Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://pieknimlodzi.pl    
Hostessy
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Hostessy - http://pieknimlodzi.pl
ID w katalogu 2176
Tytuł Hostessy
Url http://pieknimlodzi.pl
Opis Agencja hostess i modelek umożliwiamy wynajęcie hostess i modelek. Nasze panie są anielsko piękne. W naszej ofercie znajdują się też promotorzy i modele diabelsko przystojni. Skontaktuj się z nami a będziemy mogli wspólnie wyselekcjonować osoby spełniające twoje wymagania. W naszym katalogu mamy już 14 487 osób z całej Polski, ale to nie wszystkie osoby. Agencja hostess działa na terenie całego kraju. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe hostessy   hostessa agencja hostess   agencja modelek
Data May 7, 2009
Imię kontaktowe bobo
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Agencja statystów
  Agencja Artystyczna jest solidnie działającą na obszarze całego kraju agencją statystów, hostess i modelek zajmującą się organizowaniem takich osób jak hostessy, modelki oraz statyści na wszelkiego rodzaju zlecenia, skierowane do naszej firmy przez klientów. Hostessy z naszego banku twarzy chętnie zorganizujemy na ciekawe akcje promocyjne, degustacje, bankiety i targi. Przepiękne modelki wynajmiemy na pokazy najnowszej kolekcji mody a fotomodelki do pozowania na sesjach fotograficznych. Statyści, których to mamy do naszej dyspozycji możemy na pewno zapewnić aby wystąpili w popularnej reklamie, filmie albo serialu.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Hobby i rozrywka > Fotografia


2. Tworzenie stron internetowych
  Rawa Hosting to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług internetowych. Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy strony internetowej lub chciałbyś umieścić swój serwis na serwerze, to prześlij nam zapytanie lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Istniejemy już ponad dziewięć lat na rynku i wiemy co zrobić by wykorzystać możliwości jakie daje Internet. Odwiedzając naszą stronę internetową możesz zapoznać się z całością oferty oraz sprawdzić projekty stron zrealizowane przez Rawa Hosting. Nasze biuro zlokalizowane jest w centrum Katowic. Możemy podjąć współpracę z firmami na terenie całego kraju.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Regiony , miasta > Śląskie


3. Katalogowanie
  Współcześnie przedsiębiorstwa praktycznie z każdej dziedziny promują swoje usługi w Internecie. Agencje reklamowe rozpowszechniły bardzo dobry sposób na reklamę, nazywany katalogowaniem albo pozycjonowaniem stron. Opiera się on na tym, że umieszcza się w Sieci sformułowania, które po wpisaniu w przeglądarkę, przekierowują użytkownika na witrynę danego przedsiębiorstwa. To genialna metoda promocji, ponieważ dzisiaj właściwie każdy człowiek używa Internetu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty katalogowania stron internetowych, oraz umieszczania artykułów z linkami w treści, w naszych prywatnych blogach.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. Projektowanie stron internetowych - Zone4net
  Firma Zone4net specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług internetowych firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym.
Dzięki opracowywaniu odpowiedniej strategii na podstawie wytycznych od osób korzystających z usług naszej firmy tworzymy naszym klientom odpowiedni wizerunek dla potrzeb internetu.
Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje tworzenie planu produktu, hosting, rejestracje domem internetowych, projektowanie i tworzenie stron internetowych,serwisów www, portali tematycznych, wizytówek internetowych(portfolio). Tworzymy również projekty graficzne dla poligrafii:foldery reklamowe, logotypy oraz wizytówki
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Education Motivation Business
  Sytuacja ekonomiczna ostatnich kilku lat zmusiła wielu Polaków do emigracji w celu poszukiwania pracy za granicą. Serwis www.internet-dla-ciebie.com został założony, aby dostarczyć informacje o możliwościach rozwoju niezależnie od miejsca zamieszkania danej osoby. Informacje te mogą służyć w każdym zakątku globu ziemskiego. Serwis dotyczy aktywności internetowej, wykorzystania narzędzi internetowych, pracy w domu, (ang.work at home) prowadzenia strony internetowej i SEO. Większe możliwości rozwoju otwierają się poprzez działanie w całym ogólnoświatowym internecie w języku angielskim.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0