Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.darekdyr.pl     Fotografia ślubna Gdańsk 0.00 z 5 0
Fotografia ślubna Gdańsk - http://www.darekdyr.pl
ID w katalogu 3005
Tytuł Fotografia ślubna Gdańsk
Url http://www.darekdyr.pl
Opis Strona profesjonalnego fotografa oferującego swoje usługi, m.in. w takiej dziedzinie jak fotografia ślubna Gdańsk. Do tej pory wykonane zlecenia można znaleźć w zamieszczonej galerii, zaraz obok przybliżonego cennika za usługi. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Słowa kluczowe fotografia ślubna gdańsk
Data Jul 1, 2009
Imię kontaktowe kalina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotografia podróżnicza
  Zamówienia realizujemy przez Internet, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i dopasowane do klienta. Zdjęcia są profesjonalnie obrobione i dopasowujemy je do zlecenia. Od długiego czasu prowadzimy rodzinna działalność polegającą na wykonywaniu zdjęć. Nasze fotografie oferujemy z możliwością ich szerokiego wykorzystania – przy usługach wydawniczych i reklamowych nasze zdjęcia mogą być szczególnie przydatne np. przygotowanie albumów, kalendarzy i baz zdjęć. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zwracamy szczególną uwagę na zdjęcia architektury i przyrody. Mamy bardzo szeroką ofertę w bazie zdjęć, gdzie można znaleźć zdjęcia o różnej tematyce, ale zdjęcia architektury wciąż pozostają na pierwszym miejscu i to ich zbiór jest najbogatszy. Możemy się pochwalić wieloma albumami zdjęć z całego kraju i nie tylko. Waterways to do dzisiaj nasze największe osiągnięcie. Wykonujemy swoją działalność od dłuższego czasu i naprawdę znamy się na rzeczy. Proponujemy ceny promocyjne przy dłuższej współpracy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


2. Fotografia ślubna, nadzwyczajne zdjęcia weselne pełne uczuć | Światłoczuli
  Najpiękniejsza fotografia ślubna, niebanalne zdjęcia weselne pełne wrażeń. Szalone sesje plenerowe. Reportaż ślubny. Podglądamy wzruszenia, utrwalamy uczucia, przywracamy emocje. Jesteśmy pełni zapału, nowych pomysłów, fascynacji fotografią. Robimy to, co kochamy i co przynosi nam niesamowitą frajdę.

Proponujemy Wam zdjęcia ślubne z przebiegu całego dnia, od przygotowań, aż do oczepin oraz sesję plenerową lub studyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zdjęciami.

Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawa, cała Polska.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Fotografia Reklamowa
  fotografia reklamowa, fotografia mody, fotografia produktu, fotografia katalogowa. Organizacja sesji zdjeciowych, dobór modeli i modelek. studio fotograficzne do wynajęcia. sprzęt oświetleniowy- elfo, profoto.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Motoryzacja > Usługi


4. Michał Pałaszewski Portfolio
  Michał Pałaszewski przedstawia unikalną galerię fotografii przedstawiającą swoją przygodę z fotografią cyfrową. Prezentowane zdjęcia stworzone zostały na przestrzeni ostatnich kilku lat. Witryna przygotowana została specjalnie w taki sposób by jedyną treścią strony były posegregowane w kategorie fotografie. Na stronie znaleźć można przykłady makrofotografii, fotografii portretowej i reportażowej, oraz najbardziej eksponowanej fotografii nocnej. Ujęcia w trudnych warunkach oświetleniowych to wyzwania przed którymi staje twórca, a autor portfolio uwielbia wyzwania.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


5. Fotografia ślubna
  Tworzymy niebanalną fotografie dla ludzi z trochę innym spojrzeniem na zdjęcia ślubne.Ponieważ fotografia to nasza pasja możecie być Państwo pewni że chwile które uchwycimy na długo pozostaną wam w pamięci.Jeśli szukacie fotografów z innym spojrzeniem na zdjęcia dobrze trafiliście,gwarantujemy,fotografie pełne emocji i pięknych chwil ,które przecież są tak ważne w ty dniu.Ponieważ pracujemy we dwójkę i świetnie się rozumiemy macie Państwo dwa razy większą ilość niepowtarzalnych ujęć z waszego najważniejszego dnia .
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0