Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://justyna-swierczynska.pl/    
Psycholog Gdynia
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Psycholog Gdynia - http://justyna-swierczynska.pl/
ID w katalogu 2023
Tytuł Psycholog Gdynia
Url http://justyna-swierczynska.pl/
Opis Gabinet Psychoterapaii Psychoanalitycznej - Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto. Psychoterapia indywidualna, dorosłych i młodzieży. Pomoc w zakresie: nerwice,depresje, zaburzenia snu i odzywiania, lęki, fobie, kryzysy małżeńskie,problemy rodzinne. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Trójmieście.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe psycholog   gdynia   gdańsk   trojmiasto
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe Justyna Świerczyńska
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Szpital w Bydgoszczy
  Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów i konsultacji oferowanych przez Szpital Łukasza w Bydgoszczy. Jest to nowoczesna placówka wyposażona w sprzęty wykorzystywane na szeroką skalę w krajach zachodnich. Dzięki pracy na owym sprzęcie możliwe jest przeprowadzanie nawet najbardziej wymagających operacji. Całość dopełnia wysokiej jakości kadra pracownicza. Kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin czeka na kontakt, by Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Szpitala. Wysoka jakość leczenia i dobre warunki pobytowe gwarantowane.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Implanty Doktora Borczyka - Katowice
  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez uznanego stomatologa Romana Borczyka - wykladowce z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje sie: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, protetyka, leczenie chorób przyzebia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zebow. Osrodek zapewnia bezbolesne leczenie zebow na najwyzszym poziomie przy uzyciu mikroskopow Zeiss. Klinika posiada 800 m2, 13 gabinetow, komfortowa poczekalnie oraz bajkowy kacik dla dzieci. Jest to jeden z najwiekszych i najnowoczesniejszych osrodkow leczenia stomatologicznego w Polsce. Katowice, ul. Czajek 5
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


3. Byczyńska Danuta Specjalista Psychiatra, Gabinet Bydgoszcz
  Leczenie zaburzeń psychicznych: depresja, zaburzenia lękowe,psychozy, choroba afektywna dwubiegunowa, bulimia, anoreksja, zespół natręctw, zaburzenia zachowania i osobowości oraz zaburzenia pamięci i koncentracji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta


4. SOFIMED KRAKÓW, Usg bioderek w Krakowie
  Sofimed na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od kilku lat. Dokładamy wszelkich starań, aby podołać oczekiwaniom pacjentów oraz rynku. Nasza placówka medyczna zarządza nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy podejmować się wykonywania wszechstronnych i szczegółowych badań diagnostycznych. Zatrudniamy lekarzy specjalistów, którzy trudnią się w takich dyscyplinach jak ginekologia i położnictwo, ginekologia onkologiczna oraz leczenie chorób sutka. W naszej placówce medycznej mogą Państwo liczyć na osobiste traktowanie oraz fachową, rzetelną opiekę i pomoc medyczną. Zapraszamy pacjentów z Krakowa i nie tylko. Więcej na witrynie www.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. SENIOR_MED prywatny dom opieki w woj. zachodniopomorskim
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rodzinny Dom Seniora Seniormed z Wicka. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki osobom starszym i niesprawnym przy jednoczesnym zatroszczeniu o przyjazną atmosferę w czasie pobytu w naszym ośrodku. Nasi podopieczni mają szansę realizować swoje pasje i zainteresowania, np. poprzez uczestniczenie w wycieczkach krajoznawczych, uprawę ogródków działkowych oraz wiele innych zajęć. Zatroszczymy się także o zapewnienie niezbędnej, 24-godzinnej opieki medycznej - w naszym zespole pracują pielęgniarki, opiekunowie, rehabilitanci. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą naszego domu seniora, zapraszamy na stronę internetową.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0