Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medica2000.pl     Przychodnia Medica 2000 Warszawa 0.00 z 5 0
Przychodnia Medica 2000 Warszawa - http://www.medica2000.pl
ID w katalogu 2930
Tytuł Przychodnia Medica 2000 Warszawa
Url http://www.medica2000.pl
Opis Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje: pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe przychodnia warszawa   ginekolog warszawa   prowadzenie ciąży   ciąża   gabinet ginekologiczny   dermatolog   medycyna pracy   laryngolog   badania okresowe   badania do pracy   laboratorium   badania laboratoryjne   internista   okulista   hpv
Data Jun 26, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Stomatolog w Gdańsku
  Stomatologia to niezwykle szeroki kierunek i branża. Aby móc świadczy usługi dentystyczne w pełni bezpiecznie i na najwyższym poziomie, należało poświęcić wiele lat na zdobywanie odpowiedniej ku temu wiedzy. Ponadto, wiedzę trzeba cały czas rozszerzać i aktualizować biorąc udział w kursach i szkoleniach branżowych. Pracownicy Centrum stomatologicznego Neodentica to wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy mają bogatą wiedzę i doświadczenie. Centrum oferuje miedzy innymi wybielanie zębów, zabiegi dentystyczne czy implanty.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Pomorskie


2. Dentysta Szczecin
  Klinika Stomatologii “European Dental Center” powstała z myślą o wymagających Pacjentach oczekujących profesjonalnej opieki stomatologicznej w wykonaniu najwyższej klasy specjalistów i przy użyciu technologii oraz sprzętów stosowanych w ekskluzywnych klinikach. Lekarze z którymi współpracujemy, to wysoko cenieni specjaliści w takich dziedzinach stomatologii, jak: leczenie zachowawcze, protetyka, ortodoncja, implantologia i stomatologia kosmetyczna. Klinika kontynuuje doświadczenie i praktykę prywatnych gabinetów stomatologicznych istniejących od 1990 roku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


3. Vacu-well Warszawa
  Vacu Well Warszawa oferuje terapie wykorzystującą podciśnienie, dzięki czemu następuje wzrost spalania tkanki tłuszczowej w talii, brzuchu, pośladków oraz ud. Dzięki aktywnemu spacerowi na bieżni i panującym w kapsule ciśnieniu poprawia się nasze ukrwienie skóry, co prowadzi do stymulacji układu limfatycznego, który jest odpowiedzialny za usuwanie nadmiernej ilości płynów. Wszystko to sprawia, że poprawia się jędrność i elastyczność naszej skóry oraz tracimy kilka nadprogramowych centymetrów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. MODEL SMILE Rafał Wróblewski Dentysta - Rzeszów, Warszawa
  MODEL SMILE Rafał Wróblewski to bardzo znany i profesjonalny gabinet dentystyczny w Warszawie i Rzeszowie, cieszący się bardzo dobrą opinią. Wieloletnia praktyka naszych wybitnych specjalistów gwarantuje zadowolenie z efektów leczenia. Codziennie dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonane w gabinecie MODEL SMILE są poprzedzone szczegółową analizą oraz dokladnym omówieniem poszczególnych etapów leczenia. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Stomatolog implanty wybielanie zębów protezy licówki Toruń Drosd paradontoza stomatologia
  Stomatologia estetyczna protetyka implantologia stomatologia zachowawcza ortodoncja oraz implanty i licówki ceramiczne, wybielanie zębów, protezy, leczenie paradontozy i chorób zębów to nie liczne z usług jakie oferuje stomatolog Maciej Drosd
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0