Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.nazdrowie.org     Zdrowie 0.00 z 5 0
Zdrowie - http://www.nazdrowie.org
ID w katalogu 286
Tytuł Zdrowie
Url http://www.nazdrowie.org
Opis Na zdrowie to portal zdrowotny. Przedstawiamy najnowsze informacje z dziedziny zdrowia, medycyny i nauki. Prezentujemy opis i działanie najnowszych suplementów diety, które zdobyły uznanie już wielu ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe zdrowie   na zdrowie   medycyna   suplementy diety   portal zdrowie
Data Apr 22, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Alldent - Hurtownia Medyczna ; Gabinet Logopedyczny
  Hurtownia Medyczna.

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych, stomatologicznych, oraz przychodni lekarskich w materiały medyczne i sprzęt specjalistyczny.

Gabinet Logopedyczny.

Oferujemy fachowe porady, konsultacje i terapie mowy, oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta.
Prowadzimy lekcje nauki czytania metodą sylabową.

Logopeda pomaga dzieciom i dorosłym przez:


- kształtowanie prawidłowej mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, czyli dbanie o jak najlepszy prawidłowy jej rozwój pod względem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym
- doskonalenie mowy już ukształtowanej
- usuwanie wad mowy
- nauczanie mowy (mówienia i rozumienia) w wypadku jej utraty lub braku
- usuwanie zaburzeń głosu
- usuwanie trudności w czytaniu i pisaniu
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Tajemnice skutecznego odchudzania
  Tytuł strony jest trochę przewrotny, bo TajemniceOdchudzania.pl to tak naprawdę odchudzanie bez tajemnic. Dzięki nam i e-bookowi Stevena Brickmana masz szanse poznać zasady zdrowego, skutecznego odchudzania bez efektu jo-jo. Nie wierzysz już w żadne cudowne diety? Masz rację, bo takie nie istnieją, ale jeśli w dalszym ciągu chcesz schudnąć zajrzyj na naszą stronę. Serwis TajemniceOdchudzania.pl przedstawia rewolucyjny e-book Stevena Bricmana i kilka sposobów na to jak szybko i skutecznie schudnąć. Nie myśl, że w odchudzaniu cuda się zdarzają, ale wiedz, że możliwe są konkretne efekty. Zajrzyj do nas już teraz!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. A-DENT Leczenie zębów z narkozą w Łodzi
  W Łodzi oraz Zgierzu znajdują się gabinety stomatologiczne Adent, które przyjmują zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Specjalizujemy się w leczeniu zębów i ich usuwaniu w pełnej narkozie, przy asyście lekarza anestezjologa. Zajmujemy się w ramach umowy z NFZ przygotowywaniem protez z materiałów sztucznych, które pozwalają na odbudowę uzębienia naturalnego. Wykonujemy też zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej, która obejmuje wybielanie zębów i przygotowywanie licówek, koron i mostów, jakie pozwalają na polepszenie wyglądu uzębienia. Więcej wiadomości uzyskasz na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. BodyBuilder.com.pl
  Rekreacyjno sportowe forum dyskusyjne. Metodyka i systemy treningowe. Masa, siła, rzeźba, odchudzanie. mozecie zakładać swoje dzienniki treningowe . Relacje, fotorelacje i opinie dotyczące suplementów. środki farmakologiczne, sterydy, koksy- wszystko o niedozwolonym wspomaganiu- zdjęcia podróbek, działanie i skutki uboczne. dowiedz sie wszystkiego o swoich idolach- zawodnikach STRONG MAN, Kulturystyka. zawody, pokazy krajowe i miedzynarodowe . POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Hobby i rozrywka > Sport


5. Woda z naturalną zawartością jodu
  Na internetowej stronie woda-lecznicza.pl można złożyć zamówienie na mineralne wody lecznicze, które są wydobywane ze źródeł w okolicach Szczawy. Udostępniane są informacje na temat ich prawidłowego dawkowania oraz oddziaływania w przypadku konkretnych chorób. Można zapoznać się także z rekomendacjami lekarzy. Wody są przeznaczone nie tylko do ich spożywania, ale również wykonywania inhalacji. W ofercie znaleźć można trzy rodzaje wód: Dziedzilla, Hanna i Szczawa I. Każda z nich wydobywana jest ze źródła o takiej samej nazwie. Sprzedawane są w formie miesięcznych kuracji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0