Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.smartbi.pl    
Hurtownie danych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Hurtownie danych - http://www.smartbi.pl
ID w katalogu 2749
Tytuł Hurtownie danych
Url http://www.smartbi.pl
Opis Firma SmartBI i jej oferta to najlepsze rozwiązanie dla firm poszukujących bezpiecznej bazy dla zgromadzenia własnych informacji. W tym celu utworzone są specjalne hurtownie danych, zapewniające przeprowadzenie ciągłych analiz efektów na ich podstawie.
Grupa w katalogu Internet
Słowa kluczowe hurtownie danych
Data Jun 15, 2009
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. informatyk Olsztyn
  Firma TB-NET zajmuje się projektowaniem stron internetowych, portali tematycznych, stron branżowych oraz wdrażaniem internetowych systemów informacyjnych. Jednocześnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę usług związanych z obsługą informatyczną firm.

Usługi naszej firmy skierowane są przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które pragną zapewnić swoim pracownikom komfort pracy na odpowiednio skonfigurowanych komputerach, posiadać możliwość codziennej konsultacji w sprawach problemowych lub promowania swoich wyrobów lub usług w tak bardzo powszechnym w dzisiejszych czasach internecie.
Katalog:   Internet


2. BICONSULTANT SQL intergration services
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę IT Consulting. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu. Specjalizujemy się w usługach przetwarzania danych oraz ich analizy. Tworzymy narzędzia informatyczne, jakie oparte są o Microsoft SQL Server Business Intelligence. Polecamy: tworzenie raportów, zarządzanie serwisem dla użytkowników, zaawansowane rozwiązania synchronizujące i przetwarzające dane, rozwijanie, utrzymanie i administrację istniejących baz danych, tworzenie instrukcji zapytań i inne. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia, miłą oraz profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Internet


3. MAXIDEA - projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron, obróbka zdjeć, SEO
  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem serwisów internetowych, które mają na celu poza funkcjami informacyjnymi, pełnić rolę skutecznego narzędzia marketingowego.

Kładziemy duży nacisk na funkcjonalną stronę projektowanych serwisów umożliwiającą użytkownikowi znalezienie pełnej informacji na temat Państwa produktów lub usług. Dbamy również o aspekt estetyczny naszych projektów, nie zapominając jednocześnie o wiodących technologiach jakie goszczą na rynku. Dlatego mogą Państwo liczyć na projekty zgodne z wymogami nowoczesnego projektowania stron internetowych.

Dodatkowo opracowane przez nas metody i rozwiązania, gwarantują sprawne i szybkie ukończenie każdego projektu.
Zakres naszej działalności to: projektowanie stron internetowych, wykonanie grafiki, obróbka zdjęć, systemy cms oraz sklepy internetowe z obsługą serwisu allegro, prezentacje multimedialne na potrzeby strony www oraz reklamy na telebimy, banery w technologi flash, pozycionowanie i katalogowanie stron, projekty graficzne i poligraficzne.
Katalog:   Internet
Portale komputerowe > Usługi


4. Tłumaczenia słowacki
  HTM Language Consulting oferuje pomoc przedsiębiorstwom rozpoczynającym działalność na rynkach południowych, takich jak Czechy i Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia czy Bułgaria. Pomagamy osiągnąć sukces poprzez wykonywanie tłumaczeń, dostarczanie informacji prawnych/administracyjnych, rekrutację pracowników, organizację konferencji, organizację pobytu zagranicą i gości zagranicznych w Polsce. Oferujemy kompleksowe usługi najwyższej jakości.
Katalog:   Internet


5. testuj.pl - beta testerzy do wynajęcia, outsourcing testowania
  Platforma testowania oprogramowania testuj.pl jest największą tego typu firmą na rynku. Realizujemy m.in. testy bezpieczeństwa, czyli testy podatności aplikacji na ataki hakerów oraz inne zagrożenia, testy GUI, gdzie sprawdzamy czy aplikacje i strony internetowe (np. responsywne) prawidłowo wyświetlają się na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Testujemy aplikacje mobilne, a dzięki naszej bazie ponad 700 urządzeń i systemów operacyjnych jesteśmy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb. W naszej ofercie mamy również usługę automatyzacji testów i outsourcing testerów, liderów testów i test managerów. Organizujemy także szkolenia przygotowujące do egzaminu ISTQB.
Katalog:   Internet
Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0