Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.apstone.pl    
Piaskowiec Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Piaskowiec Warszawa - http://www.apstone.pl
ID w katalogu 2435
Tytuł Piaskowiec Warszawa
Url http://www.apstone.pl
Opis Firma AP Stone to uznany sprzedawca kamienia naturalnego, w asortymencie którego znajduje się piaskowiec Warszawa i usługi związane z tworzeniem ogrodów. Najwyższa klasa usług oraz nieprzeciętne zaangażowanie w każdy projekt to cechy nas wyróżniające.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe piaskowiec warszawa
Data May 26, 2009
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. bramy garażowe
  Oferujemy rolety, bramy garażowe segmentowe , rolowane, montaż bram, serwis. Jesteśmy nowoczesną firmą zajmująca się sprzedażą bram garażowych. O naszym sukcesie zadecydowało wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesne myślenie oraz szybkie działanie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Swisspor LAMBDA - Jak ocieplić dom ? Tylko Swisspor Lambda :)
  Jak ocieplić dom ? Najlepiej przy wykorzystaniu doskonałej jakości styropianu z rodziny Swisspor Lambda.

Styropian to najpopularniejszy materiał do izolacji ścian. W przypadku tego materiału występuje najlepsza relacja pomiędzy ceną produktu, a efektem izolacyjnym, który można dzięki niemu osiągnąć. Marka Swisspor lambda to przede wszystkim styropian grafitowy, który oferuje firma Swisspor.

Styropian grafitowy LAMBDA PLUS fasada to produkt dedykowany do budownictwa pasywnego i energooszczędnego, co potwierdza certyfikat Instytutu Budownictwa Pasywnego. Stosowany do izolacji ścian fasadowych.

Podwyższone parametry termoizolacyjne zawdzięcza stosowanemu do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy kolor i lepszą izolacyjność.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Nadzory budowlane, kosztorysy, nadzory inwestorskie
  Głównym profilem działalności są nadzory budowlane. Tworzenie oraz weryfikacja wszelkiego rodzaju kosztorysów dla wszystkich branż (w tym bankowości).
Współpraca z wieloma fachowcami posiadającymi wysokie kwalifikacje w branży budowlanej. Nasz zespół to kierownicy budów, inspektorzy, byli pracownicy organów kontroli, przedstawiciele nadzorów inwestorskich i oczywiście kosztorysanci.

Doświadczenie zawodowe zbudowane na wielu płaszczyznach gwarantuje wywiązanie się ze wszystkich powierzonych nam zleceń i zadowolenie najbardziej wymagającego klienta.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Hale Stalowe
  BiB Systems Sp. z o.o jest polską firmą specjalizującą się w bezpośredniej obsłudze małych i średnich inwestycji. Produkując do ok. 200 ton stali konstrukcyjnej miesięcznie jesteśmy wykonawcą zarówno hal systemowych jak i projektowanych indywidualnie. Jako przewodząca firma związani jesteśmy z biurem konstrukcyjnym pod przewodnictwem inż. Krzysztofa Przybyły oraz z jedną z podpoznańskich wytwórni stali. Duże doświadczenie pozwala nam dokładnie dopasować projektowany obiekt do oczekiwań i potrzeb inwestora. Zrealizowane przez nas obiekty wyróżnia nowoczesność, optymalny kształt, które mają bezpośredni wpływ na ekonomikę, funkcjonalność oraz estetykę.


Zaczynając od doświadczonej kadry inżynierskiej, nowoczesnych wytwórni, sprawdzonych dostawców materiałów, na solidnych ekipach budowlanych kończąc, BiB Systems realizuje obiekty spełniające wysokie wymagania co do jakości.

Celem przyświecającym naszym działaniom na każdym etapie jest zadowolenie Klienta poprzez spełnienie jego wymagań oraz oczekiwań.

Prace projektowe pod nadzorem BiB Systems prowadzone są przez doświadczonych w swojej branży specjalistów. Nowoczesne narzędzia, komputerowe wspomaganie projektowania pozwalają stworzyć projekty w krótkim czasie, zoptymalizować ilość wykorzystanej stali oraz dać gwarancję solidności.

Wieloletnie zadowolenie właścicieli oraz użytkowników postawionych przez nas obiektów dają nam największą satysfakcję z naszej pracy.
Wszystkie materiały, z których tworzymy nasze hale, są zgodne z polskimi i europejskimi normami oraz posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie (atesty, aprobaty, itp.).
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Audyty energetyczne Gore Tech Eco - Bielsko
  Gore Tech Eco jest firmą specjalizującą się w wystawianiu certyfikatów oraz świadectw energetycznych nieruchomościom. Dodatkowo, możliwe jest również wykonanie szczegółowych pomiarów, dotyczących na przykład natężenia światła czy temperatury oraz wilgotności w budynku. Firma proponuje ponadto przeprowadzenie audytów energetycznych oraz obsługiwanie inwestycji budowlanych. Uprawnienia firmy udostępniono na jej stronie www znajdującej się pod adresem certyfikatyenergetycznebielsko.pl
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0