Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.korim-oil.pl    
korim-oli Dystrybucja oleju opałowego i napędowego
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
korim-oli Dystrybucja oleju opałowego i napędowego - http://www.korim-oil.pl
ID w katalogu 2420
Tytuł korim-oli Dystrybucja oleju opałowego i napędowego
Url http://www.korim-oil.pl
Opis Sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego z dowozem do klienta. Transport gratis. Do każdej dostawy świadectwo jakości. Paliwo wyłącznie z renomowanych rafinerii najwyższej jakości. Szybkie terminy realizacji zamówienia. Wykwalifikowana kadra pracownicza. Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Słowa kluczowe paliwa   olej opałowy   olej napędowy   oleje  
Data May 24, 2009
Imię kontaktowe Irena Józefowska
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Pierwszy Polski i Europejski Portal Branży Funeralnej Pogrzebowy.eu
  Portal jest przewodnikiem dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o jak najlepszą oprawę uroczystości pogrzebowych i sprawnie przeprowadzić formalności związane ze śmiercią bliskiej osoby, szukają odpowiedniej firmy, która profesjonalnie przygotuje pochówek w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Dzięki prezentacji w jednym miejscu oferty wielu firm działających w branży funeralnej oraz branżach pokrewnych portal pozwala odwiedzającym zorientować się w dostępnej ofercie usług i zapewnia skuteczny sposób dotarcia do potrzebnych informacji.

Działamy dwutorowo, gdyż służymy także firmom z branży pogrzebowej, informujemy o nowościach i imprezach branżowych, pomagamy w nawiązaniu współpracy między firmami, prezentujemy oferty i sylwetki firm.

Posiadamy także część poradnikową, informacyjną i społecznościową, w ramach których jest możliwość prezentacji oferty także o tematyce nie związanej bezpośrednio z pogrzebem ale jakże potrzebnej przy załatwianiu formalności lub zapewnieniu rodzinie warunków do życia, np. z zakresu ubezpieczeń lub prawa.

Portal posiada swoją wersję anglojęzyczną pod adresem eFuneral.eu, która promuje polskie firmy na rynku europejskim, prezentuje oferty firm zagranicznych i pozwala nawiązywać współpracę między firmami z Unii Europejskiej. Dostarcza ponadto konsumentom informacji o usługach firm pogrzebowych na terenie Unii Europejskiej.

Redakcja portalu jest organizacją niezależną i niezwiązaną z żadną z firm działających w branży pogrzebowej, przez co zapewnia obiektywizm w prezentacji oferty poszczególnych firm i pozwala rozwijać się całej branży funeralnej.

Mamy nadzieję, że nasze strony pozwolą Państwu znaleźć użyteczne informacje związane z przygotowaniem pogrzebu, zaś firmom z branży pozyskać nowych klientów i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Zapraszamy do odwiedzin i współpracy,

Redakcja Funeralna
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. grupaslubeo.pl - portale ślubne
  W ramach naszej nowoczesnej oraz rozbudowanej strony internetowej jesteśmy w stanie zapewnić możliwość korzystania z licznych ogłoszeń dotyczących rynku weselnego. Na naszej stronie jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do bardzo wygodnych w użytkowaniu funkcji, które pozwalają na bardzo wygodne przeszukiwanie poszczególnych usług a jednocześnie na wybranie takich ofert, które są najbardziej korzystne oraz indywidualnie dopasowane do oczekiwań klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. kariera
  Penseo.pl to portal społeczniościowy skupiony wokół pracy i kariery. Umożliwia porównywanie wynagrodzeń (wg.
stanowisk, branż i regionów), przeglądanie najnowszych wiadomości ze świata pracy zebranych w jednym miejscu oraz wymianę doświadczeń na tematycznych grupach dyskusyjnych. Z naszego portalu możesz sie wiele dowiedzieć, wymieniać doświadczeniami spostrzeżeniami. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie jakiś temat z którym jest najbardziej związany. Praca kariera dom rodzina i wiele innych ciekawych tematów i ludzi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. Obiekty szkoleniowe - miejscakonferencyjne.pl
  Www.miejscakonferencyjne.pl to witryna internetowa, na której znajdziesz obiekty konferencyjne z różnych miejsc Polski! Skorzystaj z tej przejrzystej i łatwej w nawigacji wyszukiwarki. Zapewnij sobie solidną wiedzę i podejmij najlepszą decyzję. Do każdego wyniku dołączone jest zdjęcie i dokładny opis. Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z nasza bazą. Ponadto zapraszamy do siebie wszystkich właścicieli takich obiektów do skutecznej promocji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. Michaluk Tomasz - Tomelpol
  Początkowa działalność naszej firmy była skierowana głównie na sektor usług instalatorstwa elektrycznego, projekty, wykonawstwo, pomiary. W tej chwili działalność przedsiębiorstwa to wysyłkowy handel artykułami i urządzeniami elektrotechnicznymi dla przemysłu. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów a w ofercie można znaleźć: zwalniaki, nastawniki, krańcówki styczniki, przekaźniki, wyłączniki, rozłączniki, odłącznik. Sprzedaż prowadzimy na terenie całej Europy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0