Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.naprzerwie.pl    
Gry Online
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Gry Online - http://www.naprzerwie.pl
ID w katalogu 2410
Tytuł Gry Online
Url http://www.naprzerwie.pl
Opis Na Przerwie.pl... i po szkole - codzienne nowe gry online. Gry logiczne, ubieranki, gry dla dziewczyn, gierki sportowe, mahjong, kulki. Tutaj każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, czy chodzisz do szkoły, czy już jesteś na emeryturze w naszym serwisie masz gwarancję dobrej zabawy, nie zastanawiaj się długo, dołącz do zabawy.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Słowa kluczowe gry gryonline gry dla dzieci
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Luk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Gry online dla dzieci! Buliba - zabawa i edukacja!
  Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czy ich pociechy powinny spędzać czas przed komputerem. Zdaniem specjalistów, odpowiedź brzmi „tak”, o ile rodzice zapewnią równowagę pomiędzy czasem spędzanym przez dziecko przed komputerem i tym, które spędza z rówieśnikami i dorosłymi, obserwując ich i rozwijając się emocjonalnie. Z tych powodów kontakt najmłodszych dzieci z komputerem nie powinien przekraczać 20 minut dziennie. Dopiero w przypadku pięcioletniego dziecka można wydłużyć czas spędzany przy grach komputerowych.

Ważne jest również aby dziecko korzystało z gier i zabaw dostosowanych do jego wieku i umiejętności oraz aby gry zawierały elementy edukacyjne.

Buliba.pl to strona, na której gry dostosowane zostały do umiejętności i potrzeb edukacyjnych jej użytkowników – dzieci w wieku 2-8 lat oraz ich rodziców. Najmłodsze dzieci spotkają na niej misia Bu, któremu towarzyszą podczas jego codziennych zajęć. Starsze dzieci znajdą tu gry wspierające naukę liter, czytania i liczenia. Starsze i młodsze dzieci znajdą na stronie również animowane piosenki oraz zabawy muzyczne.

Gry umieszczone na stronie pomagają ćwiczyć spostrzegawczość, koncentrację, sortowanie przedmiotów, pamięć wzrokową, koordynację oraz wspierają naukę liczenia i czytania. Wszystkie gry zaprojektowane są w prostej, czytelnej dla dzieci formie, w ciepłych, przyjaznych dziecku kolorach.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


2. Mini gry
  Mini gry w przeglądarce są fajne, ale gierki offline (do pobrania na dysk) też są ok. Zebraliśmy tu takie gry, które swym rozmiarem nie przekraczają 5 MB, więc można je szybko ściągnąć z internetu.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


3. IviL World - News
  Ivil World to POLSKI serwer działający na patchu 3.1.3 serwer działa 24/7 . Serdeczne zapraszamy do gry na naszym serwerze.Ivil jest jednym z najstarszych serwerów, działających w Polsce, plusem serwera są wysokie raty i starzy gracze z przed lat, którzy ani na chwile nie zapomnieli o nas tak jak my nie zapominamy nigdy o nich.Serwer posiada własny panel gracza ciągle udoskonalany, a w nim armory, możliwość zmiany hasła czy rodzaju konta, blokada konta, niebawem dojdą nowe funkcje, które ułatwią wam grę, takie jak zmiana frakcji czy choćby możliwość zmiany wyglądu, oraz wiele innych.
Naszym graczom, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i możliwość odzyskania utraconego konta.

Serwer Posiada:

-System odzyskiwania utraconych itemów, wystarczy w backupie podać odpowiedni kod widoczny tylko dla posiadacza postaci.
-Mape Online- ewenement jeśli chodzi o drugi dodatek.
-Własne Armory- przejrzyste i dokładne
-Wyszukiwarkę Postaci
-Listę komend- dostępnych na dane konto
-Listę Banów
-Własny system banerów reklamowych
-Możliwość edycji i odpisywania na tickety z poziomu strony
-Własny system zmiany rodzaju dodatku
-System blokady konta
-Sklep- w budowie
-System zmiany i odzyskiwania hasła
-Umożliwia zmianę adresu e-mail.
-Konta premium
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. darmowe gry java
  Sony Ericsson - Forum o SE, poświęcony telefonom E k550i, k750i, w810i, w910i, c702i, mamy szeroki download między innymi: Darmowe Gry Java, Darmowe motywy na se, darmowe tapety, darmowe dzwonki, pomoc w tuningu ,pomoc techniczną od spraw telefonu.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


5. Darmowe gry
  Jest to miejsce gdzie będziecie mieli możliwość spędzenia swojego wolnego czasu gdy już jesteście po szkole i macie czasu na gry to właśnie na grajnik.pl je znajdziecie. Jeżeli chodzi o dział dla dziewczyn to polecamy gry gotowanie jak i też ubieranki online. Dla chłopców mamy ciekawe wyścigi orz strzelanki. Dla wszystkich natomiast takie kultowe tytuły jak Mario Bros i wiele innych. Staramy się aby każdego dnia pojawiały nowe gierki jak i też kolorowanki dla młodszych graczy. Dodaj gry jakie lubisz do ulubionych i zakładaj profile na stronie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0