Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.educaedu.pl     Studia, Szkoły, Kursy, Szkolenia w Polsce 0.00 z 5 0
Studia, Szkoły, Kursy, Szkolenia w Polsce - http://www.educaedu.pl
ID w katalogu 2016
Tytuł Studia, Szkoły, Kursy, Szkolenia w Polsce
Url http://www.educaedu.pl
Opis Wyszukiwarka studiów, instytucji prywatnych, niepublicznych, kierunków studiów wyzszych oraz kursów i szkolen na terenie calej Polski. Kompletna baza najnowszych ofert edukacyjnych, codziennie nowe wpisy, w tym oferty zagraniczne. Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne do decyzji o swojej karierze. Co, gdzie, jak. Oferty, tryby studiów, e-learining, zjazdy, studia wyzsze, prywatne, podyplomowe oraz szkolenia i kursy, kursy zawodowe, przygotowujace do roznych egzaminów nadajace tytuly zawodowe i podwyzszajace kwalifikacje.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe studia   szkoly   uczelnie   kursy zawodowe   studia podyplomowe   szkolenia   licencjackie
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe Goya
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Katowice.wspkorczak.eu
  Działalnością Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie jest kształcenie osób na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna oraz pedagogika socjalna na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Dostępne są też ciekawe kierunki na studiach podyplomowych, czy też szereg kursów i szkoleń przeznaczonych nie tylko dla studentów i absolwentów, ale też i dla nauczycieli czy osób bezrobotnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Pisanie prac
  Nasza firma specjalizuje się w pisaniu prac zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktorskich, jak również referatów, wypowiedzi maturalnych i innych tego typu tekstów. Oferujemy bardzo rzetelne wzory, bez plagiatów i niesprawdzonych źródeł, a przede wszystkim krótki czas realizacji każdego zlecenia, nawet na wczoraj. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - pomożemy Ci z każdą pracą. Szczegóły na naszej stronie www już teraz.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Elektroniczna wizytówka dr Ewy Maćkowiak : doktor nauk przyrodniczych ze specjalnością w biochemii
  Wykłady na temat stylu życia i komunikacji interpersonalnej. Warsztaty na uniwersytetach iii wieku.

Nasza świadomość określa nasz stosunek do siebie, życia i świata, zaś nasz styl życia jest jej pochodną.
Styl życia nie powinien więc sprowadzać się: do naśladowania innych, winniśmy raczej żyć zgodnie z zasadą: "Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą"
Budowanie własnego stylu życia należy zaczynać od akceptacji samych siebie. W procesie pogłębiania samoświadomości warto "obudzić w sobie" dziecięcą ciekawość i wraz z nią, otworzyć się na wewnętrzne przemiany. Łatwiej osiągniemy to zmieniając "przedatowane" myślenie na nowe, teraz aktualne (rezygnacja ze stereotypów).
Katalog:   Nauka i Edukacja
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Gra na gitarze w Lublinie - rockdiscipline.com
  Specjalizujemy się w naszej firmie na terenie Lublina realizowaniem zarówno profesjonalnych a także indywidualnie dopasowanych do oczekiwań klientów usług przy prowadzeniu zarówno szkoleń a także kursów nauki na grania a gitarach, co dotyczy zarówno gitar akustycznych a także klasycznych. W naszej firmie możemy zapewnić prowadzenie szkoleń, które pozwalają na skuteczne zwiększenie umiejętności grania na gitarze co wynika z indywidualnego dopasowania programów do uczących się.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Dehagextra.pl
  Powstaliśmy by kształcić na najwyższym poziomie. Dehag Extra to Ośrodek Kształcenia Zawodowego, gdzie można zapisać się na kurs fryzjerstwa, kurs kosmetyczny, kurs masażu, kurs drenażu. Ponadto u nas mogą Państwo zdobyć tytuł technika fryzjerstwa Technikum Usług Fryzjerskich zaprasza wszystkie osoby, które na poważnie chcą wiązać swoją przyszłość z fryzjerstwem. Ponadto prowadzimy salony fryzjerskie Dehag Extra, gdzie zapewniamy pełen zakres usług.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0