Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.apar.pl     Wielokanałowy rejestrator temperatury 1.00 z 5 1
Wielokanałowy rejestrator temperatury - http://www.apar.pl
ID w katalogu 2671
Tytuł Wielokanałowy rejestrator temperatury
Url http://www.apar.pl
Opis Produkujemy urządzenia do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury oraz wilgotności. Szczególnie godne polecenia są regulatory z uniwersalnym wejściem oraz przetworniki temperatury na szynę DIN. Urządzenia te wyróżniają wysoką dokładnością oraz intuicyjnym interfejsem, zachowując przy tym niskie ceny. Najmłodszym polem naszej działalności są wielokanałowe rejestratory danych. Zajmujemy się również sprzedażą złącz, obudów, przełączników, przepustów kablowych oraz gniazd bezpiecznikowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Słowa kluczowe regulator temperatury   wilgotności   rejestrator   miernik   przetwornik   czujnik   termostat   obudowy   przepusty kablowe
Data Jun 11, 2009
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Bazy Firm
  Kierunkiem działania Art. Data Base Marketing jest pozyskiwanie informacji dla podmiotów gospodarczych. Firma skupia się zwłaszcza na wyszukiwaniu i przetwarzaniu informacji gospodarczych, handlowych i finansowych, tworząc bazy biznesowe B2B, bazy konsumenckie B2C, poprzez wywiad gospodarczy, emailing oraz telemarketing.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Liczarki
  Mamy już 19 lat! Firma Prima dział od lipca 1991 roku. 1 sierpnia 2008 firma przekształciła się z jednoosobowej działalności w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, natomiast zakres działalności oraz skład osobowy pozostaje niezmienny. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży, mamy wiedzę dotyczącą specyfiki działania firm z różnych sektorów, znamy zasady księgowości, zasady ewidencji obrotu towarowego oraz logistyki, co umożliwia nam dokładne zrozumienie oczekiwań klienta. Zaopatrujemy sklepy w czytniki kodów, wagi sklepowe, liczrki i kolektory danych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Portale komputerowe > Sklepy


3. Biuro Rachunkowe
  Ogólnopolski katalog biur rachunkowych. Wszystkie biura rachunkowe w jednym miejscu. Dodaj swoje biuro i zyskaj reklamę dzięki ktorej zyskasz wielu nowych klinetów. Zapraszamy wszystkich do odwiwedzenia naszego katalogu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Spółki z o. o. na sprzedaż
  Gotowe-Spółki-24 będąca własnością Mellow Group w dziedzinie zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością posiada 12-letnie doświadczenie. Doświadczenie, które poparte jest fachową wiedzą pracowników. Zdecydowana większość z nich ukończyła prestiżowe uczelnie. To specjaliści z zakresu prawa handlowego. Wiedzą oni doskonale jakich formalności należy dopełnić by założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferowane w sprzedaży spółki posiadają czystą historię w US, wszystkie niezbędne do funkcjonowania numery rejestracyjne-NIP, REGON oraz VAT.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Preparaty uzupełniające dla zwierząt gospodarskich
  OVER Agro to marka, która swoją ofertę kieruje do hodowców zwierząt gospodarskich, oferując im skuteczne preparaty dla bydła i nie tylko. Firma na rynku utrzymuje się nieprzerwanie od 2001 roku, specjalizując się w produkcji preparatów dla branży hodowlanej i wprowadzając nowe oraz udoskonalając już obecne na rynku produkty. W ofercie firmy klienci znajdą znakomite preparaty i środki, które zostały opracowane na w oparciu o wieloletnie doświadczenie i ściśle dostosowane do potrzeb nowoczesnej, efektywnej i wysokowydajnej hodowli.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0