Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.str-faktor.pl     Wirówki 0.00 z 5 0
Wirówki - http://www.str-faktor.pl
ID w katalogu 2415
Tytuł Wirówki
Url http://www.str-faktor.pl
Opis Firma STR-Faktor reprezentuje na terenie Polski interesy wielu renomowanych, europejskich producentów linii technologicznych, maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Współpraca z wieloma, z tych firm, ma już ponad 25-letnią tradycję. Tradycję opartą o wiedzę, doświadczenie, najwyższą jakość oraz inżynierską i kupiecką rzetelność. Nasz powód do dumy: kilkuset stałych, zaprzyjaźnionych z nami, klientów potwierdza naszą misję.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe piły   przecinarki   przecinarki taśmowe   prasy   prasy mechaniczne   str-faktor   pehaka   röntgen   materiały polerskie   wirówki przemysłowe   piece
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Emilian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. DOBRY SERWIS pranie wykladzin w Warszawie
  Firma Dobry Serwis powstała w 2007 roku z myślą o świadczeniu profesjonalnych usług z obszaru porządkowania przestrzeni biurowych. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam porządkowanie wielu przestrzeni. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur, hoteli, apartamentowców i mieszkań firmowych, szpitali oraz klinik, szkół, hal, magazynów, fabryk, wspólnot mieszkaniowych, salonów samochodowych, domów i mieszkań prywatnych, a dodatkowo wszystkich innych obiektów użyteczności publicznej. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelką usługę czystościową, także szereg usług specjalistycznych. Po szczegóły zapraszamy na stronę WWW.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. HYDRO-AIR-MOTOR ADAMIAK GRZEGORZ Serwis Deutz
  Firma Hydro-Air-Motor z siedzibą w Płocku to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą i serwisowaniem silników. Warsztat może się pochwalić się ponad piętnastoletnim stażem w branży oraz oficjalną współpracą z takimi koncernami, jak Atlas Copco, Bosh, Deutz czy Robin. Zakres usług świadczonych przez Hydro-Air-Motor obejmuje między innymi naprawę i sprzedaż przewoźnych sprężarek powietrza, generatorów prądu, żurawi hydraulicznych, wózków jezdniowych oraz wielu innych urządzeń. Swoim klientom przedsiębiorstwo proponuje profesjonalną pomoc doradczą oraz całościową obsługę. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja


3. Zakład pogrzebowy - lethewarszawa.pl
  Prowadzimy na terenie Warszawy dom pogrzebowy i przejmujemy na siebie wszystkie zadania związane z organizacją prawidłowego pochówku. Posiadamy dział międzynarodowego transportu zwłok, proponujemy kremację, dostarczamy urny, trumny czy kwiaty. Dodatkowo możemy Państwu udostępnić tanie kredyty na pogrzeb. Mamy w ofercie nowoczesne karawany pogrzebowe. Kontaktujemy się z klientami przez cały tydzień, niezależnie od pory dnia. Korzystacie Państwo z pozytywnie ocenianego rodzinnego zakładu pogrzebowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Strategia 360
  Wynajem namiotów sferycznych i organizacja imprez na świeżym powietrzu wraz z kompleksową obsługą. Nieszablonowy sferyczny kształt namiotów stanowi swoistą ozdobę każdego eventu!
Nasze namioty kuliste umożliwią realizację: wystaw, pokazów mody, akcji promocyjnych lub innych niekonwencjonalnych imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Namioty sferyczne to nowoczesne i niezwykle praktyczne rozwiązanie dla różnego rodzaju wydarzeń plenerowych i eventowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. centrale wentylacyjne, wentylacja, ciepło
  Firma ELMECH jest producentem nowoczesnych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła o nazwie handlowej NIKOL Nasze centrale oparte są na spiralnym przeciwprądowym wymienniku (powietrze - powietrze), którego odzysk ciepła jest do 96%. Niski pobór energii elektrycznej gwarantują silniki elektronicznie komutowane firmy ebm-papst. Rdzeń wymiennika wykorzystano jako kanał obejścia (by-pass). Rekuperator wówczas pracuje jako zwykła centrala mechaniczna bez odzysku ciepła szczególnie przydatna w okresie letnim
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0