Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://europea.pl    
Doradca biznesowy
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Doradca biznesowy - http://europea.pl
ID w katalogu 2008
Tytuł Doradca biznesowy
Url http://europea.pl
Opis Nasze Centrum działa od 2003 r. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie biznesowym (biznes plany, konsulting, zakładanie działalności gospodarczej), pozyskiwaniu kredytów inwestycyjnych, pozyskiwaniu i obsłudze środków z Unii Europejskiej, windykacji. Prowadzimy szkolenia w zakresie aktualizacji przepisów prawnych oraz szkolenia związane z tematyką środków z Unii Europejskiej. Oferujemy również pomoc prawną dla klientów indywidualnych w pełnym zakresie (radca prawny, adwokat).
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Słowa kluczowe biznes plan   kredyt   dotacje unijne   obsługa prawna firm   prawnik
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe Joanna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Audyt dotacji
  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa, w skład której wchodzą audyty, kontrola oraz rozliczanie dotacji. Swoją ofertę kierujemy głównie do placówek oświatowych oraz osób fizycznych zainteresowanych tego typu usługami. Zapewniamy profesjonalna pomoc oraz doradztwo. Gwarantujemy w pełne zaangażowanie w każdym zleconym nam zadaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś oraz do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Outsorcing IT
  Outsourcing IT to aktualnie najpopularniejsza metoda aby zoptymalizować wydatki firmy. Wybór najlepszych specjalistów gwarantuje, że nie będziesz musiał martwić się o swoje zaplecze informatyczne. Firma Atena takie usługi prowadzi na terenie kraju już od ponad 20 lat i ma na swoim koncie samych zadowolonych klientów. Atena prowadzi usługi IT dla największych firm w Polsce, m.in. Avivy, Energi, Neti, PGNiG, Allianz i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Pani Ala - paniala.pl
  Bardzo często spotkasz się z ofertami finansowymi. Dosłownie na każdym kroku. Wystarczy, że wyjdziesz z domu na zakupy, a na pewno po drodze spotkasz niejeden billboard lub inną jeszcze reklamę. Z reguły są tam pożyczki oraz kredyty, bo to właśnie na tym instytucje finansowe zarabiają tak naprawdę najwięcej. W takim razie, jeśli reklamy ciebie przekonają do danego produktu warto dokładnie przeanalizować propozycję, a najlepiej pomoże tobie w tym doradce finansowy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. ERIM - usługi marketingowe, tworzenie multimediów
  Strona firmy ERIM, która świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianych usług marketingowych (jest to tak zwany outsourcing marketingowy, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w Polsce, dzięki niemu wiele firm oszczędza na tworzeniu etatów - zlecając działania promocyjne na zewnątrz) oraz tworzenia multimediów (od prezentacji multimedialnych po poważne projekty z zakresu tworzenia platform internetowych). Firma jest m.in. właścicielem portalu edukacyjnego www.zdamy.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. GPF Causa SA - radca prawny wrocław
  Grupa Prawno-Finansowa Causa S.A. świadczy kompleksowe usługi w zakresie windykacji należności, pomocy prawnej dla przedsiębiorstw i osób fizycznych, pozyskiwaniu kapitału poza bankowego oraz przekształceń własnościowych. Pośredniczy w pozyskaniu kapitału poprzez giełdę papierów wartościowych w Warszawie, wykonuje audyty prawne. Pełna i profesjonalna obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Windykacja i wykup wierzytelności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0