Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.nazdrowie.org    
Zdrowie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Zdrowie - http://www.nazdrowie.org
ID w katalogu 286
Tytuł Zdrowie
Url http://www.nazdrowie.org
Opis Na zdrowie to portal zdrowotny. Przedstawiamy najnowsze informacje z dziedziny zdrowia, medycyny i nauki. Prezentujemy opis i działanie najnowszych suplementów diety, które zdobyły uznanie już wielu ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe zdrowie   na zdrowie   medycyna   suplementy diety   portal zdrowie
Data Apr 22, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Leczenie nadpotliwości
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o Klinice SaskaMed, która znajduje się na Saskiej Kępie, czyli w Warszawie. Jeżeli mówimy o ginekologii estetycznej, pielęgnacji, medycynie estetycznej, dermatologii, urologii, ginekologii i położnictwie czy chociażby chirurgii naczyniowej, to niewątpliwie SaskaMed jest gwarancja bardzo profesjonalnego i ludzkiego traktowania, a także najwyższych standardów i nowoczesności. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę www.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. NIERODZIŃSKI WOJCIECH leczenie bólu głowy - Białystok
  Kuracja bólu w sytuacji niedogodności bólowych kręgosłupa czy bólu korzeniowego w formie rwy kończyn dolnych i górnych a i bólu głowy razem z dokuczliwościami migrenowymi przystają do specjalności gabinetu prowadzonego za pośrednictwem doktora anestezjologii oraz intensywnej terapii. Lekarz łączy strategie dostosowane do osobistego przypadku Pacjenta, poleca farmakoterapię bądź neuromodulację przezskórną albo też szereg inwazyjnych metod kurowania. Dogłębne wiadomości dotyczące sposobów leczenia bólu, proponowanych w gabinecie lekarza wyspecjalizowanego w anestezjologii i intensywnej terapii, osiągalne są na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Pielęgnacja włosów
  Jak wykonać modnie makijaż? Jak dostosować kosmetyki do danego typu cery? Na jakie zabiegi kosmetyczne się zdecydować, by rozwiązać swój problem lub ulepszyć swoją kondycję skóry? Dla każdej osoby inne rozwiązania stanowią kluczową rolę. Chcąc poznać pewne tajniki i wiedzę teoretyczną, należy zwrócić uwagę na naszą stronę, która przybliży każdemu wiedzę z tej dziedziny. Warto najpierw zaznajomić się w temacie, by dowiedzieć się, co dla nas jest najlepsze. Wiadomo, że inne kremy będzie stosowała osoba, która ma cerę tłustą, inne osoba, która boryka się z cerą suchą. Indywidualne podejście do każdej osoby, pozwala pomóc jej zyskać zadowolenie, spełnienie i satysfakcję. Jeśli chcemy dobrać do siebie dany kosmetyk, musimy wiedzieć, który będzie dla nas najlepszy. Użytkując puder, balsam do ciała, czy też peeling, nie jesteśmy w stanie wziąć pierwszego lepszego produktu i czerpać z niego zadowolenie. Niekoniecznie to, co pasuje naszej koleżance, musi pasować nam. Trzeba o tym zawsze pamiętać. Kosmetologia to nie tylko kierunek studiów, ale również i pełna wiedza, którą powinien posiadać każdy z nas. Bez wątpienia przyda się każdemu, niezależnie od płci, wieku i pozycji społecznej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. Kurs Masażu
  Akademia Masażu prowadzi kursy masażu w Krakowie oraz w Katowicach. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia na prowadzenie tego typu kursów. Po pozytywnym ukończeniu kursu każdy kursant dostaje niezbędne certyfikaty uprawniające do prowadzenia masażu we własnym zakresie. Posiadamy bardzo bogate, udokumentowane, doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy godni zaufania, dlatego też warto właśnie z naszych usług skorzystać. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje zadowolenie i wysoką jakość świadczonej usługi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Dieta wysokoenergetyczna
  Nestle Health Science oraz Nestle Institute of Health Sciences połączyły swe siły by opracować spersonalizowane rozwiązania żywieniowe oparte na przesłankach naukowych. Grupa Nestle pragnie wykorzystać przełomowe odkrycia w genetyce oraz rozwój opieki zdrowotnej do kreowania żywienia, które zapobiegnie powstawaniu chorobom. Co więcej Grupie Nestle przyświeca szczytny cel opracowania strategii prawidłowego odżywiania wspomagającego leczenie. Wszystko po to by powstrzymać rosnącą fale zapadalności na choroby przewlekłe. Prowadzi to z kolei do zmniejszenia obciążeń finansowych związanych z leczeniem chorób przewlekłych i poprawy jakości życia milionów ludzi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0