Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.zeto.bydgoszcz.pl     Wydruki masowe 0.00 z 5 0
Wydruki masowe - http://www.zeto.bydgoszcz.pl
ID w katalogu 1998
Tytuł Wydruki masowe
Url http://www.zeto.bydgoszcz.pl
Opis Firma Zeto oferuje programy dla urzędów i systemy zarządzania przedsiębiorstwem takie jak program aktuariusz. Firma świadczy także usługi e-Podpis i szkolenia informatyczne w Bydgoszczy. Elektroniczny obieg dokumentów dzięki Centrum danych.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe zeto   systemy erp   aktuariusz   szkolenia informatyczne bydgoszcz   wydruki masowe   sklep komputerowy bydgoszcz   komputery bydgoszcz   programy dla administracji   outsourcing it   programy dla urzędów   e-podpis   elektroniczny obieg dokumentów   centrum danych  
Data Apr 20, 2009
Imię kontaktowe lukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. CRM online
  Specjalnie dla niewielkich firm przygotowaliśmy prosty CRM w wersji online. MiniCRM nie wymaga instalacji, wdrażania czy aktualizacji dzięki temu jest niezwykle ekonomiczny. Aplikacja pozwala zarządzać firmowymi kontaktami i zleceniami, planować zadania oraz zarządzać całym procesem sprzedaży. Wszystkie dane zapisywane w programie przechowywane są w profesjonalnej serwerowni, a podczas przesyłu zostają zakodowane. Proponujemy kilka różnych abonamentów dopasowanych do potrzeb firm z wielu branż.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. System ENOVA - kadry i płace, księgowość, handel - Datio Katowice
  Enova - to wyróżniony przez Microsoft system do nowoczesnego zarządzania firmą. Program Enova jest systemem modułowym co pozwala wybrać tylko te części programu które są akurat potrzebne. Takie jak: faktury, handel, kadry i płace, księgowość, CRM. Enova jest zgrabną, elegancką konstrukcją, zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony jest w przyjazny i intuicyjny w użyciu interfejs, który powoduje, że po wdrożeniu nie wymaga on żmudnych szkoleń. Dzięki przemyślanej parametryzacji, możliwe jest przykrojenie bądź rozszerzenie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. www.bestdownload.pl - programy, gry, spolszczenia, dodatki za free
  www.bestdownload.pl - programy i gry do pobrania za darmo, czyli lista najpopularniejszych aplikacji do pobrania za free. Wszystkie materiały dostępne na www.bestdownload.pl są legalne dostępne za darmo. Wejdź na www.bestdownload.pl - ściągnij program, aplikację i to wszystko za darmo. Codzienna aktualizacja, najpopularniejszy download to wszystko na www.bestdownload.pl - nie trać czasu, wejdź i klikaj download.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Systemy automatycznej identyfikacji
  HDF Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozwiązań informatycznych i systemów automatycznej identyfikacji. HDF oferuje również usługi w zakresie produkcji etykiet, instalowania sieci Wi-Fi oraz dbania o bezpieczeństwo sieci komputerowych i baz danych. Priorytetem w działaniu firmy jest świadczenie kompleksowych usług serwisowych.Oferujemy również rozbudowane systemy do zarządzania procesami, zasobami przedsiębiorstwa, pracą zespołową i sprzedażą. Nasze systemy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. System CRM Kamflex
  System CRM to najważniejsze oprogramowanie w każdej firmie, które ma fundamentalne znaczenie na wysokość przychodów. Praca sprzedawców może być wspierana przez narzędzie do obsługi klientów albo może ją utrudniać. Stworzyliśmy intuicyjne i elastyczne narzędzie dla każdej firmy. Zakres funkcjonalności obejmuje klientów, dostawców, kalendarz, faktury sprzedażowe, koszty, magazyn, dokumenty, szanse sprzedażowe, reklamacje i inne. Załóż darmowe konto już dziś.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0