Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.maney.pl     maney 0.00 z 5 0
maney - http://www.maney.pl
ID w katalogu 3095
Tytuł maney
Url http://www.maney.pl
Opis Centrum finansowe Maney - produkty i usługi finansowe. Kredyty mieszkaniowe, refinansowe, konsolidacyjne, gotówkowe, samochodowe, konta bankowe, pożyczki hipoteczne, społecznościowe, fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, obligacje, ubezpieczenia na życie, majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, leasing, karty kredytowe
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe ubezpieczenia   usługi finansowe   lokaty   fundusze emerytalne   inwestycje
Data Jul 7, 2009
Imię kontaktowe Sebastian Nowak
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Outplacement
  Firma DBM, w naszej bogatej ofercie usług znajdziesz profesjonalne aplikacje kształtowania kariery dla menedżerów i specjalistów. Posiadamy program kontynuacji kariery dla grup pracowników, nasza wyjątkowa oferta outplacement łączy też projekty powiązane z kreowaniem wizerunku businessmana. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz wierzymy, że zaufacie Nam i skorzystacie Państwo z naszej wyjątkowej oferty! Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. odzież robocza
  Firma specjalizuje się w szyciu odzieży roboczej, firmowej i ochronnej. Priorytetowe zadania jakie postawiła sobie firma to produkcja odzieży na najwyższym poziomie, oraz wdrażanie nowych technologii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. ABI w praktyce - Ochrona danych osobowych
  W każdej dzisiejszej korporacji – szczególnie większej – bezpieczeństwo informacji wydaje się rzeczą pierwszoplanową toteż pamiętać należy o wszystkich aspektach dotyczących właściwych zachowań mając połączenie z informacjami nierzadko poufnymi. W dobrym tonie jest poinformować o tym klienta a zawsze powinno się zapewnić dopuszczenie do zasad którymi się kierujemy czy przykładowo regulaminu. W czasie posiedzenia polskiego Rządu z kwietnia 208 zostały wprowadzone regulacje dotyczące podniesienia efektywności oddziaływania giodo na rynki rodzime. Spośród przyjętych zmian zasadnicze znaczenie dla zwiększenia pułapu ochrony danych osobowych miały przeróbki nowelizacyjne o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Od tego czasu szybciej jest stosować sankcje na osobach funkcjonujących w niepożądany sposób.

Strona agencji zajmującej się kursami z aspektu ochrony danych osobowych. Polityka bezpieczeństwa danych osobowych winna zostać wyznaczona w każdej firmie która takowymi danymi zarządza. Nad właściwym przebiegiem zarządzania oraz przesyłania informacji czuwać powinien administrator danych osobowych. Prezentowana strona internetowa zawiera właśnie wiadomości czym się taka jednostka w firmie musi zajmować, wyłuszczony jest obszar jego zadań.

Ponad to prowadzone są darmowe ćwiczenia w trakcie których można zapoznać się z szkicem tematyki którą zajmuje się GIODO oraz uzyskać można zasadniczą wiedzę o przetwarzaniu danych osobowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Kredyty mieszkaniowe - Po?yczki mieszkaniowe na zakup domu - Megahome.com.pl
  Serwis finansowy Megahome oferuje pozyczki i kredyty mieszkaniowe na zakup domu.W naszym serwisie masz mozliwosc samodzielnego wyszukania i porowania kredyt?ipotecznych online.Doradcy bankowi pomagaja w wyborze i uzyskaniu kredytu mieszkaniowego bez wychodzenia z domu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki


5. Biznes MLM | Nowe pokolenie menedżerów MLM w Polsce - Marek Zarzycki
  Biznes mlm to nowy i coraz bardziej popularny sposób zarabiania pieniędzy. Młodzi ludzie tacy jak ja, przyłączają się do tego biznesu i budują swoja niezależność finansową na lata ! Dołącz do mnie, a stworzymy niespotykany zespół - Top Leader MLM Marek Zarzycki.
Prowadzę również szkolenia z zakresu marketingu sieciowego oraz jestem autorem darmowego poradnika mlm w formie e-booka z którego dowiesz się wszystkiego o tej jakże ciekawej branży !
Pamiętaj!
Marketing sieciowy daje ci możliwość pracy kiedy i gdzie chcesz, z kim chcesz i jak chcesz. Do tego sam ustalasz ile zarabiasz i decydujesz o swoim awansie !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0