Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sokznoni.pl/     Sok z Noni 2.00 z 5 1
Sok z Noni - http://www.sokznoni.pl/
ID w katalogu 211
Tytuł Sok z Noni
Url http://www.sokznoni.pl/
Opis Oryginalny sok z Noni. Znajdziesz tutaj informacje na temat działania soku z noni, najczęściej zadawane pytania, opinie lekarzy na temat soku noni, oraz możesz kupić oryginalny sok z noni w naszym sklepie internetowym.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe sok z noni   sok noni   noni
Data Mar 24, 2008
Imię kontaktowe Tomasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 2.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. klinika weterynaryjna
  Klinika weterynaryjna w Twoim mieście. Dobra klinika weterynaryjna. Tania klinika weterynaryjna.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. TRZY DIAMENTY:606998116 POZNAN MASAŻ KRĘGOSŁUPA KRĘGARSTWO
  Gabinet Terapii Kręgosłupa i Masażu Poznań ul. Grunwaldzka 75 , Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, specjalista terapii schorzeń kręgosłupa, ból pleców, ból kręgosłupa, nastawianie kręgosłupa, kręgarstwo, kręgarz, rwa kulszowa, skrzywienia kręgosłupa, skolioza, asymetria miednicy, korzonki, masaż ,masaż kręgosłupa, masaż zdrowotny, masaż chiński, japoński, ujędrniający, antycellulitowy, masaż odchudzający, medycyna chińska, akupresura, bioterapia, Jin Shin Do, odchudzanie, likwidacja tkanki tłuszczowej, dieta, Rolletic, cellulit, detoksykacja, oczyszczanie organizmu, alergie, zioła, suplementy, Alveo, kosmetyki, dr. Nona
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. GODULA-HOPE badania inwazyjne na Śląsku
  Co roku odnotowuje się coraz większą ilość zachorowań na nowotwór jajników. Dużo przypadków kończy się niestety śmiertelnie. Jest to wywołane zbyt późnym rozpoznawaniem choroby. Jajniki są umiejscowione w jamie brzusznej, przez co ich dokładne badanie jest mocno utrudnione. Potrzeba do tego nowoczesnego sprzętu i wykwalifikowanej grupy lekarzy. Na to z kolei są potrzebne ogromne pieniądze. Z myślą o tym zaistniała Fundacja Godula-Hope. Założono ją w 1997 roku. Od tego czasu działa nadzwyczajnie prężnie i ma na koncie wiele zrealizowanych projektów. Wspiera szpitale i kliniki, zajmuje się zbiórką pieniędzy na szkolenie lekarzy, profilaktykę, badania i leczenie chorób nowotworowych, przede wszystkim chorób nowotworowych dróg rodnych u kobiet. Szczegóły można znaleźć na stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. USG tarczycy - Zatoka Zdrowia
  Nasze przychodnie są w stanie zapewnić profesjonalną opiekę lekarską. Zapewniamy leczenie w ramach szerokiego zakresu dziedzin medycznych jak między innymi dermatologia, endokrynologia, ginekologia, urologia, onkologia, laryngologia. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin medycznych co pozwala nam zapewnić wysoki standard leczenia. Jednocześnie zapewniamy również szeroki zakres realizowanych usług medycznych dla naszych pacjentów począwszy od skutecznej diagnostyki medycznej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Tai Chi Chuan
  Zobacz jak dzięki Tai Chi Chuan wkroczyć na ścieżkę zdrowia, długowieczności i sztuk walki. Badania naukowe potwierdzają: ćwiczenie Tai Chi Chuan ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Sprawdź jak opanować ćwiczenia, które spowodują, że poczujesz się lepiej i poprawisz swoje zdrowie. Poznaj formę ćwiczeń 24 elementów i wykorzystaj ją w naturalnej profilaktyce ruchowej. Rozpocznij swoją przygodę z Tai Chi Chuan. Już teraz zapisz się na darmowy biuletyn!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0