Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bananaboat.pl     bananaboat.pl 4.00 z 5 1
bananaboat.pl - http://www.bananaboat.pl
ID w katalogu 2337
Tytuł bananaboat.pl
Url http://www.bananaboat.pl
Opis Oficjalny serwis poświęcony zespołowi Banana Boat
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Muzyka
Kultura i sztuka
Słowa kluczowe Banana Boat   szanty   muzyka   pieśni morza   piosenka żeglarska   a cappella   a capella   shanties   sea songs   sekstet wokalny   jędrzejko   konieczny   maniara   czarny   wiśniewski   YenJCo   Synchro   Qdyś   Konik   Mundry   Ociec
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Muzyka
1. Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie
  Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych gry na pianinie, gitarze, skrzypcach, saksofonie, kontrabasie i śpiewu. Społeczne Szkoły Muzyczne Artmuzyka prowadzą w Szczecinie Szkołę Muzyczną I stopnia, Szkołę Muzyczną II stopnia i Szkołę Muzyki Preludium. Zajęcia są indywidualne, popołudniowe. Szkoła Muzyczna ma siatkę godzin i program taki sam jak w państwowych szkołach. W Szkole Muzyki nauka jest dopasowana do możliwości ucznia. Dla najmłodszych proponujemy zajęcia rytmiki i tańca.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Nauka i Edukacja


2. DJ na wesele w Katowicach - djdomson.pl
  Serdecznie zapraszamy na DjDomson.pl wszystkich tych, którzy szukają doświadczonego DJ na wesele. Działamy na terenie Dolnego Śląska, a konkretniej: w Częstochowie i Zawierciu. Do tej pory braliśmy udział w kilkudziesięciu wydarzeniach, które zostały pozytywnie podsumowane. Oprócz usług muzycznych oferujemy również wynajem wodzireja. Zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić stronę internetową, do której adres znajdziecie Państwo w szczegółach tego ogłoszenia.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


3. Isis Gee
  Isis Gee to pseudonim artyski, producentki, autorki tekstów, piosenkarki Tamary Diane Wimer Gołębiowskiej, która ma na swoim koncie debiutancki album - Hidden Treasure, singiel - For life jak i kolaborację z jednym z największych niemieckich DJów - Schillerem, z którym nagrała utwór Fate. Ponadto Tamara nagrała piosenki z takimi artystami jak Piotr Rubik czy Jacques Houdek. Witryna Intoxication to fanklub wokalistki działający na prawie autoryzacji uzyskanej od managementu gwiazdy. Przynależność do zrzeszenia jest darmowa i nieobowiązkowa. Fanklub istnieje już ponad rok i zrzesza obecnie ok. 60 członków, którzy biorą aktywny udział w życiu fanklubu.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. Muzyka na wesela, festyny, zabawy - zespół Effect
  Szuaksz doświadczonego zespołu muzycznego, który zarazem poprowadzi twoje wesele, festyn lub inną imprezę okolicznościową? Nie szukaj dalej, zadzwoń do nas!
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


5. TopGuitar - Magazynów Muzyków. Gitara bez tajemnic
  Oficjalna strona internetowa wydawanego co miesiąc przez International Music Press profesjonalnego magazynu dla muzyków TopGuitar. Na stronie znajdują się aktualności ze świata gitary, testy sprzętu, wywiady z artystami, recenzje płyt i wydarzeń, relacje i fotorelacje z koncertów i imprez branżowych. Interakcję z użytkownikami zapewniają giełda, forum dyskusyjne oraz cykliczny newsletter. Strona przeznaczona dla początkujących jak i zawodowych gitarzystów i basistów.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0