Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.seetech.pl    
SEETECH
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
SEETECH - http://www.seetech.pl
ID w katalogu 299
Tytuł SEETECH
Url http://www.seetech.pl
Opis SEETECH zajmuje się wdrażaniem systemu Microsoft Dynamics NAV (Navision), serwisem powdrożeniowym systemów ERP oraz serwisem informatycznym przedsiebiorstw – Outsourcing IT. Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Microsoft Gold Partner, a nasze doświadczenie implementacyjne potwierdzają zakończone sukcesem wdrożenia w spółkach handlowych i produkcyjnych.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe Navision   Nav   Dynamics   Microsoft   ERP   oprogramowanie
Data Apr 29, 2008
Imię kontaktowe Katarzyna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Usługi
1. Pokato.pl – ponad 25 tys. ogólnopolskich ogłoszeń
  Pokato.pl to darmowy serwis ogłoszeń z całej Polski. Przyjmuje ogłoszenia kupna, sprzedaży, wymiany lub oddawania za darmo. Można także zaoferować usługi w różnych sferach działalności. Jest aż 18 kategorii produktów, w tym dom i ogród, moda, elektronika, rolnictwo oraz sport i rekreacja. Pokato publikuje także ogłoszenia dla poszukujących pracy. Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna. W doborze właściwego produktu lub usługi pomaga wyszukiwarka. Kontakt między użytkownikami nie wymaga udostępniania danych osobowych.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi


2. infoCert - usługi komputerowe, doradztwo informatyczne, tworzenie stron www, pogotowie komputerowe
  Firma infoCert świadczy kompleksowe usługi komputerowe. Specjalizuje się w doradztwie informatycznym, pomocy technicznej i wdrażaniu systemów teleinformatycznych, świadczonym firmom i użytkownikom indywidualnym. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, optymalizacji stron www, pozycjonowaniu i reklamie. Personel firmy to ludzie z wyższym wykształceniem, zgodnym z oferowanymi przez nas usługami, kompetentni i rzetelni, świadomi swego wpływu na jakość świadczonych usług.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Strony www dla firm
  Oferujemy tworzenie stron www w oparciu o proste w obsłudze systemy CMS dobierane indywidualnie do Twoich potrzeb. Projektujemy strony www, sklepy internetowe, portale, serwisy intranetowe oraz wdrażamy systemy CRM. Wszystkie nasze realizacje są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi


4. Urządzenia wielofunkcyjne - Szczecin
  Na stronie klient ma możliwość zapoznania się z ofertą szczecińskiej firmy Ksero Contakt. KC zajmuje się sprzedażą, dzierżawą urządzeń biurowych. Drukarki, kserokopiarki, skanery, niszczarki stanowią część szerokiej oferty. Najemca ma do wyboru sprzęt najwyższej jakości znanych marek. Wśród nich Rox Rotary, Gestetner, Ricoh czy też Nashuatec. Do urządzeń można kupić specjalne oprogramowanie, które skutecznie pomoże w ich zarządzaniu. Dzięki niemu możliwa jest również optymalizacja, która pozwoli na u niknięcie zbędnych kosztów i uzyskanie wysokiej wydajności.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


5. Progenetic - test dna na ustalenie ojcostwa
  Dzięki nieporównywalnej z innymi metodami skuteczności badania, bezinwazyjnej i bezbolesnej procedurze pobierania próbek oraz skróceniu czasu oczekiwania na wyniki, testy DNA zrewolucjonizowały branżę badań na ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa. Tym właśnie zajmuje się nasza firma - przeprowadzamy test dna na ojcostwo. Z nami masz pewność, że wynik, który otrzymasz będzie 100% gwarancją przeprowadzonego testu. Nasza firma posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, a specjaliści wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Portale komputerowe > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0