Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://minigry.info    
Mini gry
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Mini gry - http://minigry.info
ID w katalogu 279
Tytuł Mini gry
Url http://minigry.info
Opis Mini gry w przeglądarce są fajne, ale gierki offline (do pobrania na dysk) też są ok. Zebraliśmy tu takie gry, które swym rozmiarem nie przekraczają 5 MB, więc można je szybko ściągnąć z internetu.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Słowa kluczowe mini gry   do pobrania   ściągnięcia   download   małe gierki   online   offline
Data Apr 16, 2008
Imię kontaktowe ntw
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Planetagracza.pl - Serwis o grach
  Prowadzimy najlepszego i największego bloga o grach w sieci! Tylko u nas dowiesz się, co nowego w 3DS, PS3, PS4, PS VISTA, Xbox One, Xbox 360 i wielu innych! Dzięki kanałowi PlanetaTV, obejrzysz najciekawsze materiały wideo. Przeglądając publicystykę, dowiesz się wielu ciekawostek z wirtualnego świata. Nasi redaktorzy to nie tylko wybitni znawcy, ale przede wszystkim miłośnicy, dzięki którym możesz mieć pewność, że to, co przeczytasz na naszej stronie jest rzetelne.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


2. Metin2
  Relaks i zabawa to bez wątpienia najpopularniejsze tematy jakie poszukiwane są na internecie. Szczególnie dobre gry internetowe pozwalają wielu nie tylko młodym ludziom odskoczyć od codzienności. Takim dobrym przykładem w tym miejscu może być gra Metin2. Jej fabuła oraz tajemniczość przyciągają wręcz graczy na długie godziny. Aby pomóc początkującym graczom powołaliśmy do życia portal poświęcony tej grze. Dzięki naszemu forum dyskusyjnemu, każdy może zdobyć niezbędne doświadczenie i bawić się do woli.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Internet > Fora internetowe


3. Gry i łamigłówki logiczne - Sudoku, Domino, Sumy
  Zapraszamy do serwisu z grami on-line i łamigłówkami logicznymi. W serwisie znajdziesz: gry on-line "browserowe": Scrachi, Zagubiony promień (wymagające logicznego myślenia), puzzle oraz łamigłówki logiczne jak: Sudoku, Domino, Wąż. Łamigłówki można rozwiązywać on-line albo wydrukować. A na Forum możesz podyskutować albo opublikować własną zagadkę.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. gry dla dzieci
  Darmowe gry dla dzieci, gry dla dziewczyn, ubieranki z polskimi opisami. Gry online dla każdego!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


5. Gry biznesowe
  Nasza firma istnieje od 2002 roku. W ciągu 12 lat zaufało nam wielu klientów, więc jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem biznesowym, który zawsze wypełnia postanowienia kontraktowe. Współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, korporacjami, a także samorządami i instytucjami publicznymi. Organizujemy zamknięte szkolenia z zakresu zarządzania, sprzedaży i rozwoju osobistego. Więcej informacji na naszej stronie internetowej, więc zachęcamy do jej odwiedzi i współpracy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0