Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.gierman.pl/     Nowe Najlepsze Gry internetowe 5.00 z 5 1
Nowe Najlepsze Gry internetowe - http://www.gierman.pl/
ID w katalogu 2726
Tytuł Nowe Najlepsze Gry internetowe
Url http://www.gierman.pl/
Opis Gry komputerowe od samego początku istnienia konsol przyciągają ludzi. Dzisiaj w dobie internetu i rozwiniętych komputerów gry niejednokrotnie 'zabierają' niektórym życie. Wielu maniaków gier poświęca im po kilkanaście godzin dziennie. Właśnie dla takich maniaków powstało nasze forum o grach internetowych.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe gry   cs   counter strike   gry komputerowe   gry internetowe   serwery cs   counter strike
Data Jun 13, 2009
Imię kontaktowe mario1973
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Zabawy dla dzieci online
  "Kolorowe kredki" to portal zawierający edukacyjne gry dla dzieci. Jest to portal, który dopomaga rodzicom kształtować biegłość latorośli przy pomocy komputera. Strona edukacyjna jest specjalnie przygotowana, tak aby nie posiadała reklam, a także przemocy. Główną osobą oraz towarzyszem na stronie "Kolorowe kredki" jest Jeżyk, który jest przewodnikiem po grach online dla najmłodszych dzieci. Korzystając z gier edukacyjnych najmłodsi polepszają przykładowo własną spostrzegawczość i matematyczne predyspozycje. Na portalu odnaleźć można również ciekawe propozycje zabaw dla dzieci, bez konieczności uruchamiania komputera.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


2. Konkursy
  Strona konkursyinternetowe.com odpowiada na potrzebę stworzenia bazy uczciwych konkursów. W sieci codziennie jest ogłaszanych mnóstwo konkursów, które są bardziej kiepskie jakości i służą jedyni pozyskaniu danych od użytkowników.

Na naszej stronie konkursy są posegregowane w przydatne kategorie: konkursy dla dzieci, konkursy fotograficzne, konkursy dla kobiet, konkursy graficzne i inne.

Każdy konkurs jest dodawany ręcznie przez moderatora. Użytkownicy mają możliwość zgłaszania swoich własnych konkursów lub innych znalezionych przez siebie w sieci.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Planszowe gry
  Serwis przeznaczony dla wszystkich zwolenników rozrywki 'bez prądu'. Znajdziesz w nim recenzje najpopularniejszych gier planszowych i karcianych dzięki, którym bez trudu wybierzesz coś dla siebie. Ponadto strona zawiera interesujące informacje ze świata gier planszowych i pozwala być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi produkcjami.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


4. Gry 3d z super grafiką.
  Tylkogry3d.pl to najlepszy serwis w sieci z grami w trójwymiarze.Starannie wyselekcjonowane gry 3d z najlepszą grafiką.Odpowiedni dobór gier zapewnia super rozrywkę dla wszystkich pasjonatów gier online.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


5. Serwery wow
  Największy, prywatny, polski serwer do World of Warcraft. Zapraszamy do naszego świata, w którym spotyka się ponad tysiąc użytkowników. Z nami spędzisz przy WoW naprawdę ciekawe chwile. Na naszym forum znajdziesz przyjaciół i dowiesz się jak najlepiej grać w World of Warcraft.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0