Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.obuwie-medyczne.pl    
Obuwie medyczne, obuwie zdrowotne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Obuwie medyczne, obuwie zdrowotne - http://www.obuwie-medyczne.pl
ID w katalogu 2012
Tytuł Obuwie medyczne, obuwie zdrowotne
Url http://www.obuwie-medyczne.pl
Opis Zajmujemy się produkcją obuwia medycznego, zawodowego,zdrowotnego, zawodowego i drewniaków. Posiadamy różnorodną gamę wzorów i ciągle poszerzamy naszą ofertę, co pozwala nam zaspokoić potrzeby klientów z wielu branż gospodarki.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Sklepy > Obuwnicze
Słowa kluczowe buty   obuwie   obuwie profilaktyczne   obuwie zawodowe   obuwie zdrowotne   obuwie robocze   obuwie roboczo-ochronne   obuwie ortopedyczne   obuwie medyczne   profilaktyczne   zawodowe   zdrowotne   robocze   ochronne   ortopedyczne   antyelektrostatyczne   klapki   sand
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe seba
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Barieroporęcz
  Przedsiębiorstwo Remtor tworzy od wielu lat wysokiej jakości barierki ochronne, które znacznie poprawiają poczucie bezpieczeństwa przez pieszych, rowerzystów czy kierowców. Dzięki nam dzieci nie wejdą w niekontrolowany sposób na drogę, a osoby starsze mogą podążać chodnikiem podpierając się o poręcz. Dlatego jeśli pragną Państwo ułatwić życie pieszym to zastosowanie naszych barierek będzie kolejnym krokiem w stronę zapewnienia przyjaznego środowiska wszystkim użytkownikom dróg. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Zegarmistrz w Krakowie
  Firma Płonka specjalizuje się w usługach zegarmistrzowskich, między innymi takich jak naprawie zegarków oraz ich serwisowane. Naprawiane są zegarki kominkowe, stojące czy ścienne. Dodatkowo, istnieje możliwość wymiany szkiełek czy baterii. Firma mieści się w Krakowie i prowadzi ponadto własny sklep internetowy, w którym zakupić można wysokiej jakości zegarki takich marek jak Certina czy Tissot. Dostawy zamówień są bezpłatne. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Niemiecki – tłumaczenia
  Niemiecki - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 2005 roku oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, w kraju i za granicą. W tym tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa, finansów, rachunkowości i ubezpieczeń. Szczególnie zapraszam do współpracy online zarówno osoby prywatne jak i kancelarie prawnicze i firmy ubezpieczeniowe. Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. OMI LIFTS windy szpitalne
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Omi Lifts,autoryzowanego agenta Orona i wyłącznego dystrybutora całej palety wyrobów tej marki. Zajmujemy się dystrybucją, serwisem i montażem urządzeń dźwigowych. W swojej ofercie posiadamy Z ogromną radością przedstawiamy Państwu firmę Omi Lifts z Poznania. Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na dystrybucji, montażu oraz naprawie urządzeń dźwigowych rożnego rodzaju. Specjalizujemy się w wyposażaniu budynków bytowych oraz budynków przydatności publicznej w windy oraz schody i chodniki ruchome. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, od października 2011 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Orona - jednej z największych firm zajmujących się wytwórczością nowoczesnych wind. Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi reprezentantami. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. MIX-MET KATARZYNA BOROWIAK - KONIN, nakrętki
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Mix-Met z siedzibą w Koninie. Specjalizujemy się w dystrybucji wyrobów śrubowych ze stali nierdzewnej A2, kwasoodpornej A4. Oferujemy: śruby, śruby dwustronne, śruby i nakrętki do połączeń kołnierzowych, komplety do połączeń sprężanych, nakrętki, podkładki, wkręty, blachowkręty, kołki, sworznie, pręty gwintowane. Mamy własny transport oraz umowę z firmą kurierską. Dzięki temu zapewniamy punktualne realizacje zleceń. Zamówienia przyjmujemy drogą mailową albo telefoniczną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0