Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://PROFINFO.PL    
Profinfo - księgarnia prawnicza i ekonomiczna
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Profinfo - księgarnia prawnicza i ekonomiczna - http://PROFINFO.PL
ID w katalogu 3089
Tytuł Profinfo - księgarnia prawnicza i ekonomiczna
Url http://PROFINFO.PL
Opis Profinfo.pl to internetowa księgarnia prawnicza i ekonomiczna. Księgarnia działa od marca 1997 r., pierwotnie na stronie Domu Wydawniczego ABC, ciesząc się rosnącym zainteresowaniem klientów
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe księgarnia prawnicza
Data Jul 7, 2009
Imię kontaktowe Keitaro
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Biuro detektywistyczne Invigla
  Paweł Król oferuje prywatne usługi detektywistyczne na obszarze całej Polski. Detektyw pracuje zawsze w oparciu o dobro klienta i w porozumieniu z nim oraz w całkowitej dyskrecji. W zakresie usług mieści się poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchów, wykrywanie zdrady, usługi detektywistyczne dla firm, odzyskiwanie danych. Z pełną ofertą usług można zapoznać się na stronie internetowej Agencji. Materiały zebrane przez detektywa mogą stanowić dowód sądowy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka we Wrocławiu - prawo rodzinne
  Kontakty z Dzieckiem to blog internetowy prowadzony przez kancelarię adwokacką z Wrocławia, która specjalizuje się w prawie rodzinnym. Izolowanie dziecka i utrudnianie byłemu partnerowi utrzymywania kontaktów z dzieckiem jest najczęściej spotykaną praktyką w przypadku skomplikowanych rodziców, którzy w ten sposób manifestują swoją wyższość nad byłym partnerem i pokazują, że to do nich należy ostatnie słowo. Z bloga można dowiedzieć się, jaka kara grozi za utrudnianie kontaktów z dzieckiem. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Upadłość-kancelaria.pl
  Oferta kancelarii prawnej KL Law Polska obejmuje pomoc w przygotowaniu wniosków oraz prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką. Pomoc kierowana jest do firm i klientów indywidualnych z całej Polski. Każda sprawa jest dokładnie analizowana, a duże doświadczenie prawników przekłada się na wysoką skuteczność działania kanclearii. Szczegóły oferty oraz artykuły z branży znajdują się na witrynie internetowej na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. KANCELARIA KUFIETA Analiza umów, Kancelaria we Wrocławiu
  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta znajduje się we Wrocławiu. Naszym celem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne i wskazówki adekwatne do potrzeb klienta. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy oraz wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Zaświadczamy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, konsultacji i szkoleń wg indywidualnego programu. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Solace Kancelaria Odszkodowawcza
  Specjalizacją naszej Kancelarii jest dochodzenie odszkodowań.
Osobom poszkodowanym zapewniamy kompleksową obsługę w postępowaniu likwidacyjnym jak również podczas ewentualnego procesu.
Wypracowane narzędzia, ludzkie podejście i znajomość prawa to trzy filary, na których opieramy pomoc jaką oferujemy naszym Klientom.

Szybko i skutecznie uzyskamy dla Państwa odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

Pragniemy podkreślić, iż nasz profesjonalizm wyraża się w podejściu do wynagrodzenia, które stanowi prowizję od kwoty uzyskanej dla Klienta. Nie pobieramy żadnych innych opłat.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0