Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ziolaalveo.info/     Alveo 0.00 z 5 0
Alveo - http://www.ziolaalveo.info/
ID w katalogu 210
Tytuł Alveo
Url http://www.ziolaalveo.info/
Opis Witam Państwa na blogu dotyczącym Oryginalnego Preparatu ALVEO firmy Akuna. Strona należy do niezależnego Dystrybutora zajmującego się sprzedażą detaliczną oraz pomagamy w pozyskiwaniu osób chcących zająć się dystrybucją.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe zioła alveo   alveo   blog alveo
Data Mar 24, 2008
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. GODULA-HOPE badania inwazyjne na Śląsku
  Co roku odnotowuje się coraz większą ilość zachorowań na nowotwór jajników. Dużo przypadków kończy się niestety śmiertelnie. Jest to wywołane zbyt późnym rozpoznawaniem choroby. Jajniki są umiejscowione w jamie brzusznej, przez co ich dokładne badanie jest mocno utrudnione. Potrzeba do tego nowoczesnego sprzętu i wykwalifikowanej grupy lekarzy. Na to z kolei są potrzebne ogromne pieniądze. Z myślą o tym zaistniała Fundacja Godula-Hope. Założono ją w 1997 roku. Od tego czasu działa nadzwyczajnie prężnie i ma na koncie wiele zrealizowanych projektów. Wspiera szpitale i kliniki, zajmuje się zbiórką pieniędzy na szkolenie lekarzy, profilaktykę, badania i leczenie chorób nowotworowych, przede wszystkim chorób nowotworowych dróg rodnych u kobiet. Szczegóły można znaleźć na stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Chirurg naczyniowy Ziaja zabiegi estetyczne w Katowicach
  Dr hab. n. med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska to miejsce, w jakim pacjentów przyjmuje chirurg naczyniowy. Działalność opiera na doświadczeniu oraz na autentycznej pasji do innowacyjnych sposobów leczenia. W ofercie odszukają Państwo: usuwanie pieprzyków, brodawek, znamion, żylaków, naczynek i pajączków. Do każdego przypadku lekarz podchodzi w sposób indywidualny, a wszystko po to, aby dobrać optymalne rozwiązania oraz skuteczne metody leczenia. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Na stronie internetowej znajdą Państwo pełną propozycję i więcej wiadomości o gabinecie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Pasożyty Kuracja oczyszczająca Paraprotex
  Większość osób sądzi, że pasożyty są reliktem przeszłości, która charakteryzowała się brakiem warunków sanitarnych i niskim poziomem higieny. Jednak inwazja "intruzów" jest obecnie bardziej powszechna niż nam się to może wydać. Naukowcy oceniają, że około 25% populacji jest zakażona jednym lub wieloma pasożytami. I nie dotyczy to tylko krajów Trzeciego Świata, ale również nowoczesnych społeczeństw.Przykładem mogą być owsiki, które występują u ludzi na całej kuli ziemskiej. Tylko w Polsce zarażonych jest 17% dorosłych i 38% dzieci.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Zwyrodnienie stawu kolanowego
  Często w obliczu diagnozy lekarskiej nie bardzo wiemy, z czym mamy do czynienia i nie zawsze też mamy odwagę bezpośrednio spytać o to lekarza. Jeśli zatem udajemy się do specjalisty ortopedy z bólem naszych kolan, to warto wcześniej przygotować sobie kilka pytań, które możemy mu zadać w trakcie wizyty. Przykładowe pytania możemy znaleźć na naszej stronie. Na pewno takie przygotowanie nam nie zaszkodzi, a w znacznym stopniu pomoże posiąść wiedzę na wszystkie istotne tematy, tym bardziej, jeśli będziemy mieli do czynienia z chorobą zwyrodnieniową kolan.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Terapia antynikotynowa w Warszawie
  Nasza firma zajmuję się medycyną niekonwencjonalną. Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy wykształconą kadrę dzięki której jakoś naszych usługo jest najlepsza. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie praktyczne. Nasza firma posiada liczne certyfikaty. Jesteśmy przekonani ze nasza oferta Państwa zainteresuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. PARAMED Warszawa Metody takie jak akupunktura i medycyna niekonwencjonalna to skuteczna terapia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0