Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.gierman.pl/    Nowe Najlepsze Gry internetowe - http://www.gierman.pl/
ID w katalogu 2726
Tytuł Nowe Najlepsze Gry internetowe
Url http://www.gierman.pl/
Opis Gry komputerowe od samego początku istnienia konsol przyciągają ludzi. Dzisiaj w dobie internetu i rozwiniętych komputerów gry niejednokrotnie 'zabierają' niektórym życie. Wielu maniaków gier poświęca im po kilkanaście godzin dziennie. Właśnie dla takich maniaków powstało nasze forum o grach internetowych.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe gry   cs   counter strike   gry komputerowe   gry internetowe   serwery cs   counter strike
Data Jun 13, 2009
Imię kontaktowe mario1973
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Vojna.pl - polska strategia online
  Vojna jest strategiczną grą rozgrywaną w czasach średniowiecza. Na początku staniesz się władcą małej prowincji. Zapoznaj się prędko z możliwościami gry i daj się wciągnąć. Rozwijaj swoje państwo, dbaj o stosunki dyplomatyczne i handel. Wreszcie Twoje państwo urośnie w siłę i będzie mogło zmierzyć się w wojnach z sąsiadami. W vojna.pl istotne jest myślenie strategiczne a nie godziny spędzone przed komputerem. Rozpocznij grę już teraz i pokaż kto jest mistrzem strategii!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


2. misie.tv - zabawa z misiem online!
  Misiowa stacja online, bezpieczna kraina gier i zabaw dla przedszkolaków, w której zamieszkał sympatyczny miś. Pluszak zagubił się w internecie i nie ma jeszcze przyjaciół, ale zaprasza dzieci do edukacyjnych zabaw w układanie autka oraz memorki. Najmłodsi znajdą tu również misiowe kolorowanki, interesujące gry, piosenki o misiach, a także specjalne misiowe konkursy. Misiowi towarzyszy wesoła, zawsze pomocna pszczółka Ulka. Jeśli chcesz ich poznać, koniecznie zajrzyj właśnie pod ten adres.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Gry MMORPG online
  Wykaz gier mmorpg który należy do jednych z najbardziej szczegółowych i sprawdzonych w Polsce. Wiadomości jakie można znaleźć o każdej grze na tej stronie to jej zalety i wady, wskazówki do rozgrywki, czy dokłądnie opisany system gry. Na portalu znajduję się prezentacja między innymi takich gatunków jak: gry wyścigowe, gry fantasy, gry transportowe, gry mafijne. Strona posiada w swoich zasobach ponad 60 różnych pozycji dzięki którym nuda nie będzie już problemem.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


4. Nowe Najlepsze Gry internetowe
  Gry komputerowe od samego początku istnienia konsol przyciągają ludzi. Dzisiaj w dobie internetu i rozwiniętych komputerów gry niejednokrotnie 'zabierają' niektórym życie. Wielu maniaków gier poświęca im po kilkanaście godzin dziennie. Właśnie dla takich maniaków powstało nasze forum o grach internetowych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Darmowe gry online
  Jeśli poszukujesz ciekawych i zupełnie darmowych gier w przeglądarce internetowej, to koniecznie już teraz musisz zobaczyć ofertę portalu Pykalnia. Jest to popularna strona internetowa, która zawiera setki, tysiące gier online dla młodszych i starszych graczy, chłopców i dziewczynek. Możesz już teraz sprawdzić najnowszą ofertę gier w różnych kategoriach. To idealna propozycja na ciekawe spędzanie wolnego czasu - Gry są oferowane dla młodszych oraz starszych graczy, bez znaczenia dla płci.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.