Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://prestizdlafirm.pl     Prestiż dla Firm 0.00 z 5 0
Prestiż dla Firm - http://prestizdlafirm.pl
ID w katalogu 2442
Tytuł Prestiż dla Firm
Url http://prestizdlafirm.pl
Opis Nasz portal świadczy usługi w internecie na rynku polskim i europejskim dla firm z szeroko pojętej branży biurowej , rynku nieruchomości , pozwalające dotrzeć do odbiorców szukających ofert związanych z organizacja biura (firmy) poprzez prezentacje firm uzyskują oni dostęp do poszukiwanych informacji w sposób kompleksowy, pozwalający na szybki kontakt w celu zamówienia konkretnej usługi w najbardziej im odpowiadającym miejscu.

Portal służy także nawiązywaniu nowych kontaktów miedzy firmami. Serwis jest również kierowany do ludzi którzy odnieśli sukces zawodowy jak i ludzi młodych chcących go odnieść.

Portal jest przeznaczony dla ludzi ceniących sobie styl i smak życia przez prezentowanie dobrej marki w otaczającym nas świecie (w biznesie , kulturze i sztuce, modzie , rozrywce na wysokim poziomie ).
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe preszti dla firm
Data May 26, 2009
Imię kontaktowe Redakcja
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Prestiż dla Firm
  Nasz portal świadczy usługi w internecie na rynku polskim i europejskim dla firm z szeroko pojętej branży biurowej , rynku nieruchomości , pozwalające dotrzeć do odbiorców szukających ofert związanych z organizacja biura (firmy) poprzez prezentacje firm uzyskują oni dostęp do poszukiwanych informacji w sposób kompleksowy, pozwalający na szybki kontakt w celu zamówienia konkretnej usługi w najbardziej im odpowiadającym miejscu.

Portal służy także nawiązywaniu nowych kontaktów miedzy firmami. Serwis jest również kierowany do ludzi którzy odnieśli sukces zawodowy jak i ludzi młodych chcących go odnieść.

Portal jest przeznaczony dla ludzi ceniących sobie styl i smak życia przez prezentowanie dobrej marki w otaczającym nas świecie (w biznesie , kulturze i sztuce, modzie , rozrywce na wysokim poziomie ).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Meble metalowe
  Wyposażamy w meble metalowe sale, szatnie, korytarze a także oferujemy szafki metalowe do biura - ubraniowe, bhp i regały magazynowe
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. centralne smarowanie
  W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne układy centralnego smarowania: jednoprzewodowe, wieloprzewodowe, progresywne, dwuprzewodowe oraz systemy specjalne, precyzyjnego dozowania dla olejów i smarów do 3 klasy konsystencji według NLGI. Centralne smarowanie. Oferta obejmuje także systemy olejowego smarowania obiegowego, systemy smarowania rozbryzgowego z użyciem smarów plastycznych i olejów, systemy olejowo-powietrzne, ruchome i przenośne urządzenia smarujące, olejowe i smarowe stacje pompowe, systemy centralnego smarowania dla pojazdów i jezdnych maszyn roboczych, smarowanie kół pojazdów szynowych. Do podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę należą: doradztwo, projektowanie, sprzedaż oraz montaż układów centralnego smarowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Opakowania ozdobne -linpak.pl
  Możemy Państwu zaproponować tworzenie unikalnych opakowań przydatnych do nowoczesnej promocji asortymentu. Wykonujemy również grafiki na opakowaniach, uszlachetniamy je na życzenie klientów. Proponujemy również teczki, ulotki, cenniki, ulotki i wiele innych. Stawiamy przede wszystkim na opakowania z tektur litych, modele kaszerowane, fasonowe, oklejane czy klapowe. Przy zamawianiu opakowania możemy wykonać wizualizację konstrukcji 3D abyście mogli Państwo obejrzeć opakowanie jeszcze przed jego faktycznym wdrożeniem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Pendrive, smycze reklamowe
  Pamiętajmy, że odpowiednio dobrane upominki z logo naszej firmy na długo zapadają w pamięci obdarowanym osobom. Praktyczne rzeczy takie jak długopisy, kubki, pendrive czy portfele dodatkowo są długo używane przez te osoby. Firma Bonnum specjalizuje się w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych. W swojej ofercie posiadamy tysiące produktów w kilkunastu kategoriach. Ponadto możemy na specjalne zlecenie wykonać produkty pod specjalne zamówienia, np. tabletki musujące z logo lub wzorniki fug. W zależności od wybranego asortymentu możemy dane produkty oznakować Państwa logo lub wybraną grafiką różnymi technikami: sitodruk, sublimacja, tampodruk, grawer, termotransfer i tłoczenie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Firma Renovstone - konserwacja i renowacja kamienia naturalnego
  Firma z wieloletnią praktyką w renowacji i konserwacji bieżącej posadzek kamiennych. Renowacja zniszczonych posadzek kamiennych,rewitalizacja zabytkowych elementów kamiennych. Nowoczesne technologie, atesty i europejskie normy jakościowe przy konserwacji posadzek kamiennych. Marmury Granity i Trawertyny wysokiej jakości, bezkonkurencyjne ceny usług kamieniarskich.
Firma Wielobranżowa Renovstone - rzetelność i wysoka jakość usług począwszy od zakupu kamienia poprzez jego formatowanie, ułożenie i zabezpieczenie końcowe. Jako niezależna firma dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającym nam na obróbkę każdego rodzaju i każdej grubości kamienia naturalnego. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientowi usług pozbawionych wad i wysokiej jakości końcowej. Naszymi głównymi odbiorcami usług są m.in. Developerzy i Prywatni Inwestorzy inwestujący w Kamień Naturalny. Współpracujemy z projektantami wnętrz, architektami oraz inżynierami budownictwa mieszkaniowego w Polsce i Europie. Nasze prace jak i uzyskiwane efekty podczas renowacji oraz bieżącej Konserwacji Kamiennych Posadzek przekonują coraz większą liczbę naszych nowych i aktualnych stałych klientów.

Co oferujemy swoim klientom:

* Montaż posadzek marmurowych i granitowych,
* Cięcie płyt kamiennych pod żądane wymiary (SLABY),
* Sprzedaż Włoskiego Kamienia Naturalnego,
* Wykonywanie elementów architektonicznych,
* Projektowanie posadzek, schodów kamiennych,
* Renowację podłóg kamiennych w najnowocześniejszych systemach AT,
* Regenerację okresową podłóg kamiennych,
* Czyszczenie ciśnieniowe okładzin kamiennych,
* Mycie i hydrofobizację elewacji mineralnych,
* Krystalizację marmuru i trawertynu,
* Impregnację w technologii (NANO EFECT STONE),
* Odnawianie starych i zniszczonych posadzek kamiennych (ZABYTKOWE),
* Kamieniarstwo budowlane i usługi kamieniarskie montażowe,
* Frezowanie i szlifowanie betonów przemysłowych,
* Renowacja marmurowych blatów i parapetów,
* Specjalistyczne usługi profilowania kamienia,
* Zabezpieczenia antypoślizgowe na schodach (profile aluminiowe),
* Zabezpieczenia budowlane posadzek na czas trwania prac,
* Polerowanie granitu wysokiej jakości środkami AT.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0