Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.siz.com.pl    
SiZ.com.pl - kompleksowa obsługa informatyczna firm (woj. kujawsko-pomorskie)
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
SiZ.com.pl - kompleksowa obsługa informatyczna firm (woj. kujawsko-pomorskie) - http://www.siz.com.pl
ID w katalogu 2458
Tytuł SiZ.com.pl - kompleksowa obsługa informatyczna firm (woj. kujawsko-pomorskie)
Url http://www.siz.com.pl
Opis Kompleksowa obsługa informatyczna firm i klientów indywidualnych. Tworzenie i aktualizacja stron www, tworzenie sieci komputerowych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych głównie na terenie woj. kujawsko-pomorskiego (miasto Bydgoszcz, powiat bydgoski oraz nakielski), jednak w przypadku większych zleceń jesteśmy w stanie dojechać do klienta na terenie całego kraju. Preferujemy również pracę zdalną szczególnie w przypadku tworzenia i aktualizacji stron www - efekty naszej pracy niezależnie od siedziby zleceniodawcy wysyłamy drogą elektroniczną.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Usługi
Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe obsługa informatyczna firm   Outsourcing Informatyczny   tworzenie stron internetowych   www   serwis komputerowy   tworzenie sieci   wifi   serwis it   aktualizacje stron www   projektowanie sieci
Data Jun 7, 2009
Imię kontaktowe Zbigniew Jedliński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Usługi
1. Silesia Design - Grafika komputerowa
  Silesia-Design oferuje następujące usługi: retusz i korekcja fotografii,szparowanie, projektowanie grafiki użytkowej oraz stron www.
Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi
Hobby i rozrywka > Fotografia


2. Serwis komputerowy w Warszawie
  Nowoczesny serwis komputerowy z Warszawy jest do Państwa usług. Zawsze profesjonalnie, terminowo i w przystępnej cenie. Nowoczesne urządzenia diagnostyczne i doświadczony zespół serwisowy są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi problemami. Usługi realizujemy u klienta. Dojeżdżamy do osób z Warszawy i okolic. Obszar, w którym możemy Państwu pomóc to: naprawa oprogramowania, naprawa i modernizacja sprzętu komputerowego, naprawy poszczególnych podzespołów. Naprawy przeprowadza magister inżynier informatyk. Więcej na stronie naprawakomputera.com.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi


3. Cennik usług
  Ideą strony jest dostarczanie informacji o przybliżonych cenach usług z różnych branż. Na łamach serwisu odnajdziemy szczegółowe dane na temat kosztów usług budowlanych, instalatorskich, kosmetycznych czy księgowych. Informacje na stronie są aktualizowane, a zbiór cenników stale rozszerzany o nowe pozycje. Dzięki danym zgromadzonym na łamach witryny można ustrzec się chciwego usługodawcy i poznać dokładne koszty interesującej nas usługi.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi


4. netia - oferta dla firm
  netia- oferta dla firm. Kompleksowa obsługa klientów biznesowych. Konsultant do spraw klienta biznesowego dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb. Netia największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz internetu .
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. Ster Systems Sp. z o.o.
  Ster Systems jest firmą oferującą szeroką gamę usług z zakresu informatyki. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych serwerów takich jak HP, Fujitsu-Siemens, IBM. W ramach naszego serwisu oferujemy Państwu: kompleksową szybką diagnozę usterki serwera, krótkie czasy realizacji, sprzęt zastępczy, 24 godzinny dyżur dla stałych klientów, naprawę w naszej siedzibie jak również wyjazdy do klienta, konserwację i przegląd posiadanego sprzętu, gwarantujemy backup części pod systemy objęte umową serwisową, gwarancję na wykonaną przez nas usługę Zajmujemy się diagnozą i pogwarancyjną naprawą komputerów stacjonarnych i notebooków. Dokonujemy pełnej kompleksowej diagnozy usterki. Oferujemy oryginalne części jak również zamienniki. Pomagamy przy konfiguracji systemu, wymieniamy lub naprawiamy płyty główne (układy BGA, gniazda zasilania, porty USB i inne) wymieniamy matryce, dyski, pamięci. Nasz wyspecjalizowany zespół posiada również kompetencje w pogwarancyjnych naprawach HP i Lexmark.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0