Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bebia.pl    
Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online - http://www.bebia.pl
ID w katalogu 2091
Tytuł Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online
Url http://www.bebia.pl
Opis Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Gwarantujemy anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe psycholog   psycholog online   pomoc e-psychologa   pomoc psychologiczna online   porady psychologa przez Internet   porady psychologiczne onLine   stres   nerwica   depresja   anonimowość   bezpieczeństwo   profesjonalizm   porady online   porady psychologiczne
Data May 4, 2009
Imię kontaktowe michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i
  W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, psychiatra, seksuolog, dietetyk, Psychoterapeuta warszawa, psychoterapia indywidualna posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Www.vismed.com.pl
  Krakowskie centrum medyczne Vis Med oferuje profesjonalne konsultacje w zakresie stomatologii, ortopedii, fizjoterapii, chirurgii oraz wielu innych ważnych dziedzin. Zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie branżowe i stosuje nowoczesne metody ze świata medycyny. Centrum dodatkowo prowadzi własny sklep medyczny ze sprzętem medycznym, takim jak na przykład wózki inwalidzkie, kule itp. Oferta obejmuje również wiele ciekawych promocji (np. darmowe badania dentystyczne).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. MEDIS Medycyna pracy w Katowicach
  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy od 1993 roku oferuje pacjentom z Katowic posługi lekarskie w różnorodnych branżach medycznych. Ośrodek znajduje się niedaleko ulicy Szeptyckiego 1 i położony jest w granicach osiedla mieszkaniowego, na skutek czemu umożliwia bezproblemowe dotarcie okolicznym pacjentom. Nasze usługi proponowane są zarówno prywatnie jak i na zasadzie porozumienia z Narodowym Funduszem Zdrowia, który przynosi darmową opieką w ramach refundacji. Zapewniamy wskazówki specjalistyczne takie jak poradnia lekarza rodzinnego, Poradnia ginekologiczno-położnicza, Poradnia dermatologiczna a także inne. Więcej informacji wyszukają Państwo na naszej witrynie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


4. Ortodonta we Wrocławiu
  Zapraszamy na stronę wrocławskiego gabinetu stomatologicznego Artisdent.. Znajdą na niej Państwo szczegóły naszej bogatej oferty, na którą składają się usługi stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne. Tak rozpięty zakres usług sprawia, że w naszym gabinecie możliwe jest kompleksowe leczenie zachowawcze, protetyczne, chirurgiczne i ortodontyczne, tak aby nasi pacjencji jak najszybciej mogli cieszyć się pięknym uśmiechem. Nasza siedziba mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Kard. S. Wyszyńskiego 144c-146a. Zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. MED-EXPERT SPÓŁKA Z O.O. dietetyk w Warszawie na Pradze
  W Warszawie znajduje się Centrum Medyczne Med-Expert, w którym przyjmują pacjentów lekarze specjaliści kardiolodzy, wenerolodzy oraz neurolodzy. Kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewnia bezpłatne wizyty u pediatrów oraz lekarzy rodzinnych. Placówka zajmuje się także konsultacjami dietetycznymi, badaniami kierowców oraz ekspertyzami powypadkowymi. W przychodni Med-Expert można wykonać także badania laboratoryjne, takie jak badanie moczu i kału, diagnostykę chorób tarczycy lub diagnostykę osteoporozy i anemii. Jeśli do któregoś z badań niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, pacjenci są o tym wcześniej informowani. Więcej na witrynie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0