Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.str-faktor.pl     Wirówki 0.00 z 5 0
Wirówki - http://www.str-faktor.pl
ID w katalogu 2415
Tytuł Wirówki
Url http://www.str-faktor.pl
Opis Firma STR-Faktor reprezentuje na terenie Polski interesy wielu renomowanych, europejskich producentów linii technologicznych, maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Współpraca z wieloma, z tych firm, ma już ponad 25-letnią tradycję. Tradycję opartą o wiedzę, doświadczenie, najwyższą jakość oraz inżynierską i kupiecką rzetelność. Nasz powód do dumy: kilkuset stałych, zaprzyjaźnionych z nami, klientów potwierdza naszą misję.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe piły   przecinarki   przecinarki taśmowe   prasy   prasy mechaniczne   str-faktor   pehaka   röntgen   materiały polerskie   wirówki przemysłowe   piece
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Emilian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Barker Polska - Systemy AutoID, kody kreskowe, RFID
  Specjalizujemy się w rozwiązaniach informatycznych dla małego i średniego biznesu. Nasze rozwiązania dedykowane są dla przedsiębiorstw o specyficznym profilu działalności. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne i unikatowe rozwiązanie, spełniające jego specyficzne wymagania. Nie proponujemy standardowego rozwiązania, którego podstawową wadą są wynikające z uniwersalności ograniczenia. Każde nasze rozwiązanie jest dedykowane dla konkretnej aplikacji, zarówno na poziomie platformy informatycznej, środowiska, procedur, jak i specyfiki działalności. Proces tworzenia rozwiązania zaczynamy od rozpoznania potrzeb klienta, ich zdefiniowania za pomocą określenia istniejących procedur i rozwiązań. Następnie zapoznajemy się z przedstawionymi wymaganiami. Ten etap kończy się przygotowaniem raportu zawierającego analizę porównawczą istniejących procesów biznesowych z oczekiwaniami. Raport, przygotowany przez zespół fachowców powoływany indywidualnie do każdego zadania, zawiera w podsumowaniu proponowane rozwiązanie. Po zaakceptowaniu go przez klienta, przechodzimy do fazy wdrożenia. Ten etap prac odbywa się dwutorowo. Na bazie stworzonego przez nas oprogramowania powstaje wersja indywidualna, a w tym samym czasie odbywa się modyfikacja procesów biznesowych. W niektórych przypadkach procesy te biegną niezależnie, albo następuje ich wzajemna synchronizacja, dzięki której oba procesy wpływają na swój finalny, ostateczny kształt. Po zakończeniu etapu wdrożenia przeprowadzamy fazę testową, połączoną z intensywnym szkoleniem. Nasza firma pozostaje do pełnej dyspozycji podczas wszystkich etapów wdrażania rozwiązania, jak i po jego zakończeniu. Ze względu na wyjątkowość i skalowalność naszego rozwiązania, wraz ze wzrostem aktywności klienta narzędzie pozostaje elastyczne, pozwalając jednocześnie na dalsze modyfikacje i udoskonalanie procesów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Zakład Ślusarsko-Produkcyjny Obudowy metalowe
  Przedsiębiorstwo „ZBLEWSKI” jest wyspecjalizowanym Zakładem Ślusarsko-Produkcyjnym, oferującym szeroką paletę wyrobów z metalu, stali i aluminium i blach. Zwykle wykorzystywane w przemyśle, gazownictwie i budownictwie skrzynki, obudowy czy też rozdzielniki niskiego napięcia oraz obudowy złączy licznikowych przynależą do naczelnej, niebywale dopracowanej propozycji firmy. Zakład Ślusarsko-Produkcyjny „ZBLEWSKI” poważany jest także za wspaniale dopracowane oprzyrządowanie dla zawodowych hodowców ryb i realizację zleceń nietypowych oraz zręczne przygotowanie nawet osobliwych towarów. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Wentylacja Wrocław
  KLIMA-VENTA - firma o profilu projektowo-wykonawczym w branży wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji sanitarnych. Kompleksowe realizacje dla obiektów wszelkiego typu, tj. lokale mieszkalne, handlowe, instytucje użyteczności publicznej, obiekty gastronomiczne a także hale produkcyjne i magazyny wielkopowierzchniowe.
KLIMA-VENTA to najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Cieszymy się opinią dobrego partnera ze względu na terminowość i rzetelność usług jakie świadczymy. Dzięki takiej filozofii firmy zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów w Polsce.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Solarium HAVANA, przyjemność z opalania tylko na Kubie, C.H.Jagiełło, Malbork
  Solarium Havana w Malborku to idealne rozwiązanie na piękną opaleniznę każdego dnia, a w szczególności w zimowe dni.
Wyrafinowane wnętrze lokalu, nowoczesne i bezpieczne łóżka, muzyka wpadająca w ucho oraz miły i kompetentny personel powodują, iż każdy klient korzystając z usług Solarium Havana czuje się wyjątkowo. Korzystając z Solarium Havana w Malborku będziesz cieszyć się piękną brązową opalenizną przez cały rok, a ponadto Twoje samopoczucie ulegnie poprawie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Zwalczanie karaluchów - Białystok - abcinsekt.pl
  Zapewniamy dezynfekcję, dezynsekcję, a także deratyzację. Usuwamy wiele grup szkodników w krótkim czasie. Radzimy sobie z rybikami cukrowymi, z mrówkami, szczurami, szerszeniami, osami, karaluchami, muchami. Stosujemy bezpieczne i efektywne środki, które dobieramy na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia. Świadczymy usługi DDD na dłuższej gwarancji. Wspieramy klientów przy wprowadzeniu systemów HACCP, np. na potrzeby branży spożywczej. Nasz główny teren działania to Podlasie, a także woj. mazowieckie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0