Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.gdata.pl    
Programy antywirus
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Programy antywirus - http://www.gdata.pl
ID w katalogu 2022
Tytuł Programy antywirus
Url http://www.gdata.pl
Opis Firma G DATA Software to międzynarodowy lider w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Portfolio firmy składa się z rozwiązań takich jak programy antywirus owe, zapory sieciowe, niszczarki danych, szyfrowanie danych czy filtry niechcianych wiadomości e-mailowych. Oprogramowanie G DATA Software nieprzerwanie od pięciu lat zdobywa nagrody w większości testów antywirusowych w całej Europie. Efektem tego zjawiska jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, na przedzie z wielokrotnie nagradzaną technologią podwójnego skanowania wykorzystującą dwa niezależne silniki skanujące. G DATA Software swoimi rozwiązaniami zabezpieczającymi obejmuje zarówno klientów końcowych, małe i średnie firmy, jak i duże korporacje działające na rynkach USA, Japonii, Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Kanady, Polski, Korei, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Węgier oraz w Luksemburgu. Międzynarodowa centrala firmy mieści się w Niemczech (Bochum). W Polsce firma od ponad 13 lat ma swoją siedzibę w Szczecinku.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Sklepy
Słowa kluczowe Programy antywirus   oprogramowanie antywirusowe   bezpieczeństwo danych   zapora sieciowa   antywirus
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe Seba
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Http://www.programypit.com/
  Dostarczanie PIT-ów do Urzędu Skarbowego jest obowiązkiem każdego podatnika, jednak może być ono szybkie i wygodne, dzięki narzędziom PITy 2014 oraz PITy 2015. Oba programy, przeprowadzą użytkownika przez proces wypełniania dokumentów i ich wysyłki, nie tylko w krótkim czasie, ale przede wszystkim bez potrzeby dokonywania trudnych obliczeń w wybranych rubrykach. Nie zwlekaj z wypełnieniem pitu do ostatniego dnia i ściągnij nasz program już dziś! Zapraszamy!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. serwery IBM
  Oferujemy oprogramowanie dla firm klasy ERP, które wspomaga pracę przedsiębiorstw ze skomplikowanym obiegiem dokumentów. Ze sprzętu polecamy serwery IBM.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń
  Oprogramowanie dla biur tłumaczeń. System zarządzania projektami w biurze tłumaczeń - TOPManager 2010. Podstawową funkcją programu jest rejestrowanie zleceń na tłumaczenia otrzymywane od klientów, przekształcanie zleceń w zadania (tłumaczenia,weryfikacje,uwierzytelnienia itp) oraz przekazywanie zadań do realizacji wybranym podwykonawcom. Program pełni również funkcję kontrolną terminów wykonania i płatności. Można wystawiać umowy o dzieło podwykonawcom (także rachunki) oraz drukować z zastosowaniem szablonów użytkownika programu. Projekty i zadania można klonować lub tworzyć z wcześniej zapisanego wzorca. Istnieje możliwość tworzenia cenników indywidualnych dla klientów z którymi wynegocjowano inne stawki niż podstawowe.
Program może działać w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej z bazą danych na serwerze lokalnym lub zdalnym.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Szyfrowanie i kontrola urządzeń w firmie - InfoProtector
  Współpracując z naszą firmą będziecie mogli oczekiwać wielu ciekawych propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu, jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych. Dbamy o zadowolenie wszystkich klientów i wprowadzamy wiele interesujących rozwiązań, które mogą sprawić, że będziecie zadowoleni z tego co udało się mam skonstruować. Bezpieczeństwo informacji powinno być bardzo ważne dla każdej firmy, dlatego nasze systemy powinny przypaść Wam do gustu. Zapraszamy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. progeCAD Professional PL
  ProgeCAD Professional 2009 to 2D / 3D CAD software. Umożliwia tworzenie wykresów i ich edytowanie. Pracuje z plikami dwg, dxf. Przewodzi do jpg, pdf. Posiada wiele symboli do ułatwienia i przyśpieszenia pracy. ProgeCAD można wykorzystać jako alternatywę znanego AutoCAD®. Zawiera więc pełną kompatybilność z tym programem. Działa na zasadzie IntelliCAD 6.6. Jest do dyspozycji darmowy download progeCAD. Można wykorzystać nasz e-shop. Zapraszamy także do rozmowy na forum dyskusyjnym, gdzie udzielamy wsparcia technicznego.
 
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0