Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://europea.pl     Doradca biznesowy 0.00 z 5 0
Doradca biznesowy - http://europea.pl
ID w katalogu 2008
Tytuł Doradca biznesowy
Url http://europea.pl
Opis Nasze Centrum działa od 2003 r. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie biznesowym (biznes plany, konsulting, zakładanie działalności gospodarczej), pozyskiwaniu kredytów inwestycyjnych, pozyskiwaniu i obsłudze środków z Unii Europejskiej, windykacji. Prowadzimy szkolenia w zakresie aktualizacji przepisów prawnych oraz szkolenia związane z tematyką środków z Unii Europejskiej. Oferujemy również pomoc prawną dla klientów indywidualnych w pełnym zakresie (radca prawny, adwokat).
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Słowa kluczowe biznes plan   kredyt   dotacje unijne   obsługa prawna firm   prawnik
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe Joanna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. LABIDENTITY to kreatywny butik projektowy, wyspecjalizowany w kreowaniu logo oraz symboli dla firm i
  METONIMIA Naming to nazwy sugestywne, slogany perswazyjne i hasła pozycjonujące.
Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją namingową. Realizujemy opracowania w pełnym zakresie nazewnictwa. Tworzymy nazwy dla nowych firm, usług.
W celu zapewnienia Państwu profesjonalnej analizy bezpieczeństwa opracowań, ściśle współpracujemy z biurami rzeczników patentowych, Urzędem Patentowym oraz kancelariami prawnymi specjalizującymi się w ochronie własności przemysłowej i intelektualnej. Wszystkie powstałe w naszej firmie nazwa są wszechstronnie zbadane pod kątem aktualnego statusu z punktu widzenia prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. TESTCV.COM - Testy rekrutacyjne dla pracowników - TestCV.com
  TestCV.com to Serwis Internetowy, który oferuje przeprowadzanie testów kompetencyjnych dla kandydatów do pracy. Profesjonalne testy rekrutacyjne zostały przygotowane przez autorytety w swoich dziedzinach. Codziennie nowe testy pozwalające sprawdzić swoje umiejętności.
TestCV to idealne narzędzie do sprawdzenia wiedzy kandydatów do pracy. W serwisie znajdują się testy językowe, informatyczne, psychologiczne i wiele innych.
W serwisie TESTCV.COM znaleźć można również próbne bezpłatne testy z różnych dziedzin.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. Opłaty za korzystanie ze środowiska
  Nasza marka Ekomeritum działa na rynku od wielu lat, działamy w branży przemysłowej oferując szeroki wachlarz usług w zakresie ochrony środowiska. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów jak i wyjaśnianiu zawiłości związanych z aspektami środowiskowymi. W naszej ofercie można wyróżnic: pomiary hałasu, opracowywanie wniosków, raporty, programy ochrony środowiska, pomoc we wprowadzaniu ISO i wiele innych. Nasz zespól to wykwalifikowana kadra z dostępem do najnowocześniejszej technologi pomocnej w przeprowadzaniu pomiarów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ADWOKACI SJS Skuteczny adwokat
  Przygotowujemy dokładaną dokumentację, by jak najlepiej dobrać przepisy ustawodawcze i tak prowadzić sprawę, ażeby wygrać. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski proponuje swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także jednostkom i przedsiębiorstwom. Dbamy, aby każde takie zebranie było jak w największym stopniu rentowne i zachodziło w sympatycznej aurze. Sporządzamy opinie legislacyjne i redagujemy ekspertyzy. Dzięki fachowej i odpowiedzialnej obsłudze, udało nam się zdobyć powierzenie wielu z Państwa. Więcej niuansów na naszej stronie internetowej:
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Efektywność reklamy
  ORCA Transform to firma zajmująca się doradztwem marketingowym oraz reklamowym. Oferuje szereg świadczeń dla małych, średnich a także dużych przedsiębiortsw. Wsród pakietów usług znajdują się np. "Zestaw początkowy dla firm" wchodzących na rynek, potrzebujących profesjonalnego wsparcia w aspekcie komunikacji a także reklamy. Wśród proponowanych produktów znajdują się m. in.: identyfikacja wizualna (logo, styl wizualny, nazwa, rebranding), internet i multimedia (np. plakaty, papier firmowy, rozwiązania e-commerce, strona internetowa bazująca na CMS, prezentacja interaktywna), opakowania, nakład premium (wizytówki), audyty jak również przeglądy (audyt marketingowy, komunikacji, zewnętrzny, wewnętrzny, wizerunku, reklamowy). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0