Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.unisono.szczecin.pl    
Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego - Rytmika dla Dzieci - Szczecin
OCENA : 1.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego - Rytmika dla Dzieci - Szczecin - http://www.unisono.szczecin.pl
ID w katalogu 2538
Tytuł Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego - Rytmika dla Dzieci - Szczecin
Url http://www.unisono.szczecin.pl
Opis UNISONO - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie - oferuje zajęcia rytmiczne, plastyczne, gimnastykę, naukę języka angielskiego przez zabawę już dla maluchów od 4 miesiąca. Dla dzieci od 1 do 6 lat zorganizuje zabawę urodzinową dla Twojego dziecka. Szeroka oferta zabaw dostosowana do upodobań dzieci. W ofercie posiadamy także zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży. Indywidualnie uczymy: pianina, keyboardu, gitary, skrzypiec, fletu poprzeczne, flet prostego, a także Wokalu.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe rytmika   dla dzieci   Szczecin   gimnastyka   plastyka   muzyka   zajęcia   umuzykalniające   zabawy   organizacja imprez urodzinowych   urodzin   język angielski   zajęcia   relaksacyjne   dla kobiet   w ciąży   muzyka   nauczanie indywidualne   gitara   tańce   instrument
Data Jun 7, 2009
Imię kontaktowe Unisono
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Klub malucha Warszawa
  Klub Malucha jest prywatnym żłobkiem, który przyjmuje dzieci w wieku do pięciu lat. Dzieci mają możliwość nauki języka polskiego i angielskiego. Uczymy dzieci języków poprzez zabawę. Dzieci śpiewają piosenki w obu językach oraz uczą się słówek.
W naszym żłobku jest naprawdę bezpiecznie - żadna niepożądana osoba nie wtargnie na teren żłobka. Dziećmi zajmują się wyspecjalizowani opiekunowie, zatrudniamy dodatkowo logopedę, psychologa dziecięcego oraz plastyka. Zapraszamy do odwiedzin naszego klubiku.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Wirtualny psycholog
  Spokojducha.pl to oferta internetowego psychologa. Klienci muszą dokładnie wypełnić zamieszczoną na stronie ankietę, dzięki której specjalista ma pełen opis ich problemu. Diagnoza jest przesyłana w formie filmu video. Opcjonalnie, klienci mogą zdecydować się również na kursy psychologiczne, których zadaniem jest poradzenie sobie z dręczącą dolegliwością. W ramach kursów odbywają się odpowiednie ćwiczenia. Strona jest gwarantem pełnej anonimowości. Oferowane są między innymi kursy, które wspierają leczenie nieśmiałości czy naukę asertywności.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Zakład Produkcji Pomocy Szkolnych - Sklep On-line
  Produkujemy tablice szkolne i gabloty. Tablice białe suchościeralne i zielone kredowe, ceramiczne, korkowe i tekstylne. Gabloty i parawany ogłoszeniowe oraz informacyjne. Wszystkie nasze produkty to wynik długoletniego doświadczenia w produkcji pomocy szkolnych. Od początku istnienia naszym celem jest dotrzymanie zasady - Najniższa cena za najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. PMS Labs - Komputerowe Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem
  PMS Labs oferuje stworzenie oraz wdrożenie systemów programowych, które usprawniają działanie firm. Dodatkowo, gwarantowana jest tak zwana opieka powdrożeniowa, stanowiąca wsparcie techniczne. W tym zakresie PMS Labs obecnie współpracuje z 85 klientami. Proponowane oprogramowanie ułatwia zarządzanie dokumentami, komputerami oraz pomaga w tworzeniu analiz biznesowych. Firma dostarcza także rozwiązania IT przeznaczone dla hoteli i restauracji, zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Baza wiedzy i informacji
  Strona powstała ponieważ jest potrzeba rozwoju Polskiego internetu. Witryna pierwszyportal.pl jest bazą wiedzy na każdy temat. Można znaleźć na niej informacje na temat ekonomi przedsiębiorstw, finansów publicznych, wszystko co jest związane z finansami i bankowością. Oprócz tego znajdziesz informacje na temat zachowań społecznych, między innymi socjologi, psychologi w tym psychologi fantazji, psychologi pracy, psychologi muzyki. Posiadamy dość duży dział z przepisami kulinarnymi w tym przepisy na marynaty, przepisy na marynowane mięso i marynowane grzyby. Innym dość obszernym działem jest historia, a w niej historia państwa wielkomorawskiego, historia wynalezienia penicyliny przez Fleminga, historia wynalezienia samolotu, historie wynalezienia poszczególnych marek samochodów wraz z ich opisami i danymi technicznymi. Historia działań wojennych w czasie drugiej wojny światowej, w tym działania związane z pancernikami (np. King George V). Na naszej stronie są jedyne w Polskim internecie informacje jak się produkuje wkłady parafinowe, lampiony zniczowe i znicze. Można poczytać o ekskomunice w kościele katolickim, biotechnice i biotechnologi w życiu codziennym, biofeedbacku jako nowatorskiej metodzie leczenia problemów psychicznych za pomocą gier komputerowych, szkodnikach roślin i naturalnych metodach zwalczania szkodników roślin. Sporo artykułów jest na temat zwierząt, ptaków żyjących dziko wraz z ich opisami i ptaków hodowlanych jak kanarki, nimfy, kakadu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wiedzy serwisu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0