Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bebia.pl     Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online 5.00 z 5 2
Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online - http://www.bebia.pl
ID w katalogu 2091
Tytuł Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online
Url http://www.bebia.pl
Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Gwarantujemy anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online   porady psychologa przez Internet   porady psychologiczne onLine   stres   nerwica   depresja   anonimowość   bezpieczeństwo   profesjonalizm   porady online   porady psychologiczne
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Centrum Medyczne MED-LAB w Dąbrowie Górniczej
  MED-LAB jest nowoczesną i ciągle rozwijającą się placówką. Oferujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych.
Krew pobieramy od osób dorosłych oraz dzieci.
Badania dla naj­młod­szych pacjentów wy­ko­nu­je­my z za­sto­so­wa­niem od­po­wied­nich mi­kro­me­tod, co pozwala ogra­ni­czyć stres maluchowi jak i rodzicom.
Po wcze­śniej­szym ustaleniu, możliwe jest pobranie materiału w miejscu za­miesz­ka­nia pacjenta.
POBIERANIE MATERIAŁU DO BADAŃ
poniedziałek - piątek 7:00-10:30

Centrum Medyczne MED-LAB
ul. Długa 34a
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32-307-13-16
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


2. Kardiolog w Twoim mieście
  Potrzebujesz porady kardiologa w Warszawie? Nie mogłeś lepiej trafić. Przyjdź do przychodni kardiologicznej Kardiofon na Alejach Jerozolimskich 123a i bez czekania skonsultuj się ze specjalistą. Umawiamy także na wizyty domowe internisty. Problemy z nadciśnieniem skonsultujesz u hipertensjologa, a dziecko możesz zapisać do kardiologa dziecięcego. Specjalizujemy się w diagnostyce chorób serca. Wykonujemy klasyczne ekg, badanie holtera z możliwością zaznaczenia incydentu kardiologicznego oraz echo serca dzieci i dorosłych. Dzięki wykorzystaniu telemedycyny wykonujemy również ekg przez telefon z domu pacjenta. Posiadamy własne laboratorium, które oferuje ponad 1000 rożnych badań krwi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Przychodnia Lublin
  Spółka Top Medical świadczy usługi medyczne od 1992 roku. Od początku priorytetem Top Medical było zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej z pełną diagnostyką laboratoryjną i obrazową. Stawiamy na wysoką jakość usług, oferując porady uznanych specjalistów i dysponując nowoczesnym zapleczem aparaturowym, które z roku na rok poszerzamy. Oferujemy dla Państwa między innymi badania mammograficzne, badania ultrasonograficzne w technologi 3D/4D, diagnostykę proktologiczną, szczegółową diagnostykę ciąży. Posiadamy również atrakcyjną ofertę dla firm. Top Medical to najlepsza przychodnia w Lublinie, do której przynależy bardzo wiele gabinetów lekarskich.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Podolog w Warszawie
  Klinika Zdrowych Stóp działa na Saskiej Kępie w Warszawie. Jest to gabinet zajmujący się wyłącznie stopami, czyli podologiczny. W gabinecie można zadbać o stopy oraz skorzystać z masażu. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są w czystych oraz higienicznych warunkach. Jakość pracy gabinetu oceniana jest wysoko. Nowoczesne urządzenia są regularnie kupowane, a każdy klient salonu może liczyć na opiekę oraz starannie dobraną kurację. Klinika Zdrowych Stóp zasługuje na rekomendację.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY
  Nasz salon powstał z myślą , aby stworzyć miejsce gdzie klient będzie mógł poczuć się komfortowo i i spokojnie , otoczony miłą i profesjonalną obsługą. Gdzie z filiżanką dobrej kawy otrzyma wysoką jakość usług.

Nie bez znaczenia jest , że nie wychodząc z salonu ma możliwość skorzystania z usług fryzjerskich , kosmetycznych , solarium, a nawet spędzić czas rozkoszując się walorami łaźni parowej.
W codziennym zgiełku i szybkim stylu życia wizyta u Nas da chwilę wytchnienia i wyciszenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0