Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.malesloneczka.pl    
Montessori Targówek Warszawa, przedszkole Targówek Warszawa, przedszkole wegetariańskie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Montessori Targówek Warszawa, przedszkole Targówek Warszawa, przedszkole wegetariańskie - http://www.malesloneczka.pl
ID w katalogu 2652
Tytuł Montessori Targówek Warszawa, przedszkole Targówek Warszawa, przedszkole wegetariańskie
Url http://www.malesloneczka.pl
Opis Czasem niełatwo jest znaleźć to dobre, właściwe przedszkole wegetariańskie. Takie, co do którego mieliby Państwo pewność, że dzieci będą w nim otoczone życzliwą opieką kompetentnej kadry, stwarzającej swoim podopiecznym warunki do prawidłowego i wszechstronnego rozwoju. Nasze miejsce, przedszkole Zacisze w Warszawie, to fachowa opieka nad dziećmi w Warszawie, zostało stworzone z myślą o dzieciach, o tym aby ich wspomnienia z wczesnego okresu dzieciństwa były wypełnione poczuciem bezpieczeństwa, szczęścia oraz wiary w siebie i swoje możliwości. Jest alternatywą dla przedszkoli, w których liczne oddziały i ilość dzieci w grupach uniemożliwiają nauczycielom indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole znajduje się na Targówku w Warszawie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe opieka nad dziećmi Warszawa   Montessori Targówek Warszawa   przedszkole Targówek Warszawa   przedszkole wegetariańskie
Data Jun 9, 2009
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Przedszkole niepubliczne
  Wybór przedszkola to zawsze spory zawrót głowy. Jeśli mieszkacie na terenie stolicy, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi prywatnymi przedszkolami. Prowadzimy trzy takie placówki i dwie z nich znajdują się w stolicy. Kładziemy ogromny nacisk na prawidłową drogę rozwoju dziecka oraz jego dietę. Zapewniamy opiekę najlepszych pedagogów, dlatego cieszymy się sporym uznaniem w tej branży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam poznacie nasze placówki oraz wychowawców.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. KONRADEK klub maluszka w Warszawie
  Poszukujesz dobrego przedszkola dla swojego dziecka? Takiego, w którym zostanie zaakceptowane przez rówieśników oraz poczuje się bezpieczne? Wybierz nasze przedszkole Konradek, jakie ma swoją siedzibę w Warszawie. Angażujemy personel, jaki posiada najwyższe kwalifikacje oraz dba o prawidłowy rozwój podopiecznych. Nauczyciele realizują program przedszkolny zgodny z właściwymi ustawami i uzupełniają go o indywidualne i sprawdzone metody. Każdego dnia maluchy mają zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne, co pozwala im rozbudzać indywidualne talenty. Oferujemy też rozległy pakiet zajęć uzupełniających, w tym balet, taniec oraz karate. Więcej dowiesz się na naszej witrynie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Sala zabaw w Krakowie
  Fantazja to placówka prowadząca żłobek i przedszkole Montessori w Bolechowicach. Nasza oferta obejmuje troskliwą opiekę w godzinach 6:30-18:00 oraz wiele zajęć dodatkowych wpierających rozwój ruchowy, artystyczny, techniczny. Codzienne zajęcia skupiają się na przygotowaniu do nauki czytania i pisania, zajęciach plastyczno-technicznych, umuzykalniających, matematycznych. Dla dzieci przygotowana została przestronna sala i plac zabaw. Zapewniamy opiekę logopedy i psychologa, zajęcia z j. angielskim, zajęcia z komputerem, gimnastykę korekcyjną oraz wiele zajęć dodatkowych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


4. Prywatne przedszkole artystyczne Poznań
  Prywatne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny i intelektualny dziecka. Wychowanie przez sztukę stymuluje wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Wykorzystujemy w codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej metody wielostronnego kontaktu ze sztuką, dzięki czemu inspirujemy dziecko do działania, przeżywania oraz budowania własnego systemu wartości. Sztuki plastyczne pozwalają dzieciom badać i odkrywać otaczający je świat. Czasami proces ten jest tylko odczuwaniem śliskiej farby na palcach, innym razem obserwacją cudownego mieszania kolorów na kartce papieru. Może też być zdziwieniem, gdy przypadkowe krople farby układają się w realistyczny obrazek. Rozmawiamy w języku angielskim i niemieckim. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta


5. Pomoce edukacyjne
  Prawidłowy rozwój dziecka wymaga nie tylko właściwej opieki rodziców i pedagogów, ale też odpowiednio dobranych do wieku pomocy edukacyjnych.
W internetowej księgarni edukacyjnej Seventh Sea zebraliśmy wysokiej jakości książki, programy multimedialne, gry i puzzle dla dzieci, które poprzez zabawę stymulują ich prawidłowy rozwój.

Naszą księgarnię wyróżnia zbiór materiałów edukacyjnych dedykowanych dla logopedów i rodziców dzieci dyslektycznych. Oferowane ćwiczenia, zabawy i akcesoria logopedyczne pomagają rozwijać dziecko i zniwelować objawy dysleksji, a tym samym umożliwić mu normalne funkcjonowanie w społeczeństwie i dalszą naukę.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania materiałów edukacyjnych w Eduksięgarni!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0