko? PRO PLAN zawierający OPTISTART jest najlepszą karmą dla małego kociaka. Za sprawą dobroczynnych składników odżywczych odpowiedź immunologiczna Twojego kocurka zostanie wzmocniona. OPITSTAR ma dobroczynny wpływ na układ pokarmowy. Małe kocięta regularnie spożywające karmę OPITSTAR nie mogą skarżyć się na niestrawność. Karma OPITSTAR przeznaczona jest do stosowania tym kociętom, które liczą sobie od 6 tygodni do 1 roku.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


4. Szkolenie psów w Warszawie
  Właściciela psa czeka trudna droga do jego wychowania. Zaczyna się od wyboru szczeniaka, kupna lub adopcji psa dorosłego, często bez znajomości podstawowych komend. W Polsce żyje ich około 8 milionów, zresztą w różnych warunkach. Jako pierwsze udomowione zwierzę stał się nieodłącznym towarzyszem człowieka. Pełni rolę obrońcy i sprzymierzeńca swojego pana. Aby jednak tak się stało pies musi wykazać chęć współpracy. Do tego służy szkolenie psów. W tym celu zapraszamy do szkoły dla psów mieszczącej się w Warszawie. Kursy przeznaczone są dla 6 tygodniowych szczeniąt i psów dojrzałych. Zajęcia są wielostopniowe i charakteryzują się różnym stopniem zaawansowania. Wychowujemy poprzez pozytywne szkolenie, co daje spodziewane efekty. Opiekun psa zyskuje wiernego, wyszkolonego, pełnego przywiązania przyjaciela. Prowadzimy także konsultacje behawioralne dla psów lękliwych, po przejściach lub agresywnych. Przyszykujemy psa do kontaktów z małym dzieckiem. Doświadczeni trenerzy przygotują do zawodów sportowych i wystaw. Szkolenie psów organizowane jest w małych najwyżej w 5-6 osobowych grupach. Szczegóły dotyczące terminów kursów i wiele informacji o szkółce na naszej stronie. Zapraszamy i zachęcamy do rozpatrzenia naszej oferty.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. Royal Canin
  Profesjonalna firma Royal Canin oferuje swoim klientom szereg wspaniałej jakości karm dla psów i kotów. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z poziomu, który utrzymujemy i gwarantował swojemu zwierzakowi wszystko co najlepsze. Posiadamy szeroką gamę produktów, dopasowaną do każdego gatunku oraz wieku zwierzęcia. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami zapraszamy na naszą oficjalną witrynę internetową royalcanin.pl
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0