Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.e-info.katowice.pl    
Finanse - informacje
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Finanse - informacje - http://www.e-info.katowice.pl
ID w katalogu 2869
Tytuł Finanse - informacje
Url http://www.e-info.katowice.pl
Opis E-info.katowice.pl jest to serwis informacyjny gdzie można znaleźć wiele ciekawych porad, opini czy artykułów na tematy takie jak: kredyty, konta bankowe czy finanse oraz ogólnie o biznesie. Ponadto można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z tej tematyki. Dlatego też jeśli jesteś zainteresowany kredytami, kontami osobistymi czy finansami to odwiedź nasz serwis już teraz. Na pewno nie pożałujesz.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe kredyty   finanse   porady finansowe   porady kredytowe   opinie kredytów   pożyczki   konta osobiste   konta młodzieżowe
Data Jun 24, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Agregaty wody lodowej chillery
  Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Aggreko z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w serwisowaniu, sprzedaży oraz wynajmie agregatów prądotwórczych, klimatyzacji, chillerów oraz osuszaczy powietrza. Największymi atutami firmy aggreko jest wysoki profesjonalizm oraz doskonała jakość obsługi. Pracownicy firmy z przyjemnością doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla Państwa przedsiębiorstwa. Serdecznie zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą firmy pod adresem www.aggreko.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. OPTYCORP w Warszawie, dobór szkieł - Warszawa
  Zakłady Optyczne OPTYCORP z siedzibą w Warszawie prosperują od wielu lat dostarczając klientom soczewki okularowe, kontaktowe oraz oprawy. Poza tym gwarantowane są im naprawy opraw, a także wyrabianie ich na miejscu. Klienci mogą liczyć na badania wzroku. Zapisy na nie przyjmowane są zarówno na miejscu, jak i telefonicznie i za pośrednictwem poczty e-mail. Pośród nich np. badanie dna oka, komputerowe, sprawdzanie ciśnienia gałki ocznej, a dodatkowo dobór szkieł próbnych. OPTYCORP jest czynny jest od wtorku do piątku w godz. 16.00-18.00. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Regiony , miasta > Mazowieckie


3. HIT - Kody Kreskowe Sp. j. - drukarki kodów kreskowych
  Z pomocą serwisu drukarki-etykiet.net, każdego rodzaju osoba, której potrzebne są stosowne drukarki etykiet lub drukarki kodów kreskowych winna wstąpić na ich stronę internetową. W głównej mierze firma HIT – Kody Kreskowe to przedsiębiorstwo, które prezentuje wysokiej klasy etykieciarki. Na dodatek firma przedstawia etykiety samoprzylepne, które dadzą możliwość na właściwe etykietowanie. Wkraczając na katalog cen firmy, można spostrzec, iż ceny są promocyjne. Ponad to, dzięki temu, iż przedsiębiorstwo HIT – Kody Kreskowe to dobra firma przedstawiająca drukarki, to idzie ją w błyskawiczny sposób odszukać za pomocą wyszukiwarki sieciowej pod frazami „etykieciarki automatyczne”. Podsumowując, serwis drukarki-etykiet.net to rewelacyjna firma, która poleca najwyższej jakości drukarki, dzięki którym każdy odbiorca ma możliwość na właściwe działanie swojej działalności logistycznej. Bliższe dane, które z pewnością będą pomocne, są na stronie w Internecie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Fima
  FIMA zajmuje się: pełna obsługa ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów(PKiR); wyprowadzanie zaległości - dokumentacje firm; sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji PIT, CIT, VAT, PCC; prowadzenie rejestrów VAT, ewidencji środków trwałych, wyposażenia; prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, kartotek pracowników itp.; sprawy ZUS; outsourcing usług finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych; udostępniamy również oprogramowanie Comarch Optima dla klienta, istnieje możliwość wdrożenia CRM oraz obiegu dokumentów w biurze klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Segway - reklama mobilna
  Obecnie sukces osiągają te przedsiębiorstwa, które szybciej i lepiej reagują na zapotrzebowanie klienta. W warunkach rynku nabywcy produkt, który ma być sprzedany, musi być zaoferowany do sprzedaży w tym czasie i miejscu, w którym będzie go potrzebował klient. W związku z tym bardzo ważne jest prawidłowe zorganizowanie akcji promocyjnej. Im bardziej oryginalne pomysły, tym lepiej. Dlatego też coraz więcej firm korzysta z oferty jaką oferuje segway reklama mobilna. Przy pomocy tego wyjątkowego pojazdu, jakim jest segway, niejedna kampania reklamowa zakończyła się sukcesem. Z tego rodzaju reklamy korzystają najbardziej innowacyjne i otwarte na nowości korporacje. Na licznych piknikach promocyjnych i spotkaniach w plenerze ten oryginalny pojazd cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Reklama mobilna na tego typu pojazdach posiada bardzo dużą wartość, szczególnie marketingową. Każda segway wypożyczalnia oferuje swoim klientom możliwość umieszczenia na nim reklamy, która z pewnością zainteresuje wiele osób. Rozwijająca się firma powinna iść z postępem, a wykorzystanie pojazdu segway na pewno jest rozwiązaniem nowoczesnym i stosunkowo mało spotykanym. W przyszłości możemy jednak oczekiwać, że segway stanie się bardzo popularny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0