Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.hertom.pl     Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom 5.00 z 5 9
Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom - http://www.hertom.pl
ID w katalogu 2084
Tytuł Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom
Url http://www.hertom.pl
Opis HERTOM Elektroinstalacje - firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami pomiarowymi w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami w dziedzinie montażu elektroniki.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Słowa kluczowe elektroinstalacje   elektryka   montaż elektroniki   projektowanie instalacji   przyłącza energetyczne   elektronika   pomiary   automatyka   instalacje elektryczne   rozdzielnie elektryczne
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Herman
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 9 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. badania marketingowe
  ARC Rynek i Opinia - badania marketingowe. Jeżeli interesują Cię badania rynku lub badania marketingowe zapraszamy do współpracy. Test ulotek możesz również zamówić u nas. ARC Rynek i Opinia jest polskim instytutem badawczym. Już od 1992 roku przeprowadzamy badania marketingowe oraz sondaże opinii publicznej. Według najnowszego badania Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii nasza firma znalazła się w gronie 10-ciu najlepiej rozpoznawanych i najczęściej wybieranych przez klientów firm badawczych w Polsce.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. sound-KRAK sprzęt nagłośnieniowy
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Elektroakustyka Profesjonalna s.c. Sound Krak. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Krakowie. Na rynku funkcjonujemy od 1977 roku. Jesteśmy renomowanym fabrykantem nagłośnienia. Dla radiofonii produkujemy urządzenia takie jak: sygnalizatory zaniku audio, mierniki poziomu sygnału, modułowe układy w kasetach EURO i inne. Produkujemy także auta realizacyjno - transmisyjne, realizacyjne oraz specjalistyczne. Potwierdzeniem naszej solidności są rekomendacje, które wystawiają nam użytkownicy. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasza firma wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy oraz sprostać każdemu zleceniu. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. EC TEST SYSTEMS kamera termowizyjna
  EC Test Systems Sp. z o. o. to firma od lat funkcjonująca w dziedzinie elektroniki, automatyki oraz diagnostyki przemysłowej. Dostarczane przez nas rozwiązania są najnowsze i najlepsze z obecnie dostarczanych na rynek Polski. Zajmujemy się wdrażaniem i sprzedażą systemów pomiarowych do badań drgań oraz hałasu. Naszą dodatkową działalnością jest fachowe doradztwo inżynierskie, usługi pomiarowe oraz wypożyczanie sprzętu pomiarowego. Współpracujemy z wieloma firmami będącymi liderami na polskim i światowym rynku w tej dziedzinie. Dla nas nie ma projektów niemożliwych do wykonania. Zapewniamy konkurencyjne ceny! Szczegółowe informacje odkryjecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Netia cennik
  Netia Cennik. Bezpośredni kontakt z działem handlowym firmy netia. Konsultant dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzi przez proces zamiany operatora. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu. Zajmujemy się sprzedaż usług na terenie całej polski. Nasze fachowe doradztwo oraz cenniki firmy netia pozwolą nam na zaspokojenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do współpracy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet


5. ozonator
  Firma WRC MULTIOZON zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości urządzeń wytwarzających ozon. W ofercie posiadamy szereg ozonatorów domowych i przemysłowych oraz wykonujemy na zamówienie kompletne systemy ozonowe. Ozonatory (generatory ozonu) znajdują zastosowanie w wielu branżach: medycyna, gastronomia, hotelarstwo, motoryzacja, przemysł przetwórczy i wiele innych branż gospodarki. Podstawowe właściwości ozonu to: usuwanie nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcja wody i żywności, sterylizacja (dezynfekcja) klimatyzacji samochodowej i stacjonarnej, właściwości pro-zdrowotne i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0