Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.amicus-transport.pl     Gielda transportowa Amicus-Transport 4.00 z 5 1
Gielda transportowa Amicus-Transport - http://www.amicus-transport.pl
ID w katalogu 200
Tytuł Gielda transportowa Amicus-Transport
Url http://www.amicus-transport.pl
Opis Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Na portalu znajduje się rówież rejest dłużników oraz giełda wierzytelności.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe Gielda transportowa wolne ladunki wolne pojazdy amicus transport
Data Mar 14, 2008
Imię kontaktowe Iwona
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Transport morski
  Serwis firmy spedycyjnej oferującej transport morski, lotniczy i lądowy dla firm lub też klientów indywidualnych. Zwłaszcza dla tych drugich posiadamy w ofercie przeprowadzki międzynarodowe, których koszta można łatwo obliczyć za pomocą kalkulatora na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Przeprowadzki firm
  Przeprowadzki firm oferują często przedsiębiorstwa transportowe. Na rynku istnieje duży popyt na przeprowadzki firm. Nasycenie rynku widoczne jest przy kampaniach linków sponsorowanych, gdzie koszt kliknięcia w „przeprowadzki firm” jest dość znaczny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Transport HDS - dzwigisamochodowe.pl
  Potrzebne są Ci dźwigi? Decydując się na ofertę firmy ARTON, wybierasz nowoczesne konstrukcje, które są gwarancją niezawodności. Warto też podkreślić, że nasza pomoc jest połączeniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia czy w przypadku takiego połączenia mogą być jakieś wątpliwości?
Jeśli chodzi o szczegóły, na naszą ofertę składają się żurawie o udźwigach od 30 do 250 ton. Długość wysięgników waha się od 30 do nawet 100 metrów.

Warto jeszcze podkreślić, że oferowana przez nas pomoc nie dotyczy wyłącznie dźwigów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Profes - montaż maszyn i urządzeń
  Zakład produkcyjno-usługowy Profes s.c istnieje od roku 1991. Mamy bogate doświadczenie w zakresie spawalnictwa, wykonywaniu między innymi konstrukcji stalowych, instalacji technologicznych (rurociągów), transportu i montażu ponadgabarytowych maszyn i urządzeń przemysłowych, projektowania i wykonywania technologicznych lini lakierniczych.
Nasza firma współpracuje z partnerami krajowymi i zagranicznymi. Są to: International Paper Kwidzyn, Fabryka Plastików Pomerania, Eka Production, Group Plastivaloire, Philips Consumer Electronics Industries Poland, Knauf Pack, DP Plast, Jabil Assembly Poland. Jesteśmy firmą otwartą na rozwój, poznawanie i wdrażanie nowych technologii. Rozwijamy i doskonalimy jakość oferowanych usług. Kładziemy duży nacisk na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. Taksówka bagażowa w Warszawie - transportprywatny.com
  Nasza firma to popularna na rynku taksówka bagażowa z Warszawy. Dysponujemy u siebie flotą samochodów bagażowych i dostawczych, które są na co dzień wykorzystywane do transportu rzeczy małych jak i dużych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi przeprowadzek miastowych, międzymiastowych, a nawet międzynarodowych. Proponujemy także szybkie i sprawne taxi bagażowe, transport AGD i RTV, mebli oraz transport antyków, obrazów i dzieł sztuki. Posiadamy atrakcyjny cennik za wykonane usługi transportu bagażowego, drobnicowego, przewozu rzeczy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0