Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zmniejszacz.pl    
Zmniejszanie zdjęć na naszą klasę
OCENA : 1.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Zmniejszanie zdjęć na naszą klasę - http://zmniejszacz.pl
ID w katalogu 2262
Tytuł Zmniejszanie zdjęć na naszą klasę
Url http://zmniejszacz.pl
Opis Zmniejszanie fotek jeszcze nigdy nie było tak proste. Zmniejszanie zdjęć na naszą klasę, do emalii itd. Narzędzie online umożliwiające zmianę rozmiaru, rozdzielczości zdjęcia, obrazka natychmiastowo, szybko i łatwo.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe zmniejszanie zdjęć   łatwe zmniejszanie zdjęć   zmniejszanie zdjęć na naszą klasę   zmiana rozmiaru zdjęcia
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Marcin Zając
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotografia ślubna Lublin | Robert Maj
  Artystyczna fotografia ślubna Lublin. Wspaniałe, niebanalne zdjęcia ślubne, profesjonalizm i najwyższa jakość fotografii. Fotografia reklamowa. Wejdź! Zobacz! Zamów!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Fotografia Ślubna - Gdańsk, Gdynia, Sopot - MD-Foto
  Dzień zaślubin to najpiękniejszy moment w Waszym życiu, a każdy z Was przeżywa i organizuje go inaczej. Dlatego też, przed ceremonią jako Wasz fotograf ślubny omówię z Wami plan naszej wspólpracy, tak abyście byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego.

Moja oferta obejmuje:
- przygotowania
- błogosławieństwo
- ceremonię zaślubin w kościele lub USC
- zabawę weselną (do ceremonii oczepin)
- zdjęcia w plenerze (w dniu ślubu lub każdym innym terminie)

Starannie wybrane i przygotowane zdjęcia ślubne otrzymacie Państwo w formie odbitek na papierze fotograficznym (ilość / format / rodzaj papieru - do uzgodnienia) w eleganckim, stylowym albumie, natomiast wszystkie zdjęcia z dnia Waszego ślubu znajdą się na płycie DVD (pliki o wysokiej rozdzielczości, przygotowane pod kątem wykonania bardzo dobrej jakości odbitek w każdym punkcie foto).
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Fotografia ślubna Warszawa, Zdjęcia ślubne
  PHOTOLOGY to my - Asia i Rafał. Stanowimy fotograficzny duet, artystyczny tandem. Jesteśmy małżeństwem, więc na własnej skórze przekonaliśmy się jak zwariowany potrafi być dzień ślubu! Jesteśmy też najlepszymi przyjaciółmi i chyba dzięki temu tak dobrze nam się razem pracuje. Uzupełniamy się i równoważymy. Łączymy wrażliwość z racjonalnością, co owocuje harmonijnymi zdjęciami pełnymi emocji.

Fotografią zajmujemy się od ponad sześciu lat i ciągle doskonalimy swoje umiejętności. Zaczynaliśmy od fotografii analogowej, pracując w ciemni nad każdą klatką kliszy, niczym alchemicy nad tajemną recepturą. Dziś posługujemy się głównie lustrzankami cyfrowymi, ale na Wasze życzenie możemy uzupełnić sesję o materiał analogowy, który niewątpliwie dodaje zdjęciom charakteru.

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i fantazje – nawet te nieprzyzwoite:) Wspólnie wymyślimy kreację, która najlepiej odzwierciedli Wasze osobowości i podkreśli łączące Was uczucie. W dniu ślubu jesteśmy zawsze obok Was, spokojni i opanowani, trzymając rękę na pulsie. Jesteśmy jak Wielki Brat, który widzi wszystkie niepowtarzalne obrazy.
Jesteśmy czuli na piękno.
Jesteśmy światłoczuli.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Fotografia ślubna ... Zdjęcia ślubne... Wideofilmowanie | FotoUrbanek
  Wykonujemy wyjątkowe artystyczne zdjęcia ślubne. Nasza fotografia ślubna jest pełna emocji, które na zawsze zapamiętujemy dla Was. Fotografia ślubna ukazująca okiem obiektywu niezapomniane chwile w niezapomniany sposób. Profesjonalna fotografia ślubna. Wykonujemy zdjęcia ślubne podczas przygotowań, ceremonii, pleneru zabawy. Fotografia ślubna którą zapamiętasz. Reportażowe zdjęcia ślubne. Oferujemy również wideofilmowanie. Fotografia ślubna to pasja i sposób na życie. Reportażowe zdjęcia ślubne wykonywane przez dwóch fotografów - obserwatorów - rejestrujących pełne emocji wydarzenia za pomocą okiem obiektywu.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


5. Krajobrazy Polski
  PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Polskie krajobrazy są jest niezwykle i urzekające. Setki podróży po kraju i tysiące przebytych kilometrów skutecznie nas w tym przekonaniu utwierdziło. Bieszczady, usłane halami Beskidy, przaśna i filigranowa Suwalszczyzna, monumentalna Białowieża, bezkresna Biebrza.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0