Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://dystrybutorywody.com/    
Dystrybutor wody - dystrybutory wody - dystrybutor do wody - dystrybutory do wody - woda do firmy
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Dystrybutor wody - dystrybutory wody - dystrybutor do wody - dystrybutory do wody - woda do firmy - http://dystrybutorywody.com/
ID w katalogu 2852
Tytuł Dystrybutor wody - dystrybutory wody - dystrybutor do wody - dystrybutory do wody - woda do firmy
Url http://dystrybutorywody.com/
Opis Filtry wody do firmy, dystrybutory wody i systemy odwróconej osmozy. Dystrybutor do wody.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Hobby i rozrywka > Akwarystyka
Słowa kluczowe filtry do wody   dystrybutory wody   woda mineralna   woda dla biur   woda dla firmy
Data Jun 22, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
1. Projektowanie ogrodów online
  Osoby, które pragną mieć piękny ogród powinny odwiedzić stronę internetową Ogrodeus.pl. Znajduje się na niej innowacyjny portal, który oferuje szereg e-usług związanych z projektowaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Dzięki katalogowi roślin ogrodowych użytkownicy mogą znaleźć odpowiednie rośliny do ogrodu, czy też dowiedzieć się najważniejszych informacji o ich terminach sadzenia, podcinania oraz ogólnie o ich pielęgnacji. Największą zaletą portalu jest jednak możliwość projektowania ogrodu online przy pomocy wirtualnego architekta.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


2. Ogrody Olsztyn GARDENIA Projektowanie i zakładanie ogrodów Olsztyn, Projekty ogrodu
  Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego urządzania ogrodów i terenów zieleni, głównie projektowanie, zakładanie, pielęgnacja, inwenatryzacje, usługi ogrodnicze. Nasza specjalność to oczka wodne, kaskady, strumienie, fontanny, mała architektura, oświetlenie, nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia. Prace nadzoruje inż. architekt krajobrazu. Firma udziela gwaracji na wykonane usługi.

PROJEKTY
Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i jego rodziny. Nie ograniczamy ilości konsultacji do 3-4 spotkań. Pracujemy do momentu pełnego zadowolenia z pracy. Wiemy, że tworzymy coś co zostanie z Tobą na lata.
Projektujemy zarówno zieleń jak i nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia czy oświetlenie.
ZAKŁADANIE OGRODÓW
Każdorazowo opuszczamy miejsce realizacji dopiero przy pełnej satysfakcji klienta. Zajmujemy się zarówno niewielkimi ogródkami przydomowymi jak i zakładaniem ogrodów rezydencjonalnych. Urządzamy również zieleń przy firmach, hotelach i innych budynkach użyteczności publicznej. Prowadzimy rewaloryzację parków i założeń zabytkowych.
Urządzamy ogrody kompleksowo, od formowania terenu, rozłożenia czarnoziemu i ułożenia kostki brukowej, przez nasadzenia roślinne i montaż architektury ogrodowej, aż po strzyżenie soczyście zielonego trawnika.
PIELĘGNACJA
Doskonale rozumiemy, że czas jest najważniejszy dlatego nasza oferta obejmuje także zabiegi pielęgnacyjne zieleni. Zajmujemy się pielęgnacją pojedyńczych roślin (cięcia, opryski, nawożenie itd) jak i kompleksową pielęgnacją całego ogrodu.
USŁUGI OGRODNICZE
Świadczymy również usługi ogrodnicze takie jak np. usługi glebogryzarką, optymalizacja pH gleby czy odchwaszczanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Sztuka Krajobrazu
  Sztuka Krajobrazu jest portalem internetowym ukierunkowanym na profesjonalistów z branży architektury krajobrazu oraz urbanistyki.
Czytelnicy, na co dzień zajmujący się aranżacją ogrodów oraz zagospodarowaniem przestrzeni publicznej maja możliwość zainspirowania się projektami innych pracowni architektury krajobrazu oraz zaczerpnięcia wskazówek z licznych poradników dostępnych bezpłatnie w serwisie.
Portal gromadzi najświeższe informacje zarówno z polskiej, jak i zagranicznej architektury krajobrazu. Dostępne są realizacje użyteczności publicznej oraz prywatnej.
Dla osób zawodowo zajmujących się tą tematyką, dostępne są również oferty pracy oraz informacje o aktualnych konkursach oraz przetargach.
Sztuka Krajobrazu to miejsce pierwszego wyboru dla architektów krajobrazu. Wartościowe informacje dostępne są zarówno dla osób poszukujących informacji, jak i dla pracowni, które chcą podzielić się swoimi pracami.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Dom, mieszkanie , ogród


4. Piękny Ogród - Projektowanie i Urządzanie Ogrodów
  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi ogrodnicze: projektowanie, urządzanie i pielęgnację ogrodów i innych terenów zieleni. Specjalizujemy się w zakładaniu systemów nawadniających - także w istniejących ogrodach. Zajmujemy się także wszelkimi innymi pracami ogrodniczymi: zakładaniem i pielęgnacją trawników, chirurgią i usuwaniem drzew, konarów, innymi pracami pilarką, koszeniem łąk i nieużytków. Budujemy również oczka wodne, ścieżki i tarasy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Warszawy i okolic. Dzięki stosownemu wykształceniu, dobrze wyposażonemu zapleczu sprzętowemu i doświadczeniu w branży ogrodniczej możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami.
Projektujemy ogrody wszelkiej wielkości: od małych ogródków np. przy zabudowie segmentowej do rezydencjonalnych założeń.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Flower nordica
  Florahurt profesjonalna hurtownia kwiatów oferuje: hurt kwiatów, import kwiatów, export kwiatów, kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe. Nasze kwiaty dostarczamy bezpośrednio z holandii.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0