Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.gierman.pl/     Nowe Najlepsze Gry internetowe 5.00 z 5 1
Nowe Najlepsze Gry internetowe - http://www.gierman.pl/
ID w katalogu 2726
Tytuł Nowe Najlepsze Gry internetowe
Url http://www.gierman.pl/
Opis Gry komputerowe od samego początku istnienia konsol przyciągają ludzi. Dzisiaj w dobie internetu i rozwiniętych komputerów gry niejednokrotnie 'zabierają' niektórym życie. Wielu maniaków gier poświęca im po kilkanaście godzin dziennie. Właśnie dla takich maniaków powstało nasze forum o grach internetowych.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe gry   cs   counter strike   gry komputerowe   gry internetowe   serwery cs   counter strike
Data Jun 13, 2009
Imię kontaktowe mario1973
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Gry Online
  Na Przerwie.pl... i po szkole - codzienne nowe gry online. Gry logiczne, ubieranki, gry dla dziewczyn, gierki sportowe, mahjong, kulki. Tutaj każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, czy chodzisz do szkoły, czy już jesteś na emeryturze w naszym serwisie masz gwarancję dobrej zabawy, nie zastanawiaj się długo, dołącz do zabawy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


2. Gry Scooby Doo
  Nasza strona została stworzona z myślą o wszystkich sympatykach psa Scooby Doo i jego przyjaciół. Posiadamy mnóstwo gier online ze Scooby Doo w roli głównej zebranych z całego internetu oraz bazę kolorowanek i tapet do ściągnięcia o tej samej tematyce. Posiadamy również wiele innych kategorii gier dla dzieci takich jak na przykład: gry Disneya czy gry bajkowe, które na pewno spodobają się wszystkim milusińskim. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


3. Nowe Najlepsze Gry internetowe
  Gry komputerowe od samego początku istnienia konsol przyciągają ludzi. Dzisiaj w dobie internetu i rozwiniętych komputerów gry niejednokrotnie 'zabierają' niektórym życie. Wielu maniaków gier poświęca im po kilkanaście godzin dziennie. Właśnie dla takich maniaków powstało nasze forum o grach internetowych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. darmowe gry
  Ogromny wybór, na tej stronie czeka na ciebie wiele interesujących gier od Przygód Scooby Doo aż do gry w szachy. Wejdź i zagraj!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


5. Wyspa gier
  Zagraj w darmowe gry online podzielone na rożne kategorie. Wszystkie gry zgromadzone na wyspie gier są darmowe! Popularność gier komputerowych można porównać do uzależnienia, które rozprzestrzeniać się zaczyna od jednej osoby, a potem stopniowo i sukcesywnie ogarnia kolejne, aż ogarnie wszystkich z danego otoczenia czy skupiska młodych osób. Wiele osób gra w gry internetowe, takie jak chociażby bardzo popularne w dzisiejszych czasach gry mmorpg, razem ze swoimi kolegami, którzy mają podobną pasję, którą zarazili się od innej osoby. Mnóstwo takich grupek to stali gracze jednej gry, którą wspólnie rozpracowują nawet przez wiele lat czerpiąc z tego ogromną przyjemność. Wystarczy przejść się po klasach szkolnych i zapytać młodych ludzi co jest ich ulubionym zajęciem.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0