Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://domisie.pl    
Domisie - gry dla dzieci, zabawy dla dzieci
OCENA : 1.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Domisie - gry dla dzieci, zabawy dla dzieci - http://domisie.pl
ID w katalogu 2765
Tytuł Domisie - gry dla dzieci, zabawy dla dzieci
Url http://domisie.pl
Opis Domisie - gry dla dzieci, zabawy dla dzieci. Wszystko dla dzieci, gry edukacyjne dla dzieci. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miło spędziło czas i jednocześnie uczyło się - dobrze trafiłeś! W pierwszych latach życia ważne jest, aby dziecko poznawało świat.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe domisie   gry dla dzieci   zabawy dla dzieci   gry online
Data Jun 16, 2009
Imię kontaktowe Anna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Topdeck.pl
  W sklepie Topdeck.pl znajdziecie wiele produktów z kategorii MTG, jak również szeroki asortyment akcesoriów idealnych dla każdego, kto fascynuję się fantastyką.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


2. Domisie - gry dla dzieci, zabawy dla dzieci
  Domisie - gry dla dzieci, zabawy dla dzieci. Wszystko dla dzieci, gry edukacyjne dla dzieci. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miło spędziło czas i jednocześnie uczyło się - dobrze trafiłeś! W pierwszych latach życia ważne jest, aby dziecko poznawało świat.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Gry dla dzieci
  Mówisz BobiBobi myślisz gry i zabawy dla dzieci. Nauka przez fajną zabawę i dobre gry skierowane do najmłodszych - wszystko to znajdziesz na naszej stronie z grami BobiBobi. U nas znajdziesz tylko sprawdzone i dobre dziecięce gry ze zwierzętami, gry z kucykami My Little Pony, gry z lalką Barbie, ubieranki, układanki, gry gotowanie i gry farmerskie. Zaś dla starszych dzieci i lubiących wyzwania mamy wciągające gry przygodowe i symulacje w których czeka nas wiele miłej pracy i fantastycznej rozrywki.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. Dziecko, gry dla dzieci, gry edukacyjne
  Odpowiednio dobrane gry dla dla dzieci jak najbardziej mogą pobudzać ich wyobraźnię, pomagać im w poznawaniu samych siebie, swoich zachowań, zachowań innych ludzi, poznawaniu świata, świata ludzkiego, zwierzęcego, przyrody, nauki. Poprzez gry dzieci się uczą bawiąc a zatem nie traktują w tym momencie niczego w sposób przymusowy. Mają swoje strony dla dzieci a tam ciekawe, edukacyjne gry online i spędzając przy nich odpowiedni okres czasu zdobywają nowe informacje o sobie i całym świecie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. Podobne gry
  W tym serwisie znajduję się obszerny spis setek gier internetowych. Spis jest bardzo szczegółowy i opisuje takie aspekty gry jak jej jak plusy i minusy czy to jakie ma wymagania sprzętowe. Znajdziesz tutaj gry alternatywne do tych w które grałeś lub będziesz grał w przyszłości. Połączenia pomiędzy grami zostały ustalone według tego jaką tematykę mają gry czy w jakich czasach historycznych są osadzone. Wygląd strony jest bardzo minimalistyczny tak aby umożliwić jak najlepsze i najszybsze znalezienie gry dla siebie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0