Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kursrysunku.eu    
Szkoła rysunku
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Szkoła rysunku - http://www.kursrysunku.eu
ID w katalogu 3098
Tytuł Szkoła rysunku
Url http://www.kursrysunku.eu
Opis Szkoła odręcznego rysunku architektonicznego Verso w Częstochowie prowadzi kompleksowe kursy przygotowawcze do egzaminów na studia architektura. Gwarancja skucesu.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Kultura i sztuka > Malarstwo
Słowa kluczowe szkoła rysunku   szkoła rysunku odręcznego   lekcje rysunku architektonicznego   korepetycje z rysunku odręcznego   architektura kurs rysunku częstochowa   korepetycje rysunek architektoniczny   nauka rysunku odręcznego   kurs przygotowujący do egzaminu z rysunk
Data Jul 7, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Heuresis - szkolenia biznesowe
  Jesteśmy unikalną na polskim rynku firmą szkoleniową stawiającą przede wszystkim na ofertę szytą na miarę naszych klientów. Heuresis jest jedynym w całej Europie przedstawicielem American Certification Institute. Zatrudniamy profesjonalnych trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty oraz konsultantów zarządzania, którzy specjalnie na potrzeby biznesu przygotowują szkolenia z zakresu zarządzania (także zasobami ludzkimi oraz jakością), marketingu, wspierające produktywność oraz rozwój osobisty. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują międzynarodowe certyfikaty. Proponujemy również programy rozwoju kwalifikacji dla menagerów i specjalistów oraz indywidualne programy rozwoju kompetencji. Na potrzeby naszych klientów prowadzimy także szereg badań wspierających kompetencje, projekty szkoleniowe, efektywność szkoleń, satysfakcja pracowników oraz komunikacja wewnętrzna w firmie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs na wózki widłowe
  Obejmująca zasięgiem działania takie miasta, jak Katowice, Tychy, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, czy też Kraków firma JGL Logistics specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń na wózki widłowe, HDS-y oraz podesty ruchome. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców i trenerów. Gwarantuje klientom usługi na najwyższym poziomie, jak również i atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. http://mobilne-szkoleniakosmetyka.pl
  Szukają Państwo firmy świadczącej mobilne usługi kosmetyczne? Dobrze zatem trafiliście, ponieważ firma Estetiqa posiada w swojej ofercie m. in. takie zabiegi, jak opalanie natryskowe, makijaż permanentny z korektą, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy oraz szeroki wybór zabiegów na twarz. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i gwarantujemy 100%-owy profesjonalizm. Korzystamy wyłącznie z najlepszych kosmetyków. Szczegóły na stronie mobilne-szkoleniakosmetyka.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kurs stylizacja paznokci
  Kurs stylizacji paznokci zapewnia nie tylko piękne dłonie, ale też doskonałe samopoczucie. Dbanie o paznokcie przynosi wiele satysfakcji, jest wizytówką kobiety. Kurs stylizacji paznokci daje wiele radości z tworzenia nowych wzorów, dbania o estetykę dłoni, oraz rozpowszechniania
technik stylizacji paznokci gdzie tylko się da. Uzupełnieniem pięknych dłoni są równie piękne oczy i usta, a to umożliwia makijaż. Szczecin jest miejscem, w którym kobiety dbają o to, aby podobać się zarówno mężczyznom jak i kobietom. Starannie dobrany makijaż, wypielęgnowane paznokcie, to gwarancja dobrego nastroju oraz bujnego życia towarzyskiego
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno
  Live School of English to nowoczesna szkoła języka angielskiego oferująca atrakcyjny program nauki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W Live dążymy do możliwie najwyższego poziomu jakości nauczania języka. Nasze wynikające z przemyślanego Curriculum szkolenia to kolejne etapy realizacji programu, którego celem jest zagwarantowanie słuchaczom sukcesów na uznanych egzaminach FCE, CAE lub TOEFL.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe, nabyte zarówno w szkołach państwowych i niepublicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych

Niektórzy z naszych słuchaczy studiują dziś filologię angielską, kilkudziesięciu innych bardzo dobrze zdało egzaminy gimnazjalne, maturalne lub uzyskało certyfikat językowy. Na wszystkich sprawdzianach zewnętrznych nasi absolwenci osiągają znakomite wyniki. I nic dziwnego, bo dbamy o postępy każdego słuchacza!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0