Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.hertom.pl    
Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 9 głosach
Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom - http://www.hertom.pl
ID w katalogu 2084
Tytuł Elektryka, elektronika, elektroinstalacje - Hertom
Url http://www.hertom.pl
Opis HERTOM Elektroinstalacje - firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami pomiarowymi w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, usługami w dziedzinie montażu elektroniki.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Słowa kluczowe elektroinstalacje   elektryka   montaż elektroniki   projektowanie instalacji   przyłącza energetyczne   elektronika   pomiary   automatyka   instalacje elektryczne   rozdzielnie elektryczne
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Herman
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 9 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. KROBEX Deski z Częstochowy
  Rzetelna i kompleksowa firma Krobex od wielu lat, z sukcesem prowadzi sprzedaż ogrodzeń betonowych. Jako, że ogrodzenia pełnią funkcję nie tylko praktyczną, ale również estetyczną warto zainwestować w solidną firmę. Zaletami Krobex są: wysoka jakość wykonania i najlepsze materiały, produkty wyłącznie uznanych na rynku producentów, szeroki wybór rodzajów i modeli ogrodzeń betonowych, miła i fachowa obsługa oraz profesjonalne porady przy doborze ogrodzeń. Dodatkowo firma gwarantuje transport elementów ogrodzeń betonowych na terenie Częstochowy i okolicznych miejscowości. Posiada pojazdy transportowe, za pomocą których jest w stanie podjąć się nawet dużych zamówień oraz bezpiecznie dowieźć towar w miejsce wyznaczone przez klienta. Więcej szczegółów na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. GEOXX S.C. usługi geologiczne w Olsztynie
  Geoxx to pracownia geologiczna, jaka działa na rynku aktualnie od 2010 roku. Jesteśmy firmą, która przeprowadza usługi z zakresu geologii-inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii złożonej. Zapewniamy terminowość również właściwe przeprowadzenie prac. Nasza oferta zawiera badania zanieczyszczenia gruntu także wody plus kontrolę zagęszczenia gruntów. Ponadto sporządzamy dokumentację hydrogeologiczną. Wyliczamy również stateczność skarpy i robimy badania laboratoryjne gruntów. Współpracujemy z klientem indywidualnym, developerami, firmami, biurami projektowym oraz przedsiębiorstwami budowlanymi. Zapraszamy serdecznie na naszą witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Lampa tiffany
  Czasopismo Barwy szkła jest dedykowane dla wszystkich miłośników witraży oraz osób, które interesują się wydarzeniami w tej branży. Informuje o warsztatach, wystawach, poleca profesjonalne pracownie witraży. Zawiera także linki do wszystkich numerów czasopisma, które podzielone jest na roczniki. Na stronie dostępny jest także e-book o malarstwie witrażowym. Jeśli jesteś zaciekawiony niniejszą propozycją zapraszamy serdecznie do szybkiego odwiedzenia strony www, gdzie przeczytasz mnóstwo drobiazgowych informacji o naszej firmie i oferowanych przez nią usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. kolektory słoneczne
  Jesteśmy firmą zajmującą się montażem, serwisem i produkcją kolektorów słonecznych. Kolektory nasze wykonujemy z wysokiej klasy półproduktów dostarczanych od producentów z Europy Zachodniej. Jakość naszych wyrobów nieustannie kontrolowana jest przez wykwalifikowany personel techniczny, dzięki wyszkolonej kadrze instalacje nasze wykonywane są zgodnie z surowymi europejskimi standardami technicznymi w sposób profesjonalny, szybki i zarazem staranny. Mamy bogate referencje świadczące o naszej rzetelności. Nasza firma rozwija się w dynamicznym tempie, wciąż poszerzamy swoją działalność o innowacyjne rozwiązania
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Wynajem samochodów Katowice
  Wynajem samochodów Katowice to oferta firmy AutoVip, idealna dla wszystkich szukających pojazdów najwyższej klasy, których nie satysfakcjonują pośrednie rozwiązania. Zapewniamy doskonały stan wszystkich pojazdów a także wynajem bez limitu kilometrów. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0