Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://architekcikariery.pl    
Profesjonalny życiorys - pisany przez Architektów Kariery
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Profesjonalny życiorys - pisany przez Architektów Kariery - http://architekcikariery.pl
ID w katalogu 2453
Tytuł Profesjonalny życiorys - pisany przez Architektów Kariery
Url http://architekcikariery.pl
Opis Profesjonalny życiorys, cv, curriculum vitae, list motywacyjny po polsku oraz po angielsku. Architekci Kariery przygotują dla Ciebie dokumenty aplikacyjne dzięki którym zdobędziesz upragnioną pracę. Sprawdź teraz naszą ofertę!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe profesjonalny zyciorys   cv   list motywacyjny   curriculum vitae   na zamówienie   za pieniądze   architekci kariery
Data May 26, 2009
Imię kontaktowe Patryk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Doradztwo prawne w Warszawie - MC-LEGAL
  Jest Ci potrzebny prawnik?Potrzebujesz porady prawnej? Podział majątku, rozwód to aktualne sytuacje w twoim życiu?Nasza kancelaria prawna podchodzi rzetelnie do każdej sprawy.Potrzebujesz szybko rozwiązać swój problem?Gwarantujemy elastyczne podejście do każdej sprawy oraz pełen profesjonalizm.Posiadamy bogate doświadczenie i rozległą wiedzę prawniczą, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, maksimum staranności to u nas podstawa !Chcesz szybko się rozwieść ? Rozwód to aktualna sytuacja Twojego życia? Podział majątku to twoja aktualna sytuacja?Gwarantujemy pełną satysfakcję wybrania naszej Kancelarii Prawnej. Rozwiązujemy sprawy rzetelnie i szybko ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : www.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : marek.czarny@mc-legal.pl bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
  Coraz więcej Polek zgłasza się do firm rekrutujących opiekunki osób starszych do pracy do Niemiec. Skłania ich ku temu szansa na wysokie zarobki nawet do 1400 euro miesięcznie.

Firmy, takie jak Pronobel z Gliwic, liczą na doświadczenie kobiet oraz ich znajomość języka niemieckiego. Dzięki temu mają pewność, że wysyłane przez nich kobiety profesjonalnie zaopiekują się potrzebującym seniorem. Przed pierwszym wyjazdem pracownicy agencji pomagają kobietom w wypełnieniu wszelkich formalności oraz w doborze odpowiedniej oferty pracy. Opiekunki otrzymują pełen opis dolegliwości przyszłego podopiecznego wraz z ewentualnymi stopniami jego niepełnosprawności.

- Moja mama zachorowała i niestety musiałam zrezygnować z etatu w przychodni. Kiedy mama zmarła ciężko było mi znaleźć nową pracę w Polsce. Wiele miesięcy na pensji męża znacznie wyszczupliło nasz rodzinny budżet. W końcu postanowiłam, że spróbuję swoich sił w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Zgłosiłam się do agencji Pronobel, pozytywnie przeszłam test językowy i po kilku dniach byłam w busie do Niemiec. Pracuję już 3. rok. Zarabiam na tyle, że nie muszę martwić się żadnymi rachunkami – mówi pani Irena.

Do pracy opiekunki należy nie tylko pielęgnacja seniorów, ale również pomoc w codziennych obowiązkach i organizacja czasu wolnego. Podczas trwania oferty kobiety mają zapewnione darmowe wyżywienie i zakwaterowanie oraz bezpłatną opiekę medyczną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. Adwokat w Łodzi
  Zespół Kancelarii to wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach prawa. Prawnicy Kancelarii cechują się doskonałą znajomością mechanizmów rynkowych, co pozwala im na znalezienie optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Kancelaria jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań. Cenimy profesjonalizm, zapewniamy klientom bezpieczeństwo prawne. W rezultacie naszych działań poczujesz się pewnie w każdej sytuacji. Wytrwale dążymy do osiągnięcia sukcesu dla naszych klientów. Każda sprawa jest dla nas priorytetowa. Jakość usług świadczonych przez Kancelarię jest wynikiem wysokich kwalifikacji merytorycznych naszych prawników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Outsourcing księgowości
  Wyjątkowa oferta doradztwa w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości zarządczej oraz finansowej, adresowana do kontrolerów finansowych międzynarodowych grup przedsiębiorstw, posiadających w Polsce oddziały handlowe lub usługowe, w szczególności branży FMCG. Jeśli poszukujesz sprawdzonych specjalistów i analityków, którzy nie tylko obliczą należne podatki, ale sporządzą szereg trafnych raportów na potrzeby zarządu i dyrektorów pionów sprzedaży, to musisz koniecznie odwiedzić naszą stronę oraz poznać szczegółowy zakres działań naszego zespołu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Kancelaria prawa gospodarczego
  Kancelaria Prawa kpg-lex_pl oferuje profesjonalną pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz dla osób fizycznych na wszelkich polach ich aktywności. Tylko u nas otrzymasz m.in. doraźną pomoc prawną, opiniowanie umów, windykacje należności czy doradztwo w prowadzeniu spółek prawa handlowego. Wysokość wynagrodzenia za usługę uzależniona jest od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy oraz nakładu pracy - dla przedsiębiorców korzystających często z naszych usług oferujemy miesięczną opłatę ryczałtową (za dany okres, najczęściej miesięcznie). Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0