Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.nazdrowie.org     Zdrowie 0.00 z 5 0
Zdrowie - http://www.nazdrowie.org
ID w katalogu 286
Tytuł Zdrowie
Url http://www.nazdrowie.org
Opis Na zdrowie to portal zdrowotny. Przedstawiamy najnowsze informacje z dziedziny zdrowia, medycyny i nauki. Prezentujemy opis i działanie najnowszych suplementów diety, które zdobyły uznanie już wielu ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe zdrowie   na zdrowie   medycyna   suplementy diety   portal zdrowie
Data Apr 22, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Sklep medyczny Poznań
  Firma oferuje sprzedaż artykułów medycznych. Dla wszystkich naszych klientów udostępniamy internetowy Portal Medyczny reklamujący ofertę firmy, jak też możliwość kontaktu z pionem obsługi klienta, dlatego zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem sieci ale też za pomocą osobistego kontaktu. W sklepie zostały tak różnorodne doprane produkty, aby zadowolić każdego klienta szukającego specjalistycznego sprzętu lub artykułu rehabilitacyjnego. W planach rozwoju sklepu medycznego mamy zamiar stworzyć kompleksową ofertę z branży medycznej i wkroczenie z nią na rynek hurtowy oraz detaliczny.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


2. Psychoterapia - kcp.com.pl
  Krakowskie Centrum Psychodynamiczne to ośrodek psychoterapeutyczny i szkoleniowy, który skupia profesjonalistów psychoterapeutów i superwizorów. Istnieje od 1993 roku. Jak sama nazwa wskazuje, mieści się w Krakowie. Oferta danego centrum obejmuje Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, a także Psychoterapie. Absolwenci oferowanych szkoleń otrzymują certyfikaty renomowanych stowarzyszeń jak na przykład PTPPd, które są akceptowane przez NFZ.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Dieta & Trening Renata Zomerska
  Dietetyk i trener w jeden osobie. Kompleksowe programy regulujące masę ciała i kształtujące sylwetkę.
W swojej pracy kieruje się zasadami zdrowego odżywiania zalecanymi przez Instytut Żywności i Żywienia, oraz wiedzą z zakresu fizjologii i biochemii człowieka. Diety dobieram indywidualnie w zależności do potrzeb pacjenta, jego wieku, płci, aktywności fizycznej i rodzaju pracy zawodowej. Dieta zapewnia odpowiednią ilość składników odżywczych, reguluje metabolizm, przywraca właściwą masę ciała, jest zdrowa i bezpieczna nie wywołuje efektu jo-jo.
oferta:
- Diety odchudzające i regulujące masę ciała.
- Diety wysokobiałkowe kształtujące sylwetkę.
- Diety dla sportowców i osób trenujących rekreacyjnie.
- Żywienie dzieci, młodzieży i osób starszych.
- Diety w profilaktyce zdrowotnej (osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, cukrzyca 2).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Hobby i rozrywka > Sport


4. GODULA-HOPE badania inwazyjne na Śląsku
  Co roku odnotowuje się coraz większą ilość zachorowań na nowotwór jajników. Dużo przypadków kończy się niestety śmiertelnie. Jest to wywołane zbyt późnym rozpoznawaniem choroby. Jajniki są umiejscowione w jamie brzusznej, przez co ich dokładne badanie jest mocno utrudnione. Potrzeba do tego nowoczesnego sprzętu i wykwalifikowanej grupy lekarzy. Na to z kolei są potrzebne ogromne pieniądze. Z myślą o tym zaistniała Fundacja Godula-Hope. Założono ją w 1997 roku. Od tego czasu działa nadzwyczajnie prężnie i ma na koncie wiele zrealizowanych projektów. Wspiera szpitale i kliniki, zajmuje się zbiórką pieniędzy na szkolenie lekarzy, profilaktykę, badania i leczenie chorób nowotworowych, przede wszystkim chorób nowotworowych dróg rodnych u kobiet. Szczegóły można znaleźć na stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Idea 25 Więcej niż kosmetyk
  Idea25.pl to storna z gamą kosmetyków dzięki których możesz wyglądać młodo i pięknie. Zatrzymujemy czas dzięki naszym kosmetykom oraz propagujemy profilaktykę,
utrwalamy młodość i zabezpieczamy skórę
przed szkodliwie działającymi na nią czynnikami. Dzięki nam uświadczysz kompleksową higienę i pielęgnację nie tylko młodej skóry. Bądź zdrowa, piękna i młoda!!! Piękno ciała jest nierozerwalnie związane ze zdrowiem!!!Bądz zawsze piękna!!! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0