Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.d-lex.pl    
Prawnicy - Katowice
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Prawnicy - Katowice - http://www.d-lex.pl
ID w katalogu 2947
Tytuł Prawnicy - Katowice
Url http://www.d-lex.pl
Opis Biuro Prawne D-LEX Katowice, to najlepsi prawnicy. Nasza kancelaria to doskonała obsługa prawna firm oraz innych podmiotów. Proponujemy indywidualne podejście do Klienta.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Prawnicy   Prawnik   Katowice
Data Jun 27, 2009
Imię kontaktowe dorota
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Komornik w Będzinie
  Kancelaria komornicza w Będzinie reprezentująca interesy wierzycieli po wydaniu wyroku sądowego. Na stronie znajduje się dział z wnioskami do błyskawicznego ściągnięcia. To głównie wniosek egzekucyjny, a także wniosek o dokonanie doręczenia. Do komornika możecie się Państwo zgłaszać z pytaniami dotyczącymi licytacji komorniczych, czy formą prowadzenia egzekucji. Kancelaria dysponuje niezbędnymi narzędziami do wykrywania majątku i do sprawdzania aktualnej sytuacji dłużników, co najczęściej przekłada się na skuteczność odzyskiwania należności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Pomoc prawna dla firm
  Kancelaria PrawnaŻygliccy świadczy usługę z zakresu: kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, restrukturyzacji, przekształceń własnościowych, procesów inwestycyjnych, badań due diligence, obsługa prawna New Connect, a także negocjacji gospodarczych i mediacji. Doradca Rynku New Connect, przygotowujemy młode, prężne firmy do przekształcenia się w spółki akcyjne i pomagamy im w zdobyciu zaufania potencjalnych inwestorów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Motoryzacja > Usługi


3. Kancelaria prawna Sylwia Bartoszuk
  Kancelaria adwokacka Sylwia Bartoszuk świadczy rzetelne usługi prawne w oparciu o etykę zawodową i pełen profesjonalizm. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Każdy klient w ramach współpracy może liczyć na fachową poradę prawną, pełne zaangażowanie w sprawę, indywidualne podejście oraz dyskrecję. Prowadzimy sprawy rozwodowe, spadkowe, sprawy karne, sprawy z zakresu prawa pracy i gospodarczego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Portal prawny - darmowa pomoc prawna, baza prawna
  Portal prawny - prawowity.pl. Znajdziesz tu między innymi największą bazę prawną, darmową pomoc prawną, wyszukiwarkę prawników, porady prawne. Dypsonujemy największą bazą prawną w polskim internecie, w której znajdziesz tysiące prawników i instytucji prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. porady prawne przez internet
  Stanowimy zespół dynamicznych i skutecznych w działaniu, wykwalifikowanych PRAWNIKÓW oraz DORADCÓW Biznesowych. Prawo, biznes i inwestycje są dla nas pasją, a głównym celem naszej działalności jest dostarczanie naszym Klientom szybkich, skutecznych rozwiązań na korzystnych zasadach. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do osób fizycznych zarówno prywatnych jak i prowadzących działalność gospodarczą oraz do małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych formach prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0