Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bananaboat.pl     bananaboat.pl 4.00 z 5 1
bananaboat.pl - http://www.bananaboat.pl
ID w katalogu 2337
Tytuł bananaboat.pl
Url http://www.bananaboat.pl
Opis Oficjalny serwis poświęcony zespołowi Banana Boat
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Muzyka
Kultura i sztuka
Słowa kluczowe Banana Boat   szanty   muzyka   pieśni morza   piosenka żeglarska   a cappella   a capella   shanties   sea songs   sekstet wokalny   jędrzejko   konieczny   maniara   czarny   wiśniewski   YenJCo   Synchro   Qdyś   Konik   Mundry   Ociec
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Muzyka
1. Muzyka na wesela, festyny, zabawy - zespół Effect
  Szuaksz doświadczonego zespołu muzycznego, który zarazem poprowadzi twoje wesele, festyn lub inną imprezę okolicznościową? Nie szukaj dalej, zadzwoń do nas!
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


2. Coverband - Wrocław
  Nasza firma oferuje usługi związane z oprawą muzyczną zarówno wesel jak i imprez firmowych. Jako profesjonalny zespół zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie oraz najwyższej jakości dokumenty dopełnione kunsztem muzycznym oraz młodzieńczą weną. Z tego powodu zapewniamy, że każda z imprez jest niepowtarzalna. Dodatkowo zajmujemy się również imprezami okolicznościowymi. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


3. zespół muzyczny Lublin
  Prosimy zaufać naszemu długoletniemu doświadczeniu, które zdobywaliśmy na wielu różnych scenach, odnajdując się w przeróżnych gatunkach muzycznych. Chętnie zdradzimy Państwu sekret udanej zabawy-okazuje się, że perfekcyjna znajomość nut wcale nie jest najważniejsza. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy lubią się prywatnie, co bardzo istotne, gdyż wpływa to na emocje, które rodzą się podczas wspólnego grania. Inspirujemy się wzajemnie. bawimy się muzyką, wysyłamy w stronę publiczności pozytywne wibracje. A jeśli odwzajemnicie się nam uśmiechem to wspólnie potęgujemy dobrą energie, rozgrzewając parkiet do czerwoności.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


4. bananaboat.pl
  Oficjalny serwis poświęcony zespołowi Banana Boat
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Kultura i sztuka


5. Oprawa muzyczna
  Media Art - jesteśmy agencją artystyczną z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez i uroczystości, takich jak konferencje, bankiety i zjazdy. W naszej ofercie znajduje się organizacja recitali oraz koncertów znanych krakowskich artystów. Zapewniamy również profesjonalną obsługę muzyczną wesel i innych imprez okolicznościowych. Pomagamy też w wydawaniu płyt muzycznych, w tym płyt demo, oraz w profesjonalnej edycji nut.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0