Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.nowepodgorze.pl    
Nowe Podgorze Sp. z o.o. - dom dla Ciebie, domy na sprzedaż Kraków
OCENA : 4.50 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Nowe Podgorze Sp. z o.o. - dom dla Ciebie, domy na sprzedaż Kraków - http://www.nowepodgorze.pl
ID w katalogu 2048
Tytuł Nowe Podgorze Sp. z o.o. - dom dla Ciebie, domy na sprzedaż Kraków
Url http://www.nowepodgorze.pl
Opis Osiedle Zdrojowe to kompleks domów zajmujących działkę o powierzchni 0,7 ha. Budynki zostały rozmieszczone na niej w dwóch rzędach. Osiedle rozplanowano tak, aby zapewnić mieszkańcom przestrzeń i prywatność, a wewnętrzna droga osiedlowa umożliwia łatwy dojazd do domu wraz z bezpiecznym i łatwym wjazdem do garażu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe Osiedle   kraków   Krakow   Zdrojowe   swoszowice   wróblowice wroblowice   dom   mieszkanie   zabudowania   zabudowanie   lokator   szeregowe
Data Apr 27, 2009
Imię kontaktowe ann moore
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. MILOWICZ DEVELOPMENT, deweloper oferuje mieszkania w Warszawie na Ursusie
  Przedstawiamy propozycję przedsiębiorstwa Milowicz Development z siedzibą w Warszawie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, jacy planują jakiekolwiek inwestycje budownictwa mieszkaniowego. Doskonale czujemy się również w branży domów jedno-, jak i wielorodzinnych. Budujemy domy w technologii prefabrykowanej i tradycyjnej z surowców najlepszej jakości, profesjonalnie podchodząc do wykonywanych zadań. Dbamy o konkurencyjność naszych cen oraz punktualną realizację powierzonych nam zadań. Domy oddajemy w stanie deweloperskim, lecz możemy wszechstronnie wykończyć je pod klucz. Wejdź na naszą stronę internetową oraz zobacz, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Mieszkania w Gorzowie
  Profilem działalności przedsiębiorstwa Edom Nieruchomości jest świadczenie kompleksowych i w pełni profesjonalnych usług w zakresie pośredniczenia w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje bogatą bazą nieruchomości oraz zapewnia klientom przystępne ceny usług. Zasięgiem swojego działania biuro nieruchomości obejmuje teren województwa lubuskiego, dolnośląskiego, pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Ogłoszenia Nieruchomości Opole - Wynajem nieruchomości Opole
  Portal ogłoszeniowy nieruchomości w Opolu. Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości: domy, mieszkania opole, działki budowlane w Opolu. Dodaj oferte sprzedaży lub wynajem nieruchomości w Opolu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


4. Harmonium - nowe osiedle w Konstancinie
  Chcesz zakupić mieszkanie w okolicy Warszawy? Na opisywanej stronie odszukasz wszelkie potrzebne informacje aby dokonać najlepszego zakupu. Znajdziesz tu opis godnego uwagi osiedla mieszkaniowego i doskonale opisane jego najważniejsze pozytywne cechy. Ponadto, na stronie można odszukać wiele wartych zainteresowania informacji. Wybitnie ciekawą opcją jest możliwość sprawdzenia planu wybranego mieszkania, co daje możliwość na dokładne zapoznanie się możliwością zagospodarowania przestrzeni mieszkania. Nie bez znaczenia jest także możliwość wykorzystania galerii idealnie obrazującej wygląd domu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Domy Kraków
  Progresja Sp. z o.o. domy Kraków. Firma zajmująca się budową mieszkań i domów w Krakowie oraz w okolicach Krakowa zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0