Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.edutop.pl     EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe 0.00 z 5 0
EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe - http://www.edutop.pl
ID w katalogu 2005
Tytuł EDUTOP | Pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe
Url http://www.edutop.pl
Opis Kompleksowe wyposażenie, gabloty, parawany, tablice, tablica interaktywna, pomoce szkolne ,dydaktyczne, nauczanie zintegrowane, mapy, plansze, rzutniki, ekrany, projektory, mikroskopy, bryły, modele, biologiczne, chemiczne, fizyka ,język angielski ,niemiecki, matematyka,
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe pomoce szkolne   tablica interaktywna   nauczanie
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Szkoła języków obcych
  Poszukujesz dla siebie lub kogoś z rodziny idealnej szkoły języka angielskiego na terenie Górnego Śląska? Jeśli tak, to sprawdź już teraz najnowszą ofertę, jaka została przygotowana przez szkołę Say Ok. Oferuje ona niezwykle profesjonalne i pomocne kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Każdego roku z jej usług korzysta ponad 200 słuchaczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Słownik uliczny - coznaczyslang.pl
  Przekładamy slang na mowę potoczną w niezwykle precyzyjny sposób. Nasza baza grypsery rozwija się również z pomocą użytkowników. Umożliwiamy korygowanie niektórych wypowiedzi. Dbamy o poprawność słownika miejskiego. Nasza wyszukiwarka gwary działa bardzo intuicyjnie, do tego w bezpłatnym modelu. Jeżeli nie rozumiecie Państwo jakiegoś wyrażenia występującego w publikowanych tekstach zachęcamy do wykorzystania naszej wyszukiwarki. Grypsera rozwija się bardzo dynamicznie, szczególnie w przestrzeni multimedialnej.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Nauka Jazdy, Prawo Jazdy, Największa Baza Ośrodków Szkolenia Kierowców
  Największa Baza Ośrodków Szkolenia Kierowców. Serwis poświęcony problematyce wyboru ośrodka szkolenia kierowców, Największa baza OSK w Polsce, kontakty, adresy, telefony, strony www, mapa. Gdzie znaleźć naukę jazdy, bezpłatna baza ośrodków szkolenia kierowców w Polsce. Jeżeli szukasz miejsca do nauki jazdy to bazaosk ułatwi ci wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców, wybierając najlepszy w twoim miejscu zamieszkania. Serwis udostępnia promowanie szkół jazdy i zdobywanie nowych kursantów.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Internet > Reklama i marketing


4. Dobre liceum w Łodzi
  Zapisując się do Liceum Szkoły Europejskiej zyskujesz lepszą perspektywę na przyszłość. Nasza szkoła oferuje naszym uczniom między innymi: najwyższą biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim na poziomie C2, certyfikaty międzynarodowe z trzech języków obcych, możliwość zdobycia polskiej matury dwujęzycznej i dodatkowych punktów na świadectwie. Warto wiedzieć, że matura międzynarodowa otwiera wstęp na prestiżowe kierunki na uczelniach zagranicznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Ekonsultacje-Online.pl
  Na tej stronie internetowej można zamówić prace pisemne, dyplomowe, jak również krótsze formy, jak eseje. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na konkretną część pracy, na przykład opracowanie jej planu czy metodologii. Ponadto, proponowane jest też stworzenie listów motywacyjnych i CV. Klient otrzymuje raport antyplagiatowy, a wszystkie prace są pisane w krótkich terminach. Wyceny również można dokonać na stronie www. Można tam również zapoznać się ze szczegółami.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0