Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.malesloneczka.pl    
Montessori Targówek Warszawa, przedszkole Targówek Warszawa, przedszkole wegetariańskie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Montessori Targówek Warszawa, przedszkole Targówek Warszawa, przedszkole wegetariańskie - http://www.malesloneczka.pl
ID w katalogu 2652
Tytuł Montessori Targówek Warszawa, przedszkole Targówek Warszawa, przedszkole wegetariańskie
Url http://www.malesloneczka.pl
Opis Czasem niełatwo jest znaleźć to dobre, właściwe przedszkole wegetariańskie. Takie, co do którego mieliby Państwo pewność, że dzieci będą w nim otoczone życzliwą opieką kompetentnej kadry, stwarzającej swoim podopiecznym warunki do prawidłowego i wszechstronnego rozwoju. Nasze miejsce, przedszkole Zacisze w Warszawie, to fachowa opieka nad dziećmi w Warszawie, zostało stworzone z myślą o dzieciach, o tym aby ich wspomnienia z wczesnego okresu dzieciństwa były wypełnione poczuciem bezpieczeństwa, szczęścia oraz wiary w siebie i swoje możliwości. Jest alternatywą dla przedszkoli, w których liczne oddziały i ilość dzieci w grupach uniemożliwiają nauczycielom indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole znajduje się na Targówku w Warszawie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe opieka nad dziećmi Warszawa   Montessori Targówek Warszawa   przedszkole Targówek Warszawa   przedszkole wegetariańskie
Data Jun 9, 2009
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Przedszkole - Kabaty
  Przedszkole Świat Dziecka to niepubliczna placówka z językiem angielskim. Na 760 m kwadratowych powierzchni powstał specjalnie zaprojektowany dom, zielony ogród i plac zabaw z bezpiecznym sprzętem dla dzieci. Przedszkole posiada 5 sal edukacyjnych, leżakownię i własną kuchnię, gdzie z największą starannością są przygotowywane posiłki dostosowane do potrzeb Przedszkolaka. Oferujemy niezwykle ciekawe zajęcia dla dzieci, dzięki którym stymulowany jest rozwój zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta > Mazowieckie


2. PROMYCZEK Przedszkole w Bielsku
  Przedszkole Niepubliczne Promyczek mieści się w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy, w budynku o powierzchni 560m2, z ogrodem przystosowanym do potrzeb dzieci. Pomieszczenia są przystosowane do potrzeb dzieci i z myślą o ich bezpieczeństwie. Wyposażenie i zabawki posiadają niezbędne atesty. Dobieramy je odpowiednio do potrzeb i umiejętności dzieci. Dzieci podzielone są na cztery grupy wiekowe. Mają swoje obszerne sale. Placówka oferuje dzieciom całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu oraz podwieczorek. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. CZARODZIEJSKI ŚWIAT Kraina Maluszka
  Zapraszamy Dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
Oferujemy opiekę dzienną od godz 6:45 do 18:00 w domu z uroczym ogrodem, z rodzinną atmosferą , ciepłem domowego zacisza, bajkowym wnętrzem i wyposażeniem;gdzie Państwa Pociechy będą jednakowo ważne i kochane.

Znajdujemy się w spokojnej dzielnicy Psiego-Pola(Sołtysowice)
Wrocław ul. Gimnazjalna 2

Atrakcyjne ceny abonamentów i karnetów! Rodzeństwo korzysta z 25% zniżki.

Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla Dzieci.

Kontakt:
tel. 0-516-186-077
www.czarodziejskiswiat.eu
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


4. Przedszkole niepubliczne w Szczecinie
  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


5. Przedszkole Charbrowo
  Gminne Przedszkole w Charbrowie, Gmina Wicko. Jesteśmy przedszkolem umożliwiającym w sposób profesjonalny rozwój zdolności i zainteresowań każdego dziecka na wszystkich etapach jego rozwoju. Posiadamy dobrze przygotowaną bazę do profesjonalnego i ciekawego prowadzenia zajęć. Przedszkole zatrudnia 5 nauczycielek o wysokich kwalifikacjach, kompetentnych i doświadczonych. Są to pedagodzy, z co najmniej kilkuletnim stażem pracy, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0