Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.zbigniewroman.pl     Adwokat Warszawa 0.00 z 5 0
Adwokat Warszawa - http://www.zbigniewroman.pl
ID w katalogu 2611
Tytuł Adwokat Warszawa
Url http://www.zbigniewroman.pl
Opis Reklamowana kancelaria adwokacka to profesjonalny adwokat Warszawa, oferujący wszystkim szeroki zakres usług, od porad przy sporządzaniu wszelkiego typu pism do uczestniczenia w rozprawach i reprezentowania klienta przed sądami. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat warszawa
Data Jun 8, 2009
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne
  Jesteśmy grupą adwokatów, którzy prowadzą kancelarię w Łodzi. Specjalizujemy się w tym zawodzie od niemal dekady i udało nam się osiągnąć wiele sukcesów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest to branża i jak wielkie wymagania stawiają przed nami klienci. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach, dlatego warto nam zaufać. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawniczych, dzięki czemu można liczyć u nas na niezwykle kompleksowe usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Radców Prawnych
  Kancelaria radców prawnych Moniki Cieślak to kancelaria z wieloletnim doświadczeniem z siedzibą w Warszawie. Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizujemy się w zakresie prawa pracy. Realizujemy konsultacje i przygotowujemy dokumentację pracowniczą, jak też prowadzimy procesy z zakresu prawa pracy. Reprezentujemy klientów w ZUS oraz Państwową Inspekcją Pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Http://www.lexito.co.uk
  Kancelaria LEXITO, śladami brytyjskich zwyczajów i standardów, przyjęła zasadę, że za świadczone przez siebie usługi pobiera opłatę dopiero po wygraniu sprawy o odszkodowanie. LEXITO specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych w zakresie odszkodowań na rzecz Polaków, którzy, będąc za granicą, ulegli wypadkom komunikacyjnym, wypadkom w pracy bądź stali się ofiarami błędów medycznych i innych losowych zdarzeń. Więcej informacji znajduje się na stronie kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Koźliński - odszkodowania - Bydgoszcz
  Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego zajmuje się kompleksowymi usługami prawnymi na rzecz nie tylko polskich, ale również zagranicznych przedsiębiorstw gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, przedsiębiorców indywidualnych i nie tylko. Kancelaria oferuje również pomoc instytucjom publicznym i osobom fizycznym. Zawsze zapewnia wysoki poziom opieki prawnej. Kancelaria zajmuje się prawem rodzinnym, prawem cywilnym, prawem administracyjnym i wieloma innymi gałęziami prawa. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. P. Bujniak - kancelaria prawna
  Kancelaria Adwokacka Przemysława Bujniaka mieści się w Jaworznie. Obsługuje głównie Klientów z terenu województw małopolskiego i śląskiego. Kancelaria zajmuje się zaświadczaniem pomocy prawnej przedsiębiorcom i klientom indywidualnym, zarówno w ramach jednorazowych zleceń, jak i długofalowej współpracy. Reprezentuje przedsiębiorstwa i osoby prywatne w sądach oraz urzędach. Osobom prywatnym użyczamy indywidualnych konsultacji, tworzymy pisma, pozwy, wnioski, opinie prawne i wzory umów, reprezentujemy też Klientów przed sądami oraz innymi instytucjami. W przypadku współpracy z firmą, sporządzamy opinie również co do podejmowanych przedsięwzięć, jak i przygotowywanych umów. Kancelaria doradza w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, oraz prawa administracyjnego oraz gospodarczego. Więcej o zakresie usług Kancelarii na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0