Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.technologiemobilne.com     Technologie i rozwiązania mobilne 0.00 z 5 0
Technologie i rozwiązania mobilne - http://www.technologiemobilne.com
ID w katalogu 252
Tytuł Technologie i rozwiązania mobilne
Url http://www.technologiemobilne.com
Opis Serwis poświęcony technologiom mobilnym czyli aplikacje mobilne, systemy mobilne, sprzęt mobilny
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Słowa kluczowe systemy mobilne   rozwiązania mobilne   technologie mobilne   aplikacje mobilne   pda   pocket pc   windows mobile
Data Apr 7, 2008
Imię kontaktowe Zenon
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
1. Biznes - wapro.biz
  Za pośrednictwem naszej strony mogą państwo poznać między innymi program WAPRO MAG dla Windows. Jest to nasz produkt, który służy do prowadzenia ewidencji towarowo cenowej w firmach usługowych, handlowych i produkcyjnych. Jego zadaniem jest wspomaganie sprzedaży poprzez wiele wariantów sprzedaży, upustów czy kontroli zobowiązań. Nasz program ułatwia analizę przepływu produktów,daje możliwość rozliczania i kontrolowania stanu płatności. Zapraszamy!
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


2. Odzyskiwanie danych z dysku
  Odzyskiwanie danych z dysku w firmie DataLab to ponad 95% skuteczności. Odzyskujemy dane w profesjonalnym laboratorium specjalnie do tego przeznaczonym. Oprócz dysków odzyskujemy dane z pendrive, aparatów cyfrowych(fotograficznych) i kart pamięci. Przy większych zamówieniach korzystne rabaty.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


3. MAGNETX - Usługi Informatyczne
  - strony www
- hosting
- reklama
- serwis
- sieci teleinformatyczne
- internetowy sklep komputerowy
- forum
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Portale komputerowe > Usługi


4. PeCet - Portal Komputerowy.
  Artykuły, ciekawostki i opinie traktujące o tym wszystkim co aktualnie dzieje się na światowym i krajowym rynku sprzętu i oprogramowania komputerowego. Opisy działania najpopularniejszych systemów operacyjnych takich jak windows XP, windows Vista, Mac OS X i Linux. W dziale gry komputerowe opisy najnowszych tytułów, zapowiedzi tych oczekiwanych, filmy z gier i galerie, trainery, kody, cheats i dema oraz darmowe gierki do pobrania. Codziennie aktualizowana baza danych najnowszych programów, sterowników i uaktualnień pozwala na szybkie wyszukanie i pobranie najciekawszych plików. Róznotematyczne fora dyskusyjne. Testy i rankingi sprzętu komputerowego, konsol do gier oraz telefonów komórkowych. Interesujące i promocyjne oferty sklepów internetowych oraz wiadomości ze świata wielkiego biznesu informatycznego. Porady ekspertów i amatorów. Struktura, działanie oraz nowe technologie wykorzystywane w budowie i funkcjonowaniu sieci komputerowych. Internet od podszewki dla początkujących oraz średnio i bardzo zaawansowanych. Rozwiązywanie problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, grami komputerowymi i systemami operacyjnymi. Oraz wiele, wiele więcej. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce


5. Oferty biznesowe
  Współcześnie bezpłatne ogłoszenia biznesowe muszą być udziałem również Twojej firmy! Umożliwia to nasz międzynarodowy biznesowy Portal e-B2B.org, dzięki któremu możesz zamieścić anonse skierowane zarówno do krajowych, jak i zagranicznych odbiorców. Grupa profesjonalnie przygotowanych tłumaczy będzie mogła przełożyć przygotowane przez Ciebie ogłoszenie, dzięki czemu dotrze ono do potencjalnych kontrahentów również z zagranicy, zwłaszcza zaś do firm z krajów wschodnich, czyli: Białorusi, Rosji, Ukrainy i Polski.
Katalog:   Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0