Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.unisono.szczecin.pl    Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego - Rytmika dla Dzieci - Szczecin - http://www.unisono.szczecin.pl
ID w katalogu 2538
Tytuł Unisono - Akademia Rozwoju Artystycznego - Rytmika dla Dzieci - Szczecin
Url http://www.unisono.szczecin.pl
Opis UNISONO - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie - oferuje zajęcia rytmiczne, plastyczne, gimnastykę, naukę języka angielskiego przez zabawę już dla maluchów od 4 miesiąca. Dla dzieci od 1 do 6 lat zorganizuje zabawę urodzinową dla Twojego dziecka. Szeroka oferta zabaw dostosowana do upodobań dzieci. W ofercie posiadamy także zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży. Indywidualnie uczymy: pianina, keyboardu, gitary, skrzypiec, fletu poprzeczne, flet prostego, a także Wokalu.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe rytmika   dla dzieci   Szczecin   gimnastyka   plastyka   muzyka   zajęcia   umuzykalniające   zabawy   organizacja imprez urodzinowych   urodzin   język angielski   zajęcia   relaksacyjne   dla kobiet   w ciąży   muzyka   nauczanie indywidualne   gitara   tańce   instrument
Data Jun 7, 2009
Imię kontaktowe Unisono
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Strefa Kobiet
  Strefa Kobiet - to strona internetowa dla wszystkich kobiet, dzięki której dowiedzą się znacznie więcej o różnych dziedzinach życia. Informacje zawarte na stronie przydadzą się na co dzień. Dowiedz się, jakie ćwiczenia wykonywać na jędrne i zgrabne pośladki. Ponadto poznaj owoce, które mają najwięcej witamin. Wiesz, jakie są skutki spożywania kawy w nadmiarze? Już teraz możesz dowiedzieć się tego właśnie na tej stronie internetowej! Wejdź na naszą stronę już dzisiaj i zmieniaj swoje życie!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Porady lekarzy przez internet
  Zadbaj o własne zdrowie wraz z serwisem medycznym eDoktor24.pl. Głównym celem podczas projektowania tej platformy było uproszczenie wszystkim pacjentom dostępu do najlepszych specjalistów i skrócenie im drogi do gabinetu lekarskiego. Dzięki stronie eDoktor24.pl w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny i skonsultujesz swoje dolegliwości opis i zalecenia dostaniesz w ciągu 48 godzin. Od tradycyjnej wizyty różnimy się tym, że nasi Pacjenci nie muszą stać w kolejkach i tracić cennego czasu i zdrowia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Baza wiedzy i informacji
  Strona powstała ponieważ jest potrzeba rozwoju Polskiego internetu. Witryna pierwszyportal.pl jest bazą wiedzy na każdy temat. Można znaleźć na niej informacje na temat ekonomi przedsiębiorstw, finansów publicznych, wszystko co jest związane z finansami i bankowością. Oprócz tego znajdziesz informacje na temat zachowań społecznych, między innymi socjologi, psychologi w tym psychologi fantazji, psychologi pracy, psychologi muzyki. Posiadamy dość duży dział z przepisami kulinarnymi w tym przepisy na marynaty, przepisy na marynowane mięso i marynowane grzyby. Innym dość obszernym działem jest historia, a w niej historia państwa wielkomorawskiego, historia wynalezienia penicyliny przez Fleminga, historia wynalezienia samolotu, historie wynalezienia poszczególnych marek samochodów wraz z ich opisami i danymi technicznymi. Historia działań wojennych w czasie drugiej wojny światowej, w tym działania związane z pancernikami (np. King George V). Na naszej stronie są jedyne w Polskim internecie informacje jak się produkuje wkłady parafinowe, lampiony zniczowe i znicze. Można poczytać o ekskomunice w kościele katolickim, biotechnice i biotechnologi w życiu codziennym, biofeedbacku jako nowatorskiej metodzie leczenia problemów psychicznych za pomocą gier komputerowych, szkodnikach roślin i naturalnych metodach zwalczania szkodników roślin. Sporo artykułów jest na temat zwierząt, ptaków żyjących dziko wraz z ich opisami i ptaków hodowlanych jak kanarki, nimfy, kakadu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wiedzy serwisu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Hobby i rozrywka > Zwierzęta


4. http://oddajcukier.pl/
  Cukrzyca to choroba, z którą zmaga się coraz więcej osób, jednak pomimo tego, można z nią normalnie funkcjonować. Wystarczą tylko regularne badania u diabetologa i właściwe dbanie o swoje zdrowie. Na naszej stronie internetowej www.oddajcukier.pl znajdziesz wiele cennych porad i wskazówek, ale także wypowiedzi naszych ambasadorów, którzy aktywnie działają na rzecz diabetyków i wspierają naszą akcję. Nasz słowniczek pojęć umożliwi Ci także zrozumienie trudnych terminów związanych z chorobą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Glejak mózgu
  Centrum Neurorachirurgi założyliśmy ponad 2 lata temu. W tym czasie skutecznie wyleczyliśmy tysiąc pacjentów. Respektujemy ich prawa i ponad wszystko ludzkie zdrowie. Dlatego pracujemy jedynie na nowoczesnym sprzęcie, który służy do małoinwazyjnego leczenia chorób nowotworowych mózgu, głowy i szyi. Dodatkowo oferujemy diagnostykę obrazową całego ciała: tomografię 64-rzędową i rezonans magnetyczny. Osobom ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia gwarantujemy bezpłatną opiekę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.