Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dobrybizness.ovh.org     Informacja gospodarcza 0.00 z 5 0
Informacja gospodarcza - http://www.dobrybizness.ovh.org
ID w katalogu 26
Tytuł Informacja gospodarcza
Url http://www.dobrybizness.ovh.org
Opis Monitor informacji gospodarczej i biznesowej. Główną tematyką jest biznes i informacja gospodarcza. monitorujmy najważniejsze informacje z kraju i zagranicy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe dobry   bizness   informacja   gospodaracza
Data Jan 13, 2008
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. Insurances News
  Serwis Insurances News to wortal informacyjny, ekonomiczny. Zagadnienia z zakresu gospodarki prawa finansów i ubezpieczeń oraz reklamy marketingu sieciowego i internetowego oraz public relations. Prowadzenie drobnej działalności gospodarczej, sklepy i małe przedsiębiorstwa - small business. Serwis prowadzony jest w języku angielskim. Otóż serwis jest Insurances News gromadzi najistotniejsze wiadomości ze świata inwestycji i ubezpieczeń ,a także innych dziedzin inwestycyjnych oraz zagadnień prawa i polityki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Reklama i marketing


2. Dekoracje ślubne
  Jest to specjalistyczny sklep oferujący dekoracje ślubne. Sprzedawane przez firmę nas dekoracje ślubne wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów. Niektóre dekoracje ślubne są sprowadzane zza granicy, jak na przykład dekoracje ślubne wykonane z masy cukrowej. Specjalnością firmy są dekoracje ślubne na torty i ciasta oraz inne tego typu produkty cukiernicze. W szczególności specjalizujemy się w sprzedaży dekoracji ślubnych na tort weselny, ślubny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Sklepy > Spożywcze


3. Promocja w sieci
  Serwis z artykułami promocyjnymi oraz hobbystycznymi. Ciekawe strony, nowości i aktualności.
Katalog:   Internet > Blogi
Internet > Reklama i marketing
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. Ogłoszenia
  Forum ogłoszeniowe z artykułami z różnych dziedzin. Promocja firm i stron www. Artykuły tematyczne jako forma promocji i public relations.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


5. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
  Uczelnia w Tarnowskich Górach. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji. Wydział Ekonomii. Zapraszamy na nowo otwarty kierunek, czyli Pedagogika. Studia zaoczne licencjackie i magisterskie.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


6. Fotografia
  Poradnik fotografia dla początkujących. Serwis opisuję także obróbkę zdjęć. zawiera również informacje o aparatach obiektywach oraz matrycach. Serwis zawiera także opisane techniki jak na przykład fotografia marko czy też portretowa fotografia albo nocna fotografia, a także galerię zdjęci oraz fotografia ślubna.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


7. Dobry Marketing
  Blog biznesowo marketingowy o zróżnicowanej tematyce związanej z pieniędzmi i finansami. Artykuły reklamowe i baza firm oraz darmowe promocja stron internetowych. Reklama w sieci i e-marketing.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


8. Podręczniki szkolne
  Księgarnia internetowa oferująca podręczniki szkolne, pomoce naukowe oraz wiele innych książek. M.in. literaturę naukową, czy też literaturę piękną, a nawet ściągi i opracowania.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


9. Informacja gospodarcza
  Monitor informacji gospodarczej i biznesowej. Główną tematyką jest biznes i informacja gospodarcza. monitorujmy najważniejsze informacje z kraju i zagranicy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


10. Inwestycje Finanse
  Serwis biznesowy o inwestycjach i finansach. Giełda papierów wartościowych, fundusze inwestycyjne, pieniądze banki oraz inwestycje pieniężne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Sternal International nawilżacze parowe
  W Szczecinie znajduje się siedziba znanej oraz szanowanej - nie tylko na polskim rynku - firmy STERNAL INTERNATIONAL. Od powyżej 20. lat z powodzeniem zajmujemy się projektowaniem, zaś później realizowaniem znakomitych technicznie rozwiązań, jakie pozwalają utrzymać właściwy stan wilgotności powietrza. Nasz internacjonalny team specjalistów stanowią wielce wyedukowani i różnorodnie doświadczeni eksperci. Z powodu wieloletniego obycia możemy profesjonalnie proponować rozmaite rozwiązania, poświęcane danym potrzebom lub okolicznościom. Dla zaznajomienia się z kompletną propozycją, inspirujemy do odwiedzenia strony internetowej firmy STERNAL INTERNATIONAL.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. odzyskiwanie danych kraków
  Odzyskiwaniem danych zajmujemy się od 2002r.

Nasi doświadczeni specjaliści dzięki najbardziej zaawansowanej technologii odzyskują dane z wielu rodzajów nośników. Nasze doświadczenie poparte jest wieloma referencjami firm polskich i zagranicznych przez co pozwala na dostarczenie klientom usług najwyższej jakości. W swojej pracy wykorzystujemy wiodące rozwiązania techniczne oraz specjalistyczną wiedzę starannie dobranego zespołu osób.

Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. portawindykacja.pl – portal wierzyciela
  Portal dedykowany wierzycielom. Proste w obsłudze narzędzia upraszczające wszczęcie procesu odzyskiwanie należności. Kierowany do przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych mających problemy z odzyskaniem należnych im kwot. Ponadto za pośrednictwem portalu można uzyskać porady prawne, wszcząć postępowanie sądowe, zlecić poszukiwanie dłużnika i jego majątku, zlecić mediacje, sporządzenie raportu handlowego, zawrzeć umowę faktoringową, forfaitingową. ubezpieczyć należności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Biura wirtualne we Wrocławiu
  Obecnie oczywiście biura wirtualne są coraz chętniej wykorzystywane. Jeśli potrzebujecie taką ofertę z Wrocławia to nasza firma ma świetnie przygotowywane propozycje i na pewno spełni Wasze oczekiwania. Jesteśmy w stanie zagwarantować adres dla Waszej firmy, będziemy również mogli zająć się Waszą korespondencją oraz będziemy obsługiwać Was pod kątem wypożyczenia salek konferencyjnych czy miejsc do pracy. gwarantujemy świetny adres, który na pewno przypadnie Wam do gustu i doda nieco więcej prestiżu firmie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. JUPITER AS kantory wymiany walut w Szczecinie
  Jupiter AS Kantory wymiany walut to sieć placówek na terenie Szczecina i Pomorza Zachodniego działająca nieprzerwanie do 1993 roku. Kantor oferuję wymianę pieniędzy po konkurencyjnych cenach i przelicznikach wymiany waluty w ilościach hurtowych i detalicznych m.in. euro, dolara, funta, korony, rubla, frank i innych. Kupno, sprzedaż, zamiana pieniędzy możliwa jest również w formie bezgotówkowej oraz przez platformę ekantor internetowy we współpracy z systemem e-kantorpolski. W placówce istnieje także możliwość przekazów Western Union oraz możliwość płatność za rachunki bez stania w kolejkach. Kantor wymiany walut Jupiter AS jest członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A. co daje gwarancję bezpieczeństwa, solidności oraz rzetelności każdego kursu. Oferujemy konkurencyjne usługi w stosunku do cen i warunków wymiany NBP banku oraz innych firm z sektora. Nasze najpopularniejsze dewizy to USD, EUR, CHF, GBP, DKK, SEK, NOR, RUS oraz inne. Jesteśmy punktem wymiany waluty czynnym całodobowo 24h 7 dni w tygodniu w samym sercu miasta. Nasza strona internetowa oferuje aktualne kursy wymiany online. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0