Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sokznoni.pl/    
Sok z Noni
OCENA : 2.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Sok z Noni - http://www.sokznoni.pl/
ID w katalogu 211
Tytuł Sok z Noni
Url http://www.sokznoni.pl/
Opis Oryginalny sok z Noni. Znajdziesz tutaj informacje na temat działania soku z noni, najczęściej zadawane pytania, opinie lekarzy na temat soku noni, oraz możesz kupić oryginalny sok z noni w naszym sklepie internetowym.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe sok z noni   sok noni   noni
Data Mar 24, 2008
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. MAKRODENT centrum stomatologiczne w Warszawie
  Centrum Medyczne Makrodent to miejsce przyjazne pacjentowi. Oferujemy opiekę stomatologiczną wszystkich specjalności. Proponujemy usługi ze stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii, ortodoncji, protetyki implantologii oraz kompleksowe zabiegi związane ze stomatologią estetyczną oraz profilaktyką zębów. Mamy odpowiednio wyposażone gabinety, a w procesie leczenia wykorzystujemy osiągnięcia światowej stomatologii, jak chociażby abrazja powietrzna - czyli bezwiertłowe leczenie próchnicy. Zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie na Ursynowie i Mysiadle/Nowej Iwicznej. Więcej na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. DENTAL SERVICE przychodnia ginekologiczna w Szczecinie
  Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem to miejsce stworzone z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz psychiatrycznej nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom oraz młodzieży. Zespół doświadczonych terapeutów zapewnia kompleksowe usługi z zakresu radzenia sobie z nieśmiałością, zaburzeniami uczenia się, ADHD czy problemami odżywiania w oparciu o nowoczesne techniki. Pacjentom Polecamy spotkania indywidualne oraz rozległy wybór warsztatów czy spotkań grupowych. Wspieramy również rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Więcej wiadomości na temat naszej propozycji odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Trener osobisty - Poznań
  Trener osobisty z ramienia Lion Group to osoba, która nie tylko towarzyszy podopiecznym w ośrodku Przystań Posnania (Poznań-Rataje) podczas zajęć. To osoba, która sprawuje pełną opiekę nad podopiecznym i jest do jego dyspozycji również poza salą ćwiczeń. Uzupełnieniem zajęć jest bowiem nauka i kształtowanie świadomości podopiecznego. Nie ma on bowiem wykonywać ćwiczeń mechanicznie, ale ma nauczyć się czuć swój organizm i poznać go. Nauka treningu pozwala osobie świadomie uczestniczyć w treningu, co wpływa na zwiększenie jej motywacji. Wychodzimy również naprzeciw standardowej formy pracy jaką wykonuje trener osobisty – mieszkańcy miasta Poznań i okolic mogą bowiem zyskać kogoś, kto zmieni ich życie i nastawienie do aktywności fizycznej. Będą ją podejmować świadomie, a nie przymusowo. Trener więc będzie nie tylko towarzyszem podczas godziny treningowej i instruktorem korygującym wykonywane ćwiczenia, ale również przyjacielem, który dba o podopiecznego, który jest mu bliski i któremu pomaga nie tylko po to, aby otrzymać wynagrodzenie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. CaliVita
  Naturalne suplementy diety, kosmetyki, środki odchudzające oraz inne produkty tego typu oferowane przez firmę CaliVita za pośrednictwem strony suplementy.com, są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują alergii. Oferowane suplementy przeznaczone są dla dorosłych, dzieci, a także dla osób starszych. Oferta obejmuje również produkty przygotowane z myślą o osobach posiadających konkretną grupę krwi. Duża wiedza i doświadczenie dystrybutora, to atuty zapewniające najwyższą jakość produktów i obsługi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Zdrowie
  Na zdrowie to portal zdrowotny. Przedstawiamy najnowsze informacje z dziedziny zdrowia, medycyny i nauki. Prezentujemy opis i działanie najnowszych suplementów diety, które zdobyły uznanie już wielu ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0