Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.hertom.pl     Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom 5.00 z 5 9
Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom - http://www.hertom.pl
ID w katalogu 2084
Tytuł Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom
Url http://www.hertom.pl
Opis HERTOM Elektroinstalacje - firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami pomiarowymi w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami w dziedzinie montażu elektroniki.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Słowa kluczowe elektroinstalacje   elektryka   montaż elektroniki   projektowanie instalacji   przyłącza energetyczne   elektronika   pomiary   automatyka   instalacje elektryczne   rozdzielnie elektryczne
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Herman
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 9 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Wirówki
  Firma STR-Faktor reprezentuje na terenie Polski interesy wielu renomowanych, europejskich producentów linii technologicznych, maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Współpraca z wieloma, z tych firm, ma już ponad 25-letnią tradycję. Tradycję opartą o wiedzę, doświadczenie, najwyższą jakość oraz inżynierską i kupiecką rzetelność. Nasz powód do dumy: kilkuset stałych, zaprzyjaźnionych z nami, klientów potwierdza naszą misję.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Piaskowanie zębów - klinika Dr W Aesthetic w Krakowie
  Szukasz najlepszych specjalistów w zakresie medycyny estetycznej i stomatologii? Zatem Dr Wójcik Aesthetic Skin & Dental Clinic będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, na którym na pewno się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz wrócisz po więcej. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi specjalistami w danych dziedzinach, dzięki temu możesz mieć pewność, że oddajesz się w dobre ręce. Każdy pacjent jest traktowany w pełni indywidualnie, bowiem stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. TAKO AR łuki segmentowe
  TAKO Armatura Rurociągi to dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych. Firma działa w specjalności już od wielu lat. Zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem zgrzewarek oraz dostawą armatury przemysłowej i produkcją kształtek segmentowych. Przedsiębiorstwo znajduje się we Wrocławiu, a jego oddziały w Poznaniu i Białymstoku. W firmie wdrożone są procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 dające gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta. TAKO Armatura Rurociągi gwarantuje pełną obsługę techniczną oraz doradztwo i serwis. Więcej o propozycji na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. szczotki
  Firma "ALTIS" Sp. z o.o. od 1993 roku jest wyłącznym przedstawicielem firmy KULLEN GmbH & Co. KG na terenie Polski
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Przemysław Laszkowski szamba w Poznaniu
  Jeśli szukasz wykonawcy studzienki, szamba betonowego, oczyszczalni ścieków, zbiornika żelbetowego, a także zbiorników do szamb i gnojówki, zgłoś się do firmy Przemysław Laszkowski. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, przyjmie do wykonania zlecenie, ponieważ wykonuje swoje usługi w całej Polsce. Działając na rynku od wielu już lat, zdobyła doświadczenie sprawiające, że jej usługi wyróżniają się najwyższym standardem. Możliwy jest on dzięki stosowaniu porządnych materiałów wykorzystywanym przy produkcji, a także najlepszym specjalistom, zaangażowanym do pracy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego też możliwe jest spełnienie wszystkich jego oczekiwań. Dzięki profesjonalizmowi oraz przystępnym cenom firma cieszy się poszanowaniem oraz renomą. Działa szybko i sprawnie, osiągając doskonałe rezultaty. Zapraszamy na jej stronę:
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0