Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.unodance.com    
Unodance.com Dance Blog: Only One Step!
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Unodance.com Dance Blog: Only One Step! - http://www.unodance.com
ID w katalogu 2082
Tytuł Unodance.com Dance Blog: Only One Step!
Url http://www.unodance.com
Opis Blog taneczny unodance.com. Informacje o warsztatach, kursach, obozach tanecznych. Dużo ciekawych filmików z układami tanecznymi. Teledyski, filmy, zdjęcia z zajęć. Informacje o wydarzeniach związanych z tańcem, imprezy w klubach.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Rozrywka
Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe dance   blog   taniec   you can dance   taniec z gwiazdami   youtube   choreografie   choreografowie   tvp   tvn   mtv   hip hop   jazz   funky   Warszawa   Nowy Jork   Los Angeles   Poznań   Łódź   Kraków   gdańsk
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe Janek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Rozrywka
1. eParty24.com - wszystko na imprezę
  eParty24.com to serwis oferujący wszystko co niezbędne do urządzenia dobrej imprezy oraz uroczystości. Ciekawe pomysły, gustowne prezenty, oryginalne upominki, klimatyczne dodatki i dekoracje, które uświetnią każdą uroczystość zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Całość wspiera łatwa, czytelna i przystępna w praktycznym działaniu platforma, szeroki wybór asortymentu (15tyś indeksów), biuro obsługi oraz system premiowy premiowy i rabatowy dla stałych klientów.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Sklepy > Prezenty


2. Crazy Wieczory Kawalerskie
  Krakowscy "Crazy Guides", czyli kultowe trabant-owe eskapady po Nowej Hucie, mają zaszczyt zaprezentować nowy zwariowany projekt. Na fali popularności Krakowa jako celu wieczorów kawalerskich, z powodzeniem organizujemy już od kilku lat różne kawalerskie szaleństwa. Chcemy skończyć z utartą sztampą typowego wieczoru kawalerskiego w klimacie bania w domu a potem "na miasto". Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę do ponad 100 atrakcji w 6 miastach Polski (Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź) i nie zamierzamy na tym kończyć! Wkrótce dostępne będzie również najwspanialsze miasto naszych południowych sąsiadów czyli Praga. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.crazykawalerski.pl
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Hobby i rozrywka


3. Bochnia
  Jeżeli przypadkiem szukasz nowych znajomości, masz chęć założyć bloga lub wirtualną społeczność, dzielić się plikami albo zwyczajnie masz ochotę porozmawiać na intrygujące Cię zagadnienia i mieszkasz w gminie Bochnia, to na pewno ten serwis społecznościowy Cię zadowoli. Mało tego udostępniamy ogłoszenia pracy z miasta Bochnia.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. www.ciufcia.pl
  Ciufcia to rozwijające zabawy dla dzieci i rodziców oraz serwis społecznościowy dla rodziców wspierających twórczy rozwój dziecka.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Hobby i rozrywka > Gry


5. oprawa muzyczna ślubów
  Duet „Violicanto” powstał w 1999 roku. Jesteśmy zawodowymi muzykami, którzy profesjonalnie uświetnią każdą uroczystość.

Gramy na bankietach firmowych, wernisażach oraz uroczystościach rodzinnych takich jak przyjęcia weselne, jubileuszowe, komunijne.

Każdego roku uświetniamy wigilijne przyjęcia firmowe, wykonując najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy.

Oprawa muzyczna ślubów w naszym wykonaniu cieszy się szczególnym uznaniem. Organy, skrzypce i piękny śpiew operowy pozostawiają słuchaczom wiele wrażeń.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0