Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.d-lex.pl     Prawnicy - Katowice 0.00 z 5 0
Prawnicy - Katowice - http://www.d-lex.pl
ID w katalogu 2947
Tytuł Prawnicy - Katowice
Url http://www.d-lex.pl
Opis Biuro Prawne D-LEX Katowice, to najlepsi prawnicy. Nasza kancelaria to doskonała obsługa prawna firm oraz innych podmiotów. Proponujemy indywidualne podejście do Klienta.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Prawnicy   Prawnik   Katowice
Data Jun 27, 2009
Imię kontaktowe dorota
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Na blogu o spółce z ograniczona odpowiedzialnością dziele się moimi czytelnikami wiedzą i doświadczeniem z zakresu obsługi spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wśród zagadnień poruszanych na blogu znajdziesz między innymi kwestie dotyczące zakładania oraz rejestracji spółki zoo - piszę tam o tym jaką treść powinna mieć umowa spółki zoo oraz w jaki sposób zarejestrować spółkę zoo w krajowym rejestrze sądowym. Często występującym problemem jest odpowiedzialność członków zarządu za długi spółki zoo, w związku czym dzielę się moimi spostrzeżeniami także na ten temat, poruszając na przykład problem odpowiedzialności na zasadzie art. 299 Kodeksu spółek handlowych. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. GOMUŁKIEWICZ Adwokaci i Radcy Prawni – Kancelaria Adwokacka adwokat Tomasz Gomułkiewicz
  obsługa prawna * windykacja * podatki * rejestracja, przejęcia i przekształcenia spółek * spory sądowe gospodarcze, cywilne i karne *prawo budowalane i obrotu nieruchomościami *odszkodowania *prawo rodzinne i spadkowe
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne
  Prawo cywilne, gospodarcze i roszczeniowe to specjalności Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie, kierowanej przez dr Małgorzatę Maliszewską. Jej klientami są podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, którym gwarantowane są porady prawne i reprezentacja w trakcie postępowań procesowych. Na domiar tego przygotowywane są w niej opinie prawne i pisma procesowe. Kancelaria świadczy pomoc prawną w przypadku powstania wypadku komunikacyjnego i innych zdarzeń losowych w efekcie których dochodzi do szkody osobistej. Dokładne informacje związane z jej działalnością dostępne są na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Agnieszka Urbańska - Perdek Kancelaria Radcy Prawnego
  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców prowadzących działaność gospodarczą na własny rachunek i w spółkach osobowych - zastępstwo procesowe, pisma procesowe, porady prawne online, windykacja należności. Z uwagi na wieloletnią współpracę przy obsłudze jednego z wiodących na rynku Banku radca prawny Agnieszka Urbańska - Perdek oferuje pomoc prawną z zakresu stosowania prawa bankowego również na potrzeby osób będących klientami banków. Kancealria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego - rozwody, separacje, alimenty, ustalanie sposobu kontaktowania się z dziećmi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Www.notariuszskytower.pl
  Kancelaria notarialna, która przyjmuje klientów we Wrocławiu. Kancelaria funkcjonuje w budynku Sky Tower na 28 piętrze (kontakt telefoniczny: 71 707 23 45). Notariusz doręcza oświadczenia i uczestniczy w procesie poświadczenia dziedziczenia. Kancelaria bierze odpowiedzialność za projektowanie różnorodnych umów, czy oświadczeń. Kancelaria spisuje również protokoły ze spotkań zarządów. Notariusz doradza klientom bezpłatnie, również w języku angielskim na życzenie. Na stronie kancelarii znajduje się poradnik niezbędny do nawiązania efektywnej współpracy z notariuszem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0