Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.edutop.pl     EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe 0.00 z 5 0
EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe - http://www.edutop.pl
ID w katalogu 2005
Tytuł EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe
Url http://www.edutop.pl
Opis Kompleksowe wyposażenie, gabloty, parawany, tablice, tablica interaktywna, pomoce szkolne ,dydaktyczne, nauczanie zintegrowane, mapy, plansze, rzutniki, ekrany, projektory, mikroskopy, bryły, modele, biologiczne, chemiczne, fizyka ,język angielski ,niemiecki, matematyka,
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe pomoce szkolne   tablica interaktywna   nauczanie
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Prace licencjackie
  Firmy oraz osoby, które oferują pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich zapraszamy na www.pisanieprac.co gdzie można zamieścić ogłoszenia w tym zakresie. Mamy trzy rodzaje ogłoszeń: darmowe, premium oraz polecane. Dzięki temu skutecznie można trafić do klientów, czyli do osób, które poszukują pomocy w pisaniu i redakcji prac. Staramy się skutecznie grupować ogłoszenia, które obejmują różnorodne usługi związane z pracami magisterskimi, inżynierskimi, licencjackimi. Dzięki temu każda osoba zainteresowana może łatwo znaleźć konkretne ogłoszenie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Studia magisterskie
  Dla wszystkich osób, nie wiedzących jakie uczelnie posiadają dobre studia magisterskie, rekomendujemy zaznajomienie się z ofertą promowanych placówek. Zapewniają one nie tylko najlepszy poziom nauczania, ale również używanie nowatorskich technologii.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Pisanie prac
  Nasza firma specjalizuje się w pisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktorskich, jak również referatów, wypowiedzi maturalnych i innych tego typu tekstów. Oferujemy bardzo rzetelne wzory, bez plagiatów i niesprawdzonych źródeł, a przede wszystkim krótki czas realizacji każdego zlecenia, nawet na wczoraj. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - pomożemy Ci z każdą pracą. Szczegóły na naszej stronie www już teraz.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Angielski dla dzieci, angielski dla przedszkolaka
  Na tej stronie znajdziecie wkrótce filmy i zabawy edukacyjne dla przygotowane specjalnie dla Was i waszych pociech. Będzie ona zawierała śmieszne filmy i pouczające bajki, które Wasze przedszkolaki będą uwielbiać. Nasze filmy wideo są tworzone specjalnie dla przedszkolaków i będą dostawane do ich potrzeb i możliwości.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Szkoły Policealne
  NOVA Centrum Edukacyjne ma najbogatszą ofertę edukacyjną w Warszawie. Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w 2 - letnich szkołach policealnych, rocznych szkołach policealnych
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0