Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.edutop.pl    
EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe - http://www.edutop.pl
ID w katalogu 2005
Tytuł EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe
Url http://www.edutop.pl
Opis Kompleksowe wyposażenie, gabloty, parawany, tablice, tablica interaktywna, pomoce szkolne ,dydaktyczne, nauczanie zintegrowane, mapy, plansze, rzutniki, ekrany, projektory, mikroskopy, bryły, modele, biologiczne, chemiczne, fizyka ,język angielski ,niemiecki, matematyka,
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe pomoce szkolne   tablica interaktywna   nauczanie
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Katowice.wspkorczak.eu
  Działalnością Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie jest kształcenie osób na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna oraz pedagogika socjalna na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Dostępne są też ciekawe kierunki na studiach podyplomowych, czy też szereg kursów i szkoleń przeznaczonych nie tylko dla studentów i absolwentów, ale też i dla nauczycieli czy osób bezrobotnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Perspektywa - firma szkoleniowo-doradcza
  PERSPEKTYWA
to firma szkoleniowo-doradcza z Zakopanego. Jej atutami są: praktyczne doświadczenie wynikające z wieloletniej działalności w tym sektorze usług, współpraca z najlepszą kadrą szkoleniowców i konsultantów, nieustanne udoskonalanie się i uaktualnianie oferty, elastyczność działania oraz otwarcie na potrzeby i sugestie PT Klientów. Założycielem i właścicielem "Perspektywa" jest trenerka Anna Kucybała.
"Perspektywa" jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowych i doradczych. Chcemy, aby nasi Klienci - kadra zarządzająca i pracownicy - mogli skorzystać z szerokiego pakietu nowoczesnych, skutecznych narzędzi i usług w obu powyższych zakresach - a dzięki temu osiągnąć własny, na miarę swych oczekiwań i wyzwań, sukces.

Nasza firma - to przede wszystkim ludzie, którzy ją współtworzą. Wszyscy są specjalistami posiadającymi najwyższe kwalifikacje i umiejętności; ich atutem jest solidne wykształcenie specjalistyczne - połączone z dużym doświadczeniem zawodowym i wiedzą praktyczną.

Przekłada się to na formę kontaktu prowadzących szkolenia z uczestnikami szkoleń: zajęcia nie tylko uzupełniają i porządkują wiedzę teoretyczną, ale przez cały czas nawiązują do konkretnych potrzeb, oczekiwań i doświadczeń grupy, są też prowadzone w interesujący i atrakcyjny sposób. Podobnie praktyczne i interaktywne jest doradztwo prowadzone przez naszych konsultantów.

Tematyka oferowanych przez nas szkoleń i doradztwa obejmuje głównie takie dziedziny, jak: prawo, psychologia, ekonomia, zarządzanie, etyka - oraz rozmaite zagadnienia pokrewne.


Nasze działania koncentrujemy w czterech głównych obszarach, którymi są:

Szkolenia
Doradztwo HR
Coaching
Organizacja imprez i konferencji.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Pisanie prac licencjackich
  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą portalu internetowego. Portal ten cieszy się dużą popularnością jak również zainteresowaniem. Zakres jego usług obejmuje oferowanie wszystkim osobom zainteresowanym pomoc w pisaniu i przygotowywaniu różnego rodzaju prac pisemnych dyplomowych, magisterskich, licencjackich czy maturalnych. Świadczy on najwyższą jakość swoich usług. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Baltikum
  Niepaństwowa szkoła wyższa Collegium Balticum w Szczecinie z radością zaprasza do siebie wszystkie osoby chcące podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskać wyższe wykształcenie odbywając innowacyjne kursy przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych metod pedagogicznych a także po prostu wszystkich głodnych wiedzy. Collegium Balticum oferuje dwuletnie oraz jednoroczne studia. Nauczamy na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


5. Preply
  Preply.com.pl jest serwisem internetowym, który skupia oferty korepetytorów językowych z różnych miast, umożliwiając klientom rezerwowanie lekcji oraz bezpieczne płatności. Jeśli ostatecznie lekcja się nie odbędzie, gwarantowany jest zwrot pieniędzy. Klienci mogą zdecydować się na korepetycje języka niemieckiego, włoskiego czy arabskiego. Oferowane jest też nauczanie takich języków jak rosyjski bądź ukraiński. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0