Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tani-domek.com.pl     Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką 5.00 z 5 1
Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką - http://www.tani-domek.com.pl
ID w katalogu 2045
Tytuł Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką
Url http://www.tani-domek.com.pl
Opis Betpol to firma budowlana oferująca domy i domki jednorodzinne pod klucz wraz z działką. Lokalizacja inwestycji to Osiek, Silno, Dobrzejewice i Zawały koło Torunia. Domki są tanie dostępne również w zabudowie bliźniaczej.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe tani domek   dom pod klucz   budowanie domów jednorodzinnych   dom z działką   budowa domu   budowa domów jednorodzinnych   działka budowlana   dom jednorodzinny   sprzedaż domów   Toruń   Osiek   Dobrzejewice   Silno   Zawały   domy pod klucz   bliźniak  
Data Apr 23, 2009
Imię kontaktowe monika
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Sprzedaż rusztowań - Rubo
  Grupa Rubo zajmuje się m.in. produkcją rusztowań modułowych jesteśmy właścicielem marki Rubo RK oraz Skyer. Nasze rusztowania znajdują zastosowanie do prac budowlanych, w montażu reklam i konstrukcji na potrzeby eventów oraz w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, w energetyce i innych branżach. Nasze produkty są bezpieczne, doskonale sprawdzają się do konstrukcji wiszących, przestrzennych czy przejezdnych. Więcej o naszej ofercie na stronie www.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Stora
  Jesteśmy profesjonalnym producentem wysokiej jakości odwodnień. Od lat nasze produkty są wykorzystywane w wielu miejscach w kraju oraz zagranicą. Posiadamy nasze magazyny w kilku europejskich krajach. Nasze produkty, jak choćby odwodnienia z polimerobetonu są stosowane w gospodarstwach domowych, przemyśle, a także w sferze drogowej, gdzie odprowadzają nadmiar wody z dróg oraz autostrad. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty marki STORA-DRAIN. Produkty te wykonane są z bardzo dużą precyzją i są odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Regiony , miasta > Dolnośląskie


3. Badania termowizyjne, termowizja, termografia - CertEnergia.pl
  Aktualnie termowizja ma szerokie zastosowanie, nie należy jednak zapominać, że jej siła leży przede wszystkim w profesjonalnym, dokładnym i bezinwazyjnym monitorowaniu pomiaru temperatury określonych ciał. W ten sposób, dla przykładu, w budownictwie można stwierdzić, które z budynków marnują energię z uwagi na brak odpowiednich zabezpieczeń lub też z faktu wystepowania nieszczelności określonych instalacji. Przyczynia się to w głównej mierze do stwierdzenia określonego problemu, jak również pozwala go wyeliminować. Dzięki temu można przede wszystkim zaoszczędzić na wydatkach związanych z utrzymaniem domostwa. Okazuje się bowiem, że w zimie nie trzeba nastawiać grzejników do maksymalnej temperatury, aby odczuć różnice w temperaturze. Kto zatem przeprowadza takie, dające duże korzyści również finansowe, badania termowizyjne? Polecamy profesjonalne usługi spółki CertEnergia, której pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej: certenergia.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Wykonywanie audytów energetycznych budynków
  Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali. Przeprowadzanie obliczeń zgodnych z najnowszymi przepisami wykonawczymi oraz przygotowywanie świadectwa energetycznego obiektu na podstawie projektu i wizji lokalnej. Dokładność, skuteczność i profesjonalizm.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


5. Ościeznica mdf
  Estetyczne i dobrze urządzone mieszkanie stwarza niepowtarzalny klimat. Piękne, stylowe meble, wygodne fotele, drewniane panele ścienne i podłogowe. Bardzo istotnym elementem jest sposób wykończenia oraz dobrania materiałów wykończeniowych. W tym celu należy zapoznać się z ofertą firmy Mixpol, która oferuje listwy przypodłogowe mdf. Taki sposób wykończenia zagwarantuje zachowanie estetyki pomieszczenia oraz ochroni nowe panele czy też parkiet przed brudem oraz kurzem. Dodatkowo będzie pasować kolorystycznie do podłogi.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Regiony , miasta > Opolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0