Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.str-faktor.pl     Wirówki 0.00 z 5 0
Wirówki - http://www.str-faktor.pl
ID w katalogu 2415
Tytuł Wirówki
Url http://www.str-faktor.pl
Opis Firma STR-Faktor reprezentuje na terenie Polski interesy wielu renomowanych, europejskich producentów linii technologicznych, maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Współpraca z wieloma, z tych firm, ma już ponad 25-letnią tradycję. Tradycję opartą o wiedzę, doświadczenie, najwyższą jakość oraz inżynierską i kupiecką rzetelność. Nasz powód do dumy: kilkuset stałych, zaprzyjaźnionych z nami, klientów potwierdza naszą misję.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe piły   przecinarki   przecinarki taśmowe   prasy   prasy mechaniczne   str-faktor   pehaka   röntgen   materiały polerskie   wirówki przemysłowe   piece
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Emilian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Tłumacz rosyjskiego
  Biuro tłumaczeń Translarus - tłumaczenia rosyjski. Bardzo rzetelnie i profesjonalne tłumaczenie języka rosyjskiego. Oferta na specjalistyczne i tanie tłumaczenie rosyjskiego, tłumaczenia stron internetowych na język polsko-rosyjski i z języka rosyjskiego na polski - Brzeg, opolskie. Wysoka jakość i terminowość realizacji projektów. Pilne, ekspres, przepisywanie, redagowanie tekstów. Teksty techniczne, medyczne, prawnicze, naukowe, ekonomiczne, biznesowe i instrukcje obsługi. Zgodne z sensem merytorycznym, poprawne gramatycznie, poufność powierzanych dokumentów i tekstów - możliwość negocjacji cen. Przepisywanie i redagowanie tekstów - ekspres. Leksyka, ustne i pilne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Druk cyfrowy w Bielsko-Białej
  DecoArt.eu to strona www Studia reklamy i grafiki komputerowej DecoArt z Bielska - Białej. Oferuje ono kompleksową obsługę w zakresie reklamy a także promocji firmy. W ofercie w szczególności: projektowanie stron www (w tym bannery, layout jak także inne grafiki), projektowanie materiałów reklamowo-promocyjnych (banery reklamowe, ulotki, papier firmowy, druk cyfrowy, reklamy świetlne, wizytówki, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, fotografie reklamowe, teczki, szyldy, reklamy na podjazdach, tablice reklamowe, plakaty, grawerowanie, systemy wystawiennicze, wycinanie laserowe, witryny sklepowe). Pracowaliśmy między innymi dla: Nauki jazdy F1, Caffe Plotka, Forch Racing, Inpro System, Ulter, Poradni Lekarza Rodzinnego, NextCar, Apteki Świat Zdrowia, Club Holiday. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. DALES wypożyczanie walkietalkie w Warszawie
  W warszawie mieści się przedsiębiorstwo Dales Radiokomunikacja, które od 1991 roku oferuje kompleksową obsługę w zakresie dostaw i eksploatacji urządzeń łączności radiowej. Proponujemy: sprzedaż radiotelefonów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wypożyczanie, instalację i konserwację systemów masztowo - antenowych, radia CB, taksometry taxi oraz wiele innych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: Motorola, Icom, Innova. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Dom spokojnej starości
  W ofercie domu opieki Malwa z miejscowości Ornontowice, można znaleźć usługi związane z zakwaterowaniem i opieką nad osobami starszymi, przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Oferowany jest pobyt w 2 i 3 osobowych pokojach przystosowanych dla ludzi niepełnosprawnych i starszych, pełne wyżywienie składające się z 5 posiłków dziennie, pomoc lekarska, specjalistyczna i rehabilitacyjna, posługa duszpasterska, możliwość odpoczynku w ogrodzie z tarasem i wiele innych udogodnień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Usługi podnośnikiem koszowym i dźwigiem
  Usługi podnośnikiem koszowym i dźwigiem Poznań, Swarzędz Kobylnica, Kostrzyn, Pobiedziska, 24h
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0