Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tani-domek.com.pl     Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką 5.00 z 5 1
Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką - http://www.tani-domek.com.pl
ID w katalogu 2045
Tytuł Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką
Url http://www.tani-domek.com.pl
Opis Betpol to firma budowlana oferująca domy i domki jednorodzinne pod klucz wraz z działką. Lokalizacja inwestycji to Osiek, Silno, Dobrzejewice i Zawały koło Torunia. Domki są tanie dostępne również w zabudowie bliźniaczej.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe tani domek   dom pod klucz   budowanie domów jednorodzinnych   dom z działką   budowa domu   budowa domów jednorodzinnych   działka budowlana   dom jednorodzinny   sprzedaż domów   Toruń   Osiek   Dobrzejewice   Silno   Zawały   domy pod klucz   bliźniak  
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe monika
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Aarsleff
  Aarsleff to firma zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem specjalistycznych robót fundamentowych. Na stronie przedsiębiorstwa można znaleźć szczegółową ofertą usług, wśród których znajdują się przede wszystkim roboty palowe i wzmocnienia gruntu w technologii pali prefabrykowanych oraz pali i kolumn formowanych w gruncie. Firma realizuje również roboty hydrotechniczne i konstrukcje oporowe. Można tam też znaleźć informacje dotyczące zarówno obecnych, jak i już zakończonych projektów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Piaskowanie
  W ofercie firmy PIACH-MET zamieszczone jest piaskowanie, zarówno powierzchni metalowych jak i betonowych, a także wiele innych prac polegających na przygotowaniu danej powierzchni do dalszej pracy. Pracujemy w oparciu o najlepszy sprzęt oraz środki do pracy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. PPUH Ranlip - koparki kołowe, gąsienicowe, Atlas, Takeuchi, Terex, Ammann
  Firma Ranlip oferuje swoim odbiorcom nowe maszyny marki Atlas, Terex, Takeuchi oraz Ammann. Są to koparki kołowe i gąsienicowe, koparko-ładowarki, ładowarki, minikoparki, płyty wibracyjne, stopy ubijające oraz walce drogowe.
W ramach prowadzonej działalności nasze przedsiębiorstwo sprzedaje ponadto używane maszyny budowlane różnych firm oraz sprowadza dla swoich kontrahentów części do maszyn używanych.
Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie, a współpraca z nami przynosi najlepsze efekty.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Biopreparaty BIO7
  Bio7 to środki do szybkiego udrażniania odpływów w łazience, rozpuszczania materii organicznej a w szczególności włosów, które są odpowiedzialne za zatykanie się odpływów wanien i umywalek. Stosuje się je również w kuchni, w oczyszczalniach ścieków, w szambach itp.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Legrand - osprzęt elektryczny
  Legrand to lider w aparaturze elektrycznej. Specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia. Głównymi grupami wyrobów są: wyłączniki instalacyjne, rozłączniki, silnikowe. W ofercie dostępne są inne nowoczesne i innowacyjne produkty, takie jak: osprzęt elektroinstalacyjny, rozdzielnice, szafy i obudowy elektryczne, listwy i kanały kablowe do rozprowadzania instalacji elektrycznych, itp. Możliwość negocjacji cen. Zapraszamy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0